IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd November 2006, 22:13
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране sXe ::

Някои от вас може би са чели линк-а от подписа ми. Е, искам да ви попитам какво мислите за тази съб-култура към която все повече и повече млади хора се обръщат ? Мислите ли, че дните ни са се превърнали в дни на зависимост към тютюнопушене, алкохолизъм, а защо не и към наркотици ?
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd November 2006, 22:39
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Mисля,че това е невъзможно да стане и не вярвам ,че се развива и хиляди младежи се присъединяват към тая идеология,ако мога така да я нарека..А също така не ми допада и самата идея за нея на 100%..Не обичам крайностите!Ние сме хора по дяволите и сме зависими от всичко!Тази философия би трябвало да кара хората,споделящи я и да се отрекат от телевизия и интернет сигурно по същата логика??
На мен не ми допада..Тези,които са се захванали с наркотици едва ли бих спрели заради нещо подобно,например...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd November 2006, 21:21
kimberley kimberley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Аз смятам, че ако никога не си се изкушавал от тези неща - цигари, алкохол, наркотици , безразборен секс- би било много лесно да приемеш Straight Age за философия на живота си. Както и би било много лесно от позицията на "чист", ако мога така да се изразя, да проповядваш това на "засегнатите". И понеже вече стана ясно, че аз съм един категоричен нон стрейтейджър, искам да поясня, че добре съзнавам, че моето better today, означава worse tomorrow. Знам че хубавият ми живот ще остави своите следи върху мен. И все пак, с риск да прозвучи инфантилно - по-добре един по-кратък, но по-пълноценен и интересен живот, отколкото по-дълъг, но отегчителен и изпълнен с постоянни забрани и въздържание.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd November 2006, 21:39
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Нали веднъж живеем, що да се стягаме. тук не става въпрос за карайности (алкохолизъм), но един два пъти месечно не мисля че е нещо лошо. Дори съм склонен да твърдя, че помага да разтовариш и дори е от полза (понякога).
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd November 2006, 21:45
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Tрагедия,братя и сестри!В тоя живот всичко хубаво или е забранено или от него се дебелее...
И аз мисля,че истината е някъде по средата....Иначе се превръщаме в амиши или мормони,как беха не се сещам тия...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th November 2006, 12:45
kimberley kimberley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Да, бе, има един орден на трапистките монаси - дават обет за мълчание и за какво ли още не. Истината е, че, ако човек не си подправя живота поне от време на време, остава с впечатлението, че изпуска нещо...Нещо, като жените, които се омъжват за първия си и след 10-тина години почват да се чувстват ощетени, че са спали само с един....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:12.