IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 18th November 2010, 15:39
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А как се развиха нещата с Лок? Не е писал отдавна. Дано вече да е добре! Ако чете форума все още, нека да пише ако има нужда от помощ!
Отговори с цитат
  #352  
Стар 30th July 2011, 07:49
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Здравейте,

чета форума, но имах адски много неща струпани на главата и още имам. От последния ми пост тук до сега нещата не са мръднали почти никак. Не са правени операции, доста хора, с които съм говорил ме обезнадеждиха за пълното възстановяване на носа във вид, в който да е нормален. Все още си работя в железниците, живея си в София и намирам време и за развитие на хобито ми, което също е свързано с железниците.

Поздрави!
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #353  
Стар 14th September 2011, 07:29
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Здравейте отново!

Май ще имам нужда от помощта на някой тук. Снощи по независими от мен причини безвъзвратно изгубих очната протеза на лявото си око и сега пак зейна дупка. Ако някой тук има връзки и може да уреди някаква временна протеза докато се опарича, ще черпя. Нека ми пише тук на лична.

Ще съм много благодарен!

Поздрави!
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #354  
Стар 18th September 2011, 06:33
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Вчера ходих в "Очна оптика и корекция" АД, намираща се зад "Принцес" и там ме прие протезистката Емилия Пейчева. Обясних и какво е станало с протезата(тотално се изхлъзна от леглото си) и тя ми обясни, че е трябвало на определен период от време същата да се сменя. Така или иначе, сега след като тази замина в канализацията, нова ще трябва да се прави. Обясни ми, че сумата е 200 лв+10 лв за прегледа. Чудно ми е само, как през 2007 г, протезирането излизаше към 150 лв, а сега е набъбнало толкоз?

Напълно откачена работа.
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #355  
Стар 28th September 2012, 20:51
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

Една тъжна и комична история, Ех...Лок?!... Влизам след 7 години във форума чета и си припомням сагата ти как започна и как завършва - Трагикомично, в буквалния смисъл на така стеклите се от обективна и субективна страна обстоятелства. Ако четеш тези редове приятелю, най - вероятно си сам и самотен, определено и забравен, със същата физиономия, искрено ми повярвай че, сам си си виновен!!! Никой - не разбра какви интервенции ти извършиха лекарите, споменаваше няколко имена на медицински работници, някакви консултации, рехабилитации и винаги завършваше с някакви подготвителни процедури за така жадуваната и неосъществена промяна!!!... Скъпи Лок спомням си а, и го чета в началото на появата ти молбата ти за помощ с приложената ти банкова сметка, и реклама на твоите умения за работа, всички откликнаха - повечето вече ги няма но, ти и така не запозна съпричастните ти приятели какво става и каква помощ и в какъв размер се събра, най - лоша шега ти изигра че, стана и реклама - Да помниш че влязох в профилите на някой съфорумци и изкарах на яве задкулисните игри в които се оплете - Да тогава и ти не ми остана длъжен и написа изфабрикувано съобщение че, съм ти писал че, си Гаргамел, да дадоха ми БАН. Ето сега след 7 години влизам и чета цялата ти одисея от начало до край - Паднала ти е протезата сори Лок няма ги старите съфорумци - Напуснаха, те така и не разбраха за какво събраха пари, а и ти се държа като Холивудска звезда нооо... И завърши като такава.
__________________
Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.
Моето време се нарича вечност и е достатъчно за всичко.
Смейте се, плачете, само не се сдържайте!

Аз, се забавлявам )))))))))
Отговори с цитат
  #356  
Стар 28th September 2012, 21:33
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Каква "задкулисна игра"? Какво е "завършило както трябва", бе, шемет?!
Човека си е жив и здрав, че даже кара и влак. А вижда дамо с едното око. И физиономията му е далеч по-добре в сравнение с първоначалните снимки. Без операция ли е станало според теб?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #357  
Стар 2nd January 2013, 21:08
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

За много години ЛОК-пожелавам ти всичко най хубаво през тази година!Горе главата.Радо
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #358  
Стар 23rd February 2016, 16:03
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Здравейте, уважаеми съформуници

Съжалявам, че не съм се вясвал толкова време тук, но преминах през различни добри и лоши моменти и известно време прекарах в чужбина, обучавайки се и карайки модерни локомотиви в Полските железници.

Около мен общо взето се случи следното:

След интервенциите при Доц. Емил Георгиев и първото протезиране, други операции така и не се направиха, протезата тогава падна, след време сам финансирах ново протезиране, но и то не е успешно и от няколко месеца съм отново без протеза, с болки в областта на протезното легло... и без работа.

В момента пак имам нужда от помощ и то наистина сериозна, тъй като след като останах без работа и поради "добрите бизнес практики към хората с увреждания" не си намерих такава с дупката на мястото на ляво око, съм с над 1500 лв задължения за наем в общежитието, в което живея и възнамеряват да бъда изгонен до няколко дни.

Също така, за да се протезирам на ново са още 250 лв за самата протеза и не зная колко за преглед, тъй като болките в леглото на протезата ме притесняват, но не мога да мина преглед, тъй като в момента съм със спрени здравноосигурителни права.

НЕ ИСКАМ НИЩО ДАРОМ!!! ПИША ПАК КАКВО МОГА, ТУК СЪС СИГУРНОСТ ИМА И РАБОТОДАТЕЛИ ИЛИ ХОРА, НА КОИТО ЩЕ БЪДАТ ПОЛЕЗНИ МОИТЕ УСЛУГИ!!!

1. Проектиране, изграждане, поддръжка на електрически инсталации;
2. Ремонт на специализирано оборудване;
3. Ремонт и поддръжка на пневматични и хидравлични системи и уредби;
4. Компютърни услуги - хардуер и софтуер(на място при клиента);

Ето имейл за връзка с мен: evstatiev.mario@gmail.com
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #359  
Стар 1st March 2016, 17:49
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Здравейте съфорумци!

Днес направих преглед при Доц. Борислав Дъбов в клиника "Света Богородица"(частната болница на Д-р Николай Болтаджиев). Доцент Дъбов разгледа леглото на протезата и сподели опасенията, че е за корекция(оперативна) преди да се сложи нова протеза. Същото е силно възпалено и има рана от вътрешната страна на клепача. Назначи консултация с Д-р Средкова, която била специалист в тази сфера, за да се проведе този път лечението правилно.

В положението, в което съм в момента имам нужда от съдействие, така, че който има идеи как мога да бъда полезен срещу това съдействие, да ми пише на ЛС или на мейл: evstatiev.mario@gmail.com

Банковата сметка в първото мнение НЕ Е АКТИВНА, пък и предпочитам да извърша някаква услуга в замяна на съдействието, не да получа даром нещо от някого. Все пак, когато искам, трябва да зная и да дам

Поздрави,

Лок
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #360  
Стар 3rd March 2016, 08:53
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Добро утро и честит 3-ти Март на всички, които се чувстват горди, че са Българи!

Вчера, преглед и консултация при Д-р М. Средкова не се състоя по определени причини, под въпрос остава и въобще бъдещото лечение, тъй като изисква средства, които се оказва, че по никакъв начин не мога да осигуря. Остава да чакам да стане чудо или да се намери некомплексиран работодател, който ще ми даде възможност да стъпя на крака, след което да "затапя" така омразната на определени хора "дупка на лицето".

Отново припомням какви умения и познания притежавам:

1. Проектиране, изграждане, поддръжка на електрически инсталации;
2. Ремонт на специализирано оборудване;
3. Ремонт и поддръжка на пневматични и хидравлични системи и уредби;
4. Компютърни услуги - хардуер и софтуер(на място при клиента);

Имейл за връзка с мен: evstatiev.mario@gmail.com
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДАПОМОГНЕМНАНАШИЯСЪФОРУМНИКЛОК
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:07.