IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th August 2005, 20:44
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Аз от днес съм горда собственичка на обичка на пъпа. Ужасно много си го харесвам, на стари години реших и аз да се продупча . Правя го не за да съм секси в очите на някой, а за да зарадвам себе си. Никога обаче не бих си пробила езика или някой по-интимни части. За мен това е пълна простотия. Обичката ми е много дискретна, вижда се само ако аз реша да съм по-разголена. Ако говорим сериозно не бих наела като работодател човек с обица на езика за сериозна работа. Не, че това го прави по-малко отговорен. Като по-малка мислех да си правя и татуировка, сега се радвам, че не съм направила.....много грозно избледняват, а при жените ефекта е отвратителен. Но в края на краищата всеки решава сам за себе си. Светът е различен и затова е интересен !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th August 2005, 15:35
Д-р Кожодеров Д-р Кожодеров не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 14
По подразбиране

мога да кажа само, че жените си правят най-абсурдните татуси на най-абсурдните места
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th October 2005, 16:31
Inferis Inferis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 7
По подразбиране

Аз искам да добавя, че това с готиния blowjob в следствие на обица на езика е малко пресилено и от опит знам, че преживяването хи4 не е приятно за котката, която е гордата носителка на обицата. Така 4е моят съвет е не си прецаквай рецепторите, защото тя хубавата свирка се харесва на всички (със или без обица) особено ако е направена от някоя прекрасница. Съответно, важи и обратното.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th October 2005, 18:06
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

силиконън е хубаво нещо Но от тия трите предполага че пиирсинга.
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th October 2005, 21:11
Аватара на matilda
matilda matilda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: софия-пловдив
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Д-р Кожодеров
мога да кажа само, че жените си правят най-абсурдните татуси на най-абсурдните места
Дай някъв пример де

Аз имам две татуировки и двете са знаци на японски йероглифи и имат дълбок смисъл,на всичкото отгоре са на супер дискретни места и САМО АКО АЗ ПОИСКАМ може някои да ги види
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th November 2005, 00:50
Асет
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране не ми се логва

Цитирай:
Първоначално написано от charmy
Ако говорим сериозно не бих наела като работодател ...
Е това пък какво беше? Защо ти е да наемаш работодател и как точно става тоя номер?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th November 2005, 14:50
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране Re: не ми се логва

Цитирай:
Първоначално написано от Асет
Цитирай:
Първоначално написано от charmy
Ако говорим сериозно не бих наела като работодател ...
Е това пък какво беше? Защо ти е да наемаш работодател и как точно става тоя номер?
ОК да приемем, че грешката е стилистична...........имах предвид "не бих приела от гледна точка на работодател".
Всъщност в единдруг форум съм виждала твоята татуировка, хубава е, отива ти, дори не стои грозно на булченската рокля. Но истината е, че ще ми е странно да гледам 75-годишна сбръчкана баба с татуировка на "видимо" място.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th November 2005, 16:51
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: не ми се логва

Цитирай:
Първоначално написано от charmy
Цитирай:
Първоначално написано от Асет
Цитирай:
Първоначално написано от charmy
Ако говорим сериозно не бих наела като работодател ...
Е това пък какво беше? Защо ти е да наемаш работодател и как точно става тоя номер?
ОК да приемем, че грешката е стилистична...........имах предвид "не бих приела от гледна точка на работодател".
Всъщност в единдруг форум съм виждала твоята татуировка, хубава е, отива ти, дори не стои грозно на булченската рокля. Но истината е, че ще ми е странно да гледам 75-годишна сбръчкана баба с татуировка на "видимо" място.
Ааа,сега вече ми е ясно какво си искала да кажеш. За татуировката-да,също се чудя как стои на баба,ама знам ли дали ще доживея и 40 с тоя силикон в гърдите... Ето,да го видиш и него:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=11397&photo=2
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th November 2005, 17:45
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Ами надявам се да доживееш, изглеждаш страхотно и това вярвам ще потвърди и мъжката част на форума.
Относно силикона - определено хирурга може да се гордее с творението си, за съжаление не всички могат да се похвалят с твоя резултат. Аз в никакъв случай не съм противник на пластичната хирургия, особено като резултатите са добри. Всеки решава сам за себе си.
Съжалявам, ако съм те засегнала с нещо, в никакъв случай не съм искала. Факт е, че изглеждаш наистина чудесно и това никой не може да ти го отрече.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th November 2005, 18:26
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

О,моля те,абсолютно няма за какво да се извиняваш,аз също се чудя какво ще стане с възрастта,но са ми казвали,че в Щатите дори бабките и дядковците са с татоси.
Силиконът пък го постнах защото е по темата.
Всъщност от трите неща само пиърсинг нямам,но съм се замисляла. И честно-страх ме е,а и вече ще е прекалено май.
Но мисля за още татуировки.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коенайсекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:51.