IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th November 2005, 18:37
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Ами аз мога да дам мнение само за пиърсинга на пъпа - истината е, че се усеща лека тъпа болка и то за мъничко, 30 минути по-късно бях в залата и правих коремни преси ! Хубавото е, че като ти писне го махаш и забравяш, че някога си го имал.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th November 2005, 19:41
Аватара на matilda
matilda matilda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: софия-пловдив
Мнения: 49
По подразбиране

Тва е абсолютно вярно-никаква болка няма когато ти дупчат пъпчето.
И аз имах преди 2 години,но ми писна и я махнах.Дори белег не ми остана
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th November 2005, 19:46
Аватара на matilda
matilda matilda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: софия-пловдив
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Всъщност от трите неща само пиърсинг нямам,но съм се замисляла. И честно-страх ме е,а и вече ще е прекалено май.
.
Абе ти силикон си си сложила пък те е страх от един тъп пиерсинг
не те разбирам
Отговори с цитат
  #24  
Стар 8th November 2005, 07:54
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от matilda
Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Всъщност от трите неща само пиърсинг нямам,но съм се замисляла. И честно-страх ме е,а и вече ще е прекалено май.
.
Абе ти силикон си си сложила пък те е страх от един тъп пиерсинг
не те разбирам
Да,така е. Но силиконът толкова силно го исках,че направо се молех по-скоро да изипитам въпросната болка. То пък се оказа,че не ме боля Явно пиърсингът не съм го пожелала така силно,просто ми е минавало през главата. И като гледах веднъж как се прави... А пък при колко хора дава усложнения - секреира,възпалява се - не съм толкова ентусиазирана.
Дали ще ми отива и пиърсинг,как мислите? На пъпа,де.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 8th November 2005, 09:12
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Ще ти отива, имаш много стегнат корем и няма как да не ти стои добре. Иначе за възпаленията - в салона ме посъветваха да не го мокря една седмица и да си слагам от детските водоустойчиви лепенки върху него, когато се къпя, но аз носех почти през цялото време, защото го сложих лятото и бях почти постоянно в банята.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th November 2005, 19:05
Аватара на matilda
matilda matilda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: софия-пловдив
Мнения: 49
По подразбиране

Това също е вярно-при всеки е различно
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th November 2005, 16:17
vepal vepal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Rudozem
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до vepal
По подразбиране

От изброените и на мен най-драго би ми било жената да има само обици,но все пак ,ако силикона ще и даде повече самочуствие го приемам,но трябва да се прецени да не настъпят с него проблеми от сорта - рак на гърдите или разни подобни,които да имат лош ефект върху здравето.

Според мен природната красота си е наи добра и най-лесно се поддържа.Аз дори съм против червилата и сенките,защото малко или много състаряват кожата особено като се слага в големи количества,после трябва да се сваля и т.н.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th November 2005, 10:24
гост
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vepal

Според мен природната красота си е наи добра и най-лесно се поддържа.
Естественото е супер лукс,не само при хората За съжаление все още не се цени,но ще му дойде времето.Щото като се събудиш,и Преславата или Десиславата до теб(без разлика)почне да си маха изкуствените коси,нокти и кожа,като и клюфне силикона в едната цица и и видиш синята уста от колагена,малко ще стане като филм за зомбита.
Лично за мене е секси перфектна чистота,малко бижута,лек грим,стилен силует и приятно поведение.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th November 2005, 15:22
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
От изброените и на мен най-драго би ми било жената да има само обици,но все пак ,ако силикона ще и даде повече самочуствие го приемам,но трябва да се прецени да не настъпят с него проблеми от сорта - рак на гърдите или разни подобни,които да имат лош ефект върху здравето.

Според мен природната красота си е наи добра и най-лесно се поддържа.Аз дори съм против червилата и сенките,защото малко или много състаряват кожата особено като се слага в големи количества,после трябва да се сваля и т.н.
Ами като според теб е най-хубава естествената красота, как може да позволиш на жена ти (макар и на теория само) да си сложи силикон?? Защо не и дадеш нужното самочувствие като всеки ден и казваш, по много пъти, че я обичаш точно такава каквато е и че за теб тя е най-красивата жена, че гърдите и са най-красивите и няма да и позволиш да ги обезобрази????

Сега сигурно всички мацки тук със силикон ще ми скочат на веждите - предварително ви казвам че уважавам индивидуалния избор на една жена, какъвто и да е той. Но за мен ако един мъж не ме харесва такава каквато съм, това си е чисто негова загуба. Разбирам жени които искат да стават манекенки на всяка цена и се подлагат на такива неща за да изградят някаква кариера, но да си сложиш силикон за един мъж.... какво ти самочувствие...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th November 2005, 15:29
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

[quote="lady_godiva"]
Цитирай:


Сега сигурно всички мацки тук със силикон ще ми скочат на веждите
А,няма да ти скочат тука.Раздел"Пластична хирургия" е,където трябва да си пазиш веждите.Там само чети,хич не се губи да отговаряш.Видях 1-2 интелигентни мнения,но явно авторите са останали без вежди и са се отказали
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коенайсекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:41.