IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd April 2008, 20:33
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:26
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd April 2008, 20:50
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Миличка, не се превръщай в роб на любовта! Последната вместо да те окрилява, те кара да се чувстваш нещастна и да живееш в постоянен страх дали ТОЙ ще остане с ТЕБ!

Иначе, самият факт, че споделяш за личния си проблем във форум, който се чете от хиляди хора, ме кара да си мисля, че ти си много влюбена и искаш с цената на ВСИЧКО да останеш до този човек, или по-скоро ТОЙ да остане до ТЕБ.

Искрено вярвам, че ще бъдеш щастлива по един или друг начин, със или без настоящия си партньор!

Поздравявам те с едно мое любимо парче, което нахлу в мислите ми докато четях историята ти...

http://www.vbox7.com/play:d9c2c401

Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd April 2008, 21:01
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Миличка, не се превръщай в роб на любовта! Последната вместо да те окрилява, те кара да се чувстваш нещастна и да живееш в постоянен страх дали ТОЙ ще остане с ТЕБ!

Иначе, самият факт, че споделяш за личния си проблем във форум, който се чете от хиляди хора, ме кара да си мисля, че ти си много влюбена и искаш с цената на ВСИЧКО да останеш до този човек, или по-скоро ТОЙ да остане до ТЕБ.

Искрено вярвам, че ще бъдеш щастлива по един или друг начин, със или без настоящия си партньор!

Поздравявам те с едно мое любимо парче, което нахлу в мислите ми докато четях историята ти...

http://www.vbox7.com/play:d9c2c401

Миличка благодаря ти за поздравчето, тази песен ми е една от любимите, наистина ти благодаря!
Знаех си, че тук ще намеря подкрепа, поне да си оправя настроението, писна ми все да плача...очите ми вече се подуха...каква "красавица" съм само...
Надявам се да получа още съвети или поне да мога да пиша тук, когато усетя нужда да споделя...освен, ако не досадя... В малко труден етап съм, но се надявам, че всичко ще се оправи в скоро време...

Искам да бъда до него и той да бъде до мен, да бъдем заедно, но само ако и двамата го искаме. Уважавам желанията му, ценя го и ако просто директно ми каже, че не ме иска...ще го приема, но не ще да каже нищо, но продължава да ме наранява... Все едно наистина и той не знае какво иска, докато аз съм наясно!
Аз още в началото, когато бях разбрала за писмата, за скайпа си обещах, че при следващ подобен път...ще го напусна, но както виждате не съм!... Сега пак ще си кажа, че при следващ път ще го напусна, но както усещате...май знаем резултата... Не искам да го нараня, не го заслужава!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd April 2008, 21:13
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka

Искам да бъда до него и той да бъде до мен, да бъдем заедно, но само ако и двамата го искаме.
Ето това е! Ти сама го каза!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd April 2008, 21:15
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

здравей миличка наясно сам с казаното от теб и аз съм минала от там просто....хвани си кака да те отръка е станало, момченцата си падат по какички мен пак ме замениха преди време с бременна крава, така е бягай докато е време защото ще те боли още ,САЖЕЛЯВАМ но за мен това е истината казвам го от опит ако останеш ще страдаш
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd April 2008, 22:22
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:26
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd April 2008, 22:26
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

каквото и да решиш желая ти от сърце само щастие нали знаеш след зравето щастието е най важно
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd April 2008, 01:40
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

3y3ka, прочетох темата ти и тя ме потресе просто...
Преди да се обобщя искам и аз да кажа,че съм съгласна с повечето постнали преди мен,че не си заслужава да страдаш толкова много време за човек,който обича друга.
Много добре те разбирам,че той ти е първата любов и че го обичаш ужасно много (аз също съм била в подобна ситуация) и най-лошото е,че не можеш да осъзнаеш сама за себе си,че тази любов не те води до никъде. Предполагам,че приятелят ти също те обича, иначе едва ли щеше да е 2 години с теб, но явно има нещо,което го връща към спомените за старата му любов. Много е лошо е когато сме подвластни на миналото, така се превръщаме в жертви на собственото си АЗ.
Според мен изобщо не трябва да се обвиняваш,че си му чела логовете и т.н. Обвинението не те води до никъде,така само затъваш още повече и намираш причини да го оправдаваш. Ти си само на 18 години и трябва да разбереш,че живота е пред теб,ще ти се случат още толкова много неща. Почти съм сигурна,че като го четеш това изобщо не "мислиш по този начин", но вярвай ми, много добре знам какво е да обичаш някой и да не можеш да се откъснеш от него.
Другият вариант е да седнете 2та и да си поговорите като големи хора. Кажи му,че не е честно спрямо теб да те лъже по този начин и ако наистина иска да е с тази жена, няма да имаш друг избор освен да го оставиш. Но, ако иска да бъде с теб тогава трябва да забрави за нея. Не позволявай да да станеш жертва на любовта, както се беше изразил някой преди мен...събери сили и ще видиш,ве нещата ще се разрешат.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd April 2008, 02:02
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

почни на чисто,излез с приятелки но съм почти сигурен че не са ти останали много понеже 2 години си ги пренебрегнала... просто почни на чисто това е от мен... успех!
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd April 2008, 05:07
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:27
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СледващапрошканямадаимаобещавамсиЩеопитам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:53.