IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st September 2005, 21:31
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Моля ви,помогнете!!!

Здравейте!Имам един проблем.На 16 години съм и съм висока почти 161см.Повечето ми приятелки саот 170 нагоре и някак си неудобно се чувствам като излизаме.те едни "извисени,а аз се мъдря между тях... много ми се иска и аз да порасна малко на височина.знам,че сигурно ще ме убедите колко е хубаво да си по нисък,но просто и аз самата не се харесвам така..ще ми се да порасна поне до 166-167.но не знам дали е възможно вече на тази възратс... мисля да се запиша на баскетбол и плуване,но дали ще има резултат...как мислите..кажете какво да направя,за да порасна..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st September 2005, 21:40
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране Re: Моля ви,помогнете!!!

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
знам,че сигурно ще ме убедите колко е хубаво да си по нисък:
ми няма да те убеждаваме щото не е много хубаво Просто такава ти е структурата и няма да се срамуваш от нея. Ако се запишеш на плуване няма да пораснеш повярвай ми. По добре се зепиши на баскетбол или на волейбол макар че ме съмнява че и там ще има кой знае какъв резултат защото е късничко вече.
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd September 2005, 09:35
гостенка
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

През пубертета наистина могат да стават промени.От предпоследна в редицата по физическо в 7 клас,се видях втора по височина в 8.Както и да е,сега съм доста висока.Смятам,че трябва да играеш баскет,да спортуваш..и да направиш най-доброто от това,което ти е дала природата.Една хубава и поддържана фигура на миньонче е много по-привлекателна от увиснала отвсякъде "великанка".Избирай си подходящи дрехи,прически и не се самозабравяй,когато момчетата те предпочитат пред "извисените"ти приятелки
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd September 2005, 11:21
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране

стига плашил момичето бе. развитието е нещо индивидуално. някои дръпват бързо по-рано, други по-късно. но на височина се расте до края на пубертета, че и малко след това. разбира се има значение и гена, огледай се в семейството как върви височината и си направи някаква сметка. спорта никога не е излишен, дори когато гониш височина, а и баскета е готина игра. за плуването незнам колко може да помогне откъм височина. иначе спортувай, храни се хубаво - никакви гладувания и подобни глупости, наблегни на морковите и давай с усмивка
успех
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd September 2005, 12:40
маги
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Мерси много за съветите!Ще се възползвам от тях.Само да кажа,че у нас всички са над 168.Брат ми е към 180(и е на 21).но не знам дали аз вече(като се има в предвид,че съм на 16)ще порасна повече.доколкото знам момичетата растът до към 15-16. но ще пробвам с баскета и морковите (за плуването вече се разобедих).и да попитам има ли друго,което трябва да се яде,освен моркови,(долкокото знам кис.мляко,сирене...повече калции)за да се "подсили"растежа??
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd September 2005, 16:19
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

хехех по горното мнение намашепредвид че от моркови ще пораснеш на височина Такава храна или хранителна добавка за растеж на височина няма
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th September 2005, 00:09
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране valeto

Абе ще видиш след време, че и ниския ръст си има предимство. Щом приятелките ти на тази възраст са от 170 см. нагоре, то те на 20 години ще са над 180 см! И кво ли ще стане като излизат с гаджетата - ще стърчат над тях, особено ако са на високи токчета. А при теб този проблем не съществува!
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th September 2005, 13:18
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: valeto

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Абе ще видиш след време, че и ниския ръст си има предимство. Щом приятелките ти на тази възраст са от 170 см. нагоре, то те на 20 години ще са над 180 см! И кво ли ще стане като излизат с гаджетата - ще стърчат над тях, особено ако са на високи токчета. А при теб този проблем не съществува!
е да,ама щом те ще са 180 на 20 години,аз да не би да стана 170...?малко се съмнявам.най-много да порасна още 2-3-4 см в седващите години.а пък и повечето момчета са над 170 и нагоре даже...ако стигна 167(по незнайно какъв начин)ще съм безкрайно щастлива само,че няма как
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молявипомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:28.