IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 10th August 2008, 19:15
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

можеби и аз ще го разбера някой ден...аз си мисля че след един определен период от време всичко става навик и уважение
Отговори с цитат
  #82  
Стар 10th August 2008, 19:38
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ами да, едва ли някой може да създаде 50 години разнообразие например Но има хора, които и толкова са заедно. Просто човек не е устроен да бъде моногамен, нищо не може да го докаже. Така или иначе най-малкото един мъж е винаги готов за още
Също и при раздялата, винаги някога ти минава и забравяш или отваряш друга страница, замисли се какво ти беше преди време и как се чувстваш сега, ще видиш и след 1 месец как ще се чувстваш и ще ти е още по-безразлично
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #83  
Стар 10th August 2008, 20:04
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danaq
можеби и аз ще го разбера някой ден...аз си мисля че след един определен период от време всичко става навик и уважение
Да, но трябва да знаеш къде е границата и доколко можеш да търпиш! Някой жени търпят ли търпят и после съжеляват. При теб поне добре се е получило...
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #84  
Стар 11th August 2008, 18:12
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitoman
Цитирай:
Първоначално написано от danaq
можеби и аз ще го разбера някой ден...аз си мисля че след един определен период от време всичко става навик и уважение
Да, но трябва да знаеш къде е границата и доколко можеш да търпиш! Някой жени търпят ли търпят и после съжеляват. При теб поне добре се е получило...
аз все още търпях и можеби един ден шеше да ми писне....но просто прекалено много го обичах и боготворях...за мен той беше мъжът мечта....
Отговори с цитат
  #85  
Стар 11th August 2008, 18:20
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danaq
Цитирай:
Първоначално написано от mitoman
Цитирай:
Първоначално написано от danaq
можеби и аз ще го разбера някой ден...аз си мисля че след един определен период от време всичко става навик и уважение
Да, но трябва да знаеш къде е границата и доколко можеш да търпиш! Някой жени търпят ли търпят и после съжеляват. При теб поне добре се е получило...
аз все още търпях и можеби един ден шеше да ми писне....но просто прекалено много го обичах и боготворях...за мен той беше мъжът мечта....
Ами познато ми е и за мен тя беше жената-мечта, но за съжаление не можем да върнем времето, нито да ги направим по-човечни или да ги накараме и ние да сме мечта за тях...
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #86  
Стар 11th August 2008, 18:27
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Повечето сме имали мъж или жена мечта и са си останали такива поради различни обстоятелства. А тези с които сме сега са -жената или мъжът- реалност. Мечтата понякога се превръща в реалност и престава да е мечта. Ще си намерите и вие готините половинки които ще ви ценят и обичат и ще сте щастливи заедно.
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #87  
Стар 11th August 2008, 18:30
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

Аз вече съм имал 2 жени мечта, няколко реалности...
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotможебиподобредасеразделимзаизвестновреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:27.