IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1101  
Стар 26th May 2008, 19:24
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Moмичета имам проблем..разреза ми е през ореолата и точно там-под разреза е едно такова по кораво...все едно там имам само някакво чуждо тяло...Белега все още ми е корав или поне отдолу точно под него..Моля ви кажете какво е това ? А иначе белезите са ми в много добро състояние ,с всеки изминал ден се заличават все повече и повече.
Борянка ако твърдостта си е под белега няма нищо страшно така са в началото в някои случаи това си е до човек и до как се е наложило да бъде зашито мястото. Ще умекне с времето, ако не стане след година и повече има процедури за това не се тревожи излишно ако не ти създава проблеми и не си личи.
Целувки от мен!
Ама от какво е така кораво там?Пффф на допир е много неприятно! А сега и друг проблем...преди около седмица ми се покараха някакви вени или кръвоносни съдове точно отгоре на цицата,на едната повече а на другата по малко..Мажа се сега с Auriderm XO но дали ще има полза незная.. Вече ми станаха 2 месеца от операцията може ли да тръгвам на солариум,на плаж?
__________________
390/405 надмускулно
  #1102  
Стар 26th May 2008, 19:37
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Борянка и при мен вените се виждат доста но това е защото съм с много тънка кожа и сега като се поизпъна са още по видими. Аз вече ходя на солариум но мажа белезите с защитен крем с фактор 50 и отгоре слагам лепенки и няма никакви проблеми В крайна сметка бяла като сирене не мога да сложа къс ръкав или каквото и да било по разголено
__________________
335 сс подмускулно
  #1103  
Стар 26th May 2008, 19:42
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

освен с лепенка ,слагаш ли бански или сутиен отгоре като ходиш на солариум?
__________________
390/405 надмускулно
  #1104  
Стар 26th May 2008, 20:05
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Не нищо не слагам и стоя до 10 мин. Все пак пускам вентилацията на макс че последния път станах вир вода и изгорях там където бях мокра
__________________
335 сс подмускулно
  #1105  
Стар 27th May 2008, 08:01
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

борянка и на мен отвсякъде ми се показаха вените особенно между гърдите има една която много прозира.Дедективче ти онези лепенки ли слагаш дето са за безезите?
  #1106  
Стар 27th May 2008, 08:43
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

И на мен непосредствено след операцията ми се появиха сини вени по целите гърди,особено като си свалях вечер сутиена,направо ужас... Не помня кога точно,но изчезнаха....сега кожата е съвсем нормална.
Предполагам,че циркулацията на кръвта е била нарушена и забавена от травмата на операцията,но да знаете,че минава
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
  #1107  
Стар 27th May 2008, 11:45
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

На мен също ми се появиха вени отгоре на гърдите,но като сложа по изразян потник ги прикривам с фдт и почти не се забелязват.Моята кожа е светла и на други места се виждат.Все още обаче не смея да отида на солариум.Ще съм си беличка до морето юли месец
  #1108  
Стар 27th May 2008, 15:30
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Спомням си, че и на мен в началото ми изпъкваха вените, особено след като изляза от банята.. но мисля че сравнително бързо отшумя този проблем, някъде до 2ия месец от операцията.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
  #1109  
Стар 27th May 2008, 19:38
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
борянка и на мен отвсякъде ми се показаха вените особенно между гърдите има една която много прозира.Дедективче ти онези лепенки ли слагаш дето са за безезите?
По принцип все още нося лепенките за белезите, но за солариума слагам лейкопласт и напластен крем фактор 50.
Относно вените моите и преди си прозираха много така че не ме впечатляват, по скоро се дразня от тези на ръцете си че са като корабни въжета и като на мъж а лятото от топлото са направо над кожата излезли, ако не почернея малко не мога да сложа къс ръкав или панталон
__________________
335 сс подмускулно
  #1110  
Стар 28th May 2008, 02:29
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
борянка и на мен отвсякъде ми се показаха вените особенно между гърдите има една която много прозира.Дедективче ти онези лепенки ли слагаш дето са за безезите?
По принцип все още нося лепенките за белезите, но за солариума слагам лейкопласт и напластен крем фактор 50.
Относно вените моите и преди си прозираха много така че не ме впечатляват, по скоро се дразня от тези на ръцете си че са като корабни въжета и като на мъж а лятото от топлото са направо над кожата излезли, ако не почернея малко не мога да сложа къс ръкав или панталон
Какъв крем ползваш и колко е пари и има ли резултат?че тия дни тръгвам на солариум..
__________________
390/405 надмускулно
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:39.