IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1531  
Стар 7th January 2010, 21:42
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

dowolna, За газираната вода и аз бях питала преди дали може и си спомням че даниски беше писала че Дюкан не я препоръчва заради съдържанието на содиум, но натурално газираните води аз мисля че може.

Сега си хапвам обяда - печено пилешко бутче (без кожата) със салата от най-различни треволяци. Ако си споделяме менутата, така ще черпим идеи една от друга какво да си готвим за обед или вечеря.
NIKATA, верно, че концентрирания алкохол е забранен и е много калоричен, но аз когато го пия (изобщо ако реша да пия твърд алкохол) то количеството е сигурно по-малко от 50 грама, така че едва ли е толкова фатално. Така че който реши да нарушава диетата с твърд алкохол - в по-малки количества. И разбира се че може човек да издържа и без алкохол, ама друго си е след дълъг и изморителен ден на работа да си сипя една чаша вино (и това не е всеки ден).
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
  #1532  
Стар 7th January 2010, 22:02
Аватара на dowolna
dowolna dowolna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 83
По подразбиране

Да алкохола наистина е мн вреден за килорамите..ама да си призная от започването на режима до ден днешен всеки петък и събота на дискотеката си позволявам по една малка водка или едно малко уиски мн добре влиза ..ии биричка от време на време ама нея я избягвам :P,ама другото редовно :P
  #1533  
Стар 8th January 2010, 10:46
Аватара на Nevermore
Nevermore Nevermore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Здравейте, днес съм +500гр. , това от зеленчуците ли се е получило?
Някой може ли да ми обясни, защото е адски демотивиращо
  #1534  
Стар 8th January 2010, 11:06
Аватара на viku6a
viku6a viku6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 155
По подразбиране

Здравейте милички!Как сте днеска ?Нещо много пусто тук
Nevermore аз си мисля че си задържала вода,не се притеснявай всичко ще се оправи и да не се откажеш сега.
  #1535  
Стар 8th January 2010, 11:25
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

Nevermore, хич не се демотивирай.....да, като включиш зеленчуците става така понякога, особено в началото (то и аз съм всеки ден от смесените +/- 500г.), най-хубавото обаче е, че въпреки +/- в килограмите, свалянето на обиколките в см. обикновено е постоянно
NIKATA - спор няма, алкохола (особено твърдия) е мнооого зле за кг., само че аз съм се признала за най-демотивираната диетистка, и ако не си позволявам по някоя глезотийка от време на време, никоя диета няма шанс за повече от 4-5 дена, а тук си трябва постоянство, каквото и да си говорим. Затова предварително си набелязах 'приемливите' (ЗА МЕНЕ САМО) нарушения, че то иначе не се трае
mammaMia! - оххх, странно е да се опише положението тук с магазините - да започнем, че има САМО вериги с едно и също, не винаги особено прясно и сергии по улиците с още по-съмнителен произход. Вече знам какво трябва да търся,и от кой производител даже разучих, само дето в цял град просто не са доставили......Африка
mary^^ - както споменах по-горе, еми обичам си глезотийките
Иначе да ви кажа, аз си мислех, че то газираната вода и другите газирани напитки с подсладител са си позволени,.....явно трябва да се спират и те, или поне ограничават
Обаче я кажете какво е положението със зеления чай - то като си трябва, ясно, ама става ли за заместител на водата......аз нещо се бях размислила, че май не е най-готино като не оставя стомаха да се пребори пържо с протеинчетата......дайте съвет ако знаете, моля


  #1536  
Стар 8th January 2010, 11:59
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Добро утро Ето ме и мен 5-ти ден ЧП съм и кантара преди 2 мин показа 58,3кг. Ще изчакам да падне поне 300-400гр под 58 и тогава ще местя чертата (аз винаги така правя за по-сигурно, а не утре да се събудя пак над 59 и да се излагам само хахахахаха). Сега ще хапна триците. Офф трябваше да стана в 9ч...събудиха ме тогава...уж станах...ама...резултата е сън до сега Ооо Nevermore 128731263716% е от зеленчуците. И аз така се стрясках в началото, ама като мина на ЧП не само 500-те грама, ама и още едно кило се махаше, така че... дишай
  #1537  
Стар 8th January 2010, 12:13
Аватара на Nevermore
Nevermore Nevermore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viku6a
Nevermore аз си мисля че си задържала вода,не се притеснявай всичко ще се оправи и да не се откажеш сега.
Не! Няма да се откажа!
Пак прочетох от книгата обобщението на втора фаза и там пак го пише за задържането от зеленчуците, но немога да си го обясня.
Четох в един форум, че всеки грам въглехидрат се превръща в глюкоза и всяка нейна молекула се свързва с 3 молекули вода и затова задържаме.
Просто в зеленчуците има малка част въглехидрати и те се свързват.
Сигурно е вярно

Днес съм си на П, защото карам 1/1 и ще изчистя този резултат, но е достатъчно, че малко ми развали настроението

daphne: Днес си измерих обиколките. Аз по принцип си ги знам и знам, че имам резултат, ако обиколката на ханша ми падне под 97см. , а на бедрата под 57, защото не съм падала под тези мерки
В момента съм: ханш - 100см.
бедра - 59см.

Благодаря ви за окуражаващите думи момичета, пожелавам ви минуси!
  #1538  
Стар 8th January 2010, 12:30
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Здравейте..аз само минавам,все още съм на "болничен режим"...Ядох разни попари отново за закуска,плюс шоколад...Обаче се чувствам бая по-добре и утре ще се опълча на майка ми и почвам с ЧП.
Стискайте палци!
Приятен и отслабващ ден,момичета!
  #1539  
Стар 8th January 2010, 14:18
Аватара на mary^^
mary^^ mary^^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 14
По подразбиране

момичета...вчера се теглих и не бях мръднала и снощи бях на дискотечка и ей сега се събуждам и - 2 кг. е сега ако ми кажете как става тоя номер....
  #1540  
Стар 8th January 2010, 17:12
Аватара на Nevermore
Nevermore Nevermore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 104
По подразбиране

mary^^: Алкохола обезводнява от една част, а от друга си изразходвала много енергия
Предполагам, че част от тези -2кг. ще се възвърне, когато си наваксаш с водата, а останалата ще остане минус! Честит минус

Charlotte: Успех! Не е възможно да си качила толкова много килограми Ще имаш страхотен резултат след няколко дни ЧП
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:48.