IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd February 2005, 20:16
The Saint
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Feminizym

Mnogo bih iskal da znam kakvo mislqt jenite v Bylgaria za feminizma.
Ako mojete da kajete kakvo razbirate pod feminizym i kakvo e otnoshenieto vi za nego shte sym vi blagodaren.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th February 2005, 00:50
Berserker Berserker не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 5
По подразбиране

kato cqlo razbirat tova da mrazqt nas mujete.vse se borqt za nezavisimost,svoboda......te taka i nerazbraha 4e ve4e gi imat tezi ne6ta!! ako pita6 men te se opitvat da se samodokazvat i da izbivat kompleksi kato vse se predstavqt za jertvi a vsu6tnost sa agresorite.
tova e moeto 4isto mujko razbirane.popravete me ako gre6a!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th February 2005, 13:06
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Interesna temaMislia,che vsiaka jena go razbira po svoi si nachin i sama opredelia granicite na poniatieto.Povecheto jeni go razbirat kato nezavisimost,vuzmojnost za izgrajdane na uspeshna kariera.V tova niama nishto losho,no malko mogat da go postignat.Trudno e v bg.Rajdane,otglejdane na deca...A i domashnata rabota malko ia priznavat za trud,a hich ne leka!Oceniat ia samo mujete,koito se vkliuchvat v neia.Da ne govorim za tova,che na mnogo mesta jenite sa po-nisko zaplateni ot mujete pri edno i sushto slujebno polojenie i ednakuv trud.Az ne bih se opredelila kato kraina feministka.Ne iskam da se pravia na silna jena!Iskam mujut do men da me ima za nejno suzdanie i da me zakrilia))A moje bi tochno v tova e silata na nejnia polNo osnovno sum za ravnopravie i vzaimno uvajenie mejdu polovete.Edin prost primer:Ne moje primerno v semeistvoto mujut da si misli,che na nego vsichko mu e pozvoleno,da hoika,da ne se pribira,a ako jenata go napravi,na drugia den da e nasinena!No za jalost v mnogo semeistva e taka!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th February 2005, 14:31
Ина
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Феминизъм е да имам право да бъда назначена на работа,защото съм най-квалифицирана,въпреки че съм над 30 и имам 2 деца.Да запазя работата си дори и да не спя с шефа.При развод законът да ме защити и да получа достойна издръжка,а не по 30 лв.на дете.В семейството да съм партньор,не слабата и нежна,това ме прави зависима и угаждаща.Само силният човек е любящ.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th February 2005, 23:25
THE SAINT
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ...

Ne namirate li ,che smisyla na feminizma e napylno izkriven, veche ne e tova ,koeto e bil otnachalo.Kato slusham feministkite dnes si mislq ,che ne govorqt za ravnopravie mejdu polovete ami za 1 hubav svqt-Amazonskiq,nali se seshtate-tam sa ubivali myjete pri rajdaneto im i sa ostavqli nqkolko za donori.
Tova ne mi se struva normalno ,kolkoto do ravnopravieto mislq ,che vseki zaslujava da poluchi tova ,koeto e zaslujil.
PP:Kolkoto do posinenata jena,ako jena mi izneverqva pod nosa i az ne znam kak shte reagiram,koeto ne znachi che odobrqvam myjete koito go pravqt.
Jeni ne go priemaite zle nikoga ne sym udrql jena
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th February 2005, 17:54
Ели
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: ...

Как ще реагираш ли???Ако си културен мъж,ще седнеш с нея на разговор по темата,после ще решиш оставаш ли с нея или не.Ако си прост,ще я ошамариш,тя пък може да извади нож и да влезете в новините
Цитирай:
Първоначално написано от THE SAINT
Ne namirate li ,che smisyla na feminizma e napylno izkriven, veche ne e tova ,koeto e bil otnachalo.Kato slusham feministkite dnes si mislq ,che ne govorqt za ravnopravie mejdu polovete ami za 1 hubav svqt-Amazonskiq,nali se seshtate-tam sa ubivali myjete pri rajdaneto im i sa ostavqli nqkolko za donori.
Tova ne mi se struva normalno ,kolkoto do ravnopravieto mislq ,che vseki zaslujava da poluchi tova ,koeto e zaslujil.
PP:Kolkoto do posinenata jena,ako jena mi izneverqva pod nosa i az ne znam kak shte reagiram,koeto ne znachi che odobrqvam myjete koito go pravqt.
Jeni ne go priemaite zle nikoga ne sym udrql jena
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th February 2005, 18:00
THE SAINT
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране tc tc tc

Eli pak ti kazvam protiv nasilieto i ne mi se e sluchvalo da udrqm kogoto i da e bilo ot mnogo vreme,a jena nikoga.Obache ako zapochne da mi izneverqva pod nosa nqma da sedna da si govorq kulturno ili shte se mahna direktno ili kakto kazvash ti shte reagiram kato prostak......
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th February 2005, 18:04
THE SAINT
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ELi

Eli ako myja ti zapochne da chuka i drugi i e ochevidno ti kakvo shte napravish ???
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th February 2005, 19:06
Ели
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: ELi

С мъжа ми имахме проблеми и за него не зная,но аз започнах връзка-дискретна,но то се усеща.Говорихме много пъти и решихме да се разделим за известно време,като направим така,че децата ни пак да са спокойни,обгрижени и нищо да не им липсва.За този период аз разбрах,че предпочитам мъжа си и избрах да се върна при него.Ако с любовника ми беше по-добре или съпругът ми предпочиташе друга,навярно щяхме да се разведем и да останем приятели.Но никога нито той,нито аз,сме допускали,че някой-бил той мъж,жена,дете,животно дори,може да бъде "убеждаван"или"наказван"с бой,обиди или унижения!!!
Цитирай:
Първоначално написано от THE SAINT
Eli ako myja ti zapochne da chuka i drugi i e ochevidno ti kakvo shte napravish ???
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th February 2005, 20:27
THE SAINT
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Eli

Chestno kazano dosta udobno izglejda kato obqsnenie
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Feminizym
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:24.