IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1791  
Стар 23rd February 2011, 18:52
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

ще го надървиш ли да скивам,ама се боя че пак ще е мъник
Ама ти така ли ги класираш Бела!

- Надърви го палавнико, да го види кака!

-Я! Марш от тук гномче....джудже такова! Къде си тръгнал да се класираш с тая спаружена печурка
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #1792  
Стар 23rd February 2011, 18:54
Аватара на mirella_79
mirella_79 mirella_79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 215
По подразбиране

Грозна картинка,малък,спаружен.
__________________
Погледнеш ли ме в очите-времето спира!
Отговори с цитат
  #1793  
Стар 23rd February 2011, 19:00
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Май само аз го одобрих тоя...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #1794  
Стар 23rd February 2011, 19:01
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Май само аз го одобрих тоя...
Виж ся, щом се харесвате - взимайте се
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #1795  
Стар 23rd February 2011, 19:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Май само аз го одобрих тоя...
Е,стига де-тоя е ужасен
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1796  
Стар 23rd February 2011, 20:31
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Не ми е особено добре, когато представата на чужденците за българите ДОНЯКЪДЕ се разминава с действителността, но няма какво да се направи. Това са видели, това си мислят.
А какво би казала,ако ти кажа ,че на нас ни се случи нещо подобно в началото на месеца,когато дойдохме да свирим в Гейло.
Една вечер едни норвежци решиха да ни почерпят защото им харесвало как свирим/бяха от някакъв семинар/.И както си пием с тях и си говорим,се приближи един пич,който беше пиян и обясни,че е исландец ,който живее 20г. в Норвегия.Той се обърна към неговите колеги на английски не на норвежки/за да може и ние да го чуем и разберем/и им каза:"Защо ги черпите тия,те са цигани,защото са от България?" и започна да обяснява как ние и румънците сме цигани,как това им се говори по норвежката телевизия.Тогава мъжът ми го навика и му каза да почете малко книжки и да се информира кои сме българите.На другият ден този същият клиент,се е оплакал на директора на хотела от нас,че ние сме слаб оркестър,че било лош имидж за хотела да всимат цигани като нас.

Вярвате ли ми,че за малко щяха да ни изгонят от работа,да ни прекратят договора,ако менажера не беше дошъл лично да ни чуе и на другият ден казал на нашият менагер"Оркестърът си върши перфектно работата,няма за какво да ги гоня."
Та ето за какво говорим.Навсякъде ни мислят за цигани и недостойни.Знаете ли ако бяхме шведска и немска банда кога щяха да си позволят подобно нещо да искат и да ни гонят-НИКОГА,НО НИЕ СМЕ ВЪШКАРИТЕ ОТ ИСОКА И БГ. И НАВСЯКЪДЕ НИ ПОДРИТВАТ.ТОВА Е ИСТИНАТА.И ТУКА ТИ ГО ПОКАЗВАТ НЕПРЕКЪСНАТО.ДОРИ ЕДНА НОРВЕЖКА ЧИСТАЧКА Е ПО-УВАЖАВАНА ОТ НАС.КАРМАТА НИ Е ТЕЖКА
Отговори с цитат
  #1797  
Стар 23rd February 2011, 20:38
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Толкова му е акъла на този исландец, а също толкова е акъла и на тези които се водят по чуждо "мнение". Аз бих отказала всякакъв контакт с хора, които имат предварително изградено мнение без ни най малко да ме познават. Такива хора ги считам че са под моето интелектуално ниво, независимо от националността им. Забелязала ли си, че тези които говорят наизуст, изграждат си мнение по това което са чули-недочули, обикновено са необразовани хора, извършващи нискоквалифицирана работа? Лично моите наблюдения са, че колкото по-образован и интелигентен е човек, толкова е по-толерантен и не се води по всеобщите представи.

За глупостта националност няма.
Отговори с цитат
  #1798  
Стар 23rd February 2011, 20:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Хора от всякакви нации мислят,че българите сме цигани и ми се чудят-абе много бяла им се виждам
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1799  
Стар 23rd February 2011, 20:56
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

И още нещо. Най вероятно въпросния пиян исландец на трезва глава не би посмял и "гък" да ви каже, но с увеличаването на промилите става велик Кой знае с какво се занимава - най вероятно мияч на тоалетни или нещо подобно. Обикновено тези не са толерантни и завиждат." Как може източноевропейци да са по-успели от мен, ей сега ще им кажа какви са цигани, за кви се мислят, ще им покажа аз... "
Сигурна съм, че ако беше например директор на банка, или дори обикновен служител, не би се отнасял така към вас.
А менидхъра ви е проверил по подаден сигнал че сте "слаб оркестър" но явно има повече акъл и не е действал водейки се от чуждо мнение, а е решил сам да провери.
Отговори с цитат
  #1800  
Стар 23rd February 2011, 21:32
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

директор на банка би спазил етикет,
ясно е, че сте си имали работа с простак, а простаци има навсякъде

пък и износа на цигани е доста сериозен, при положение, че човека Х от друга държава е виждал 10 пъти българин и 10те е бил некв църн, кво да си мисли
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:19.