IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 16th January 2011, 12:16
Аватара на Emy
Emy Emy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Ankh-Morpork
Мнения: 57
По подразбиране

Леле като гледам снимките на всички и започва да ме хваща носталгия по дните, когато като си влизах в къщи ме посрещаше на вратата пухкавият ми приятел... Но по стечение на обстоятелствата той вече не е сред нас
Като завърша някои неща със сигурност ще си взема ново куче, но все още не съм се спряла на породата
__________________
follow the white rabbit...
Отговори с цитат
  #222  
Стар 16th January 2011, 13:07
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Невероятно пухкави и сладки са Taneva`. И от мен гуш и

Симон, много е пораснал хубавият ти кучо и остава все така хубав и

Моят сиамец го кастрирах, но никога повече няма да правя така с никое животинче Вярно, кротна се - но не е честно към тях. Да ги осъкатяваме за наше удобство.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #223  
Стар 16th January 2011, 18:27
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Аз имам котарак - сив мини тигър..... (остана в наследство от предишната ми връзка) по никакъв начин няма да го кастрирам, освен ако не е критично за здравословното му състояние. До сега на практика не е маркирал и с изключение на ариите в размножителния период (студената вода помага доста ) не маучи неприятно.....

Мауз - как се понасяха котю и плъхи ? Чел съм в един друг форум че са били приятелчета? Проблема с плъхитата е че са малотрайни.....
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #224  
Стар 16th January 2011, 18:39
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

[quote="Mad Dog"]Аз имам котарак - сив мини тигър..... (остана в наследство от предишната ми връзка) по никакъв начин няма да го кастрирам, освен ако не е критично за здравословното му състояние. До сега на практика не е маркирал и с изключение на ариите в размножителния период (студената вода помага доста ) не маучи неприятно.....

Мауз - как се понасяха котю и плъхи ? Чел съм в един друг форум че са били приятелчета? Проблема с плъхитата е че са малотрайни.....[/quote

Значи нямаш представа какво гадно нещо е маркирането.Моят котарак ми идва сама да го кастирам.Знам,че звучи жестоко,но съсипа монитор за 800 лв(неизползваем е вече).Да не говорим вече за спалнята на децата,обувките,мокета и не знам още къде.Сега по принуда стои затворен само в кухнята.Само рядката му порода ме спира от кастрацията,но не знам до кога
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
Отговори с цитат
  #225  
Стар 16th January 2011, 18:42
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Ами не знам - моя е апартаментски котарак и понеже яде боя при първите няколко маркирания като малък се е научил и не ги прави тези неща. За момента обаче съм на минус една холна гарнитура и една спалня заради ноктоточенето.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #226  
Стар 16th January 2011, 19:03
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Във всеки зоомагазин продават едни такива приспособления за ноктите(навито дебело въже).Има и по ефтини има и скъпи.Купуваш едно и си решаваш проблема с мебелите
P.S. и моя котанчо е ял боя заради маркирането,но няма ефект.Нямаш си представ какъв гад е в това отношение.Държим детската спалня затврена и в момента в който се отвори вратата,той тича вътре ,маркира леглото и бързо бяга навън.Отвратително!
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
Отговори с цитат
  #227  
Стар 16th January 2011, 19:05
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jovanna93114
Във всеки зоомагазин продават едни такива приспособления за ноктите(навито дебело въже).Има и по ефтини има и скъпи.Купуваш едно и си решаваш проблема с мебелите
P.S. и моя котанчо е ял боя заради маркирането,но няма ефект.Нямаш си представ какъв гад е в това отношение.Държим детската спалня затврена и в момента в който се отвори вратата,той тича вътре ,маркира леглото и бързо бяга навън.Отвратително!
Такова едно приспособление беше отхвърлено от котан с презрение ... държи на дамаските....
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 16th January 2011, 19:06
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Ама че характер!
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
Отговори с цитат
  #229  
Стар 16th January 2011, 22:45
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Аз винаги съм имала котки.Най-скъпото ми животинче беше котарак - когато живеех в къща с двор.Но вече живея в апартамент и честно, малко ми е непосилно да помисля как ще чистя и обезмирисвам.Но толкова много ми се иска да имам британска късокосместа котка, от онези сиво-сините.Тоооолкова са сладкиии!
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #230  
Стар 16th January 2011, 22:53
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA
Аз винаги съм имала котки.Най-скъпото ми животинче беше котарак - когато живеех в къща с двор.Но вече живея в апартамент и честно, малко ми е непосилно да помисля как ще чистя и обезмирисвам.Но толкова много ми се иска да имам британска късокосместа котка, от онези сиво-сините.Тоооолкова са сладкиии!
Ако от малък живее в апартамент не е трудно.... Моя дзвер ака и пишка само в тоалетната си (да се чете ъглите на банята + котешката такава) и проблема се решава като по време на къпане се поизмива малко повече и банята. а относно миризмата с моето пушене се налага често и добре да проветрявам апартамента за да не ми припадат гостите на вратата.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Домашнилюбимци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:24.