IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2011  
Стар 20th June 2011, 21:41
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Нелс, какво става с твоето носле
Започваш ли лека полека да се възприемаш ? Има ли някаква промяна или вече си твърдо решена за 4-то рино ?
Отговори с цитат
  #2012  
Стар 20th June 2011, 22:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Свикнах, но определено ще има 4-та! Не знам дали ще е преди или след гърдите, обаче..
Носът е ок, но се вижда, че не е пропорционално правилен - издължен е на върха...
Качих нови снимки:
http://neligeorgieva.snimka.bg/other...93900.23963833
3777
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2013  
Стар 20th June 2011, 23:36
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Свикнах, но определено ще има 4-та! Не знам дали ще е преди или след гърдите, обаче..
Носът е ок, но се вижда, че не е пропорционално правилен - издължен е на върха...
Качих нови снимки:
http://neligeorgieva.snimka.bg/other...93900.23963833
3777
Нели,перфектен ти е носът!Нямам забележки!Много ми допада)Браво на Джамбо.....Хайде да идва и моят ред и да свършва всичко.......Оооо,забравих-за гърдите горещо ти препоръчвам Юрий Асенов-страшни ги прави!
Отговори с цитат
  #2014  
Стар 20th June 2011, 23:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Нели,перфектен ти е носът!Нямам забележки!Много ми допада)Браво на Джамбо.....Хайде да идва и моят ред и да свършва всичко.......Оооо,забравих-за гърдите горещо ти препоръчвам Юрий Асенов-страшни ги прави!
ХАхаха, мерси, мила!
Хаиде сега нова звезда при гърдите... Ще го разуча, но и без това вече се колебая м/у двама.. между две де..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2015  
Стар 20th June 2011, 23:50
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
ХАхаха, мерси, мила!
Хаиде сега нова звезда при гърдите... Ще го разуча, но и без това вече се колебая м/у двама.. между две де..
Неее,съвсем не е нова звезда!Довери ми се!Работи в клиника Торакс и направи гърдите на 5 мои познати.Мога да ти намеря и снимки да видиш.Перфектни са им циците))
Отговори с цитат
  #2016  
Стар 20th June 2011, 23:52
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

......на едната и сложи 453 кубика,капковидна форма-жестоки са!До този момент няма издънка човека.
Отговори с цитат
  #2017  
Стар 21st June 2011, 00:24
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
......на едната и сложи 453 кубика,капковидна форма-жестоки са!До този момент няма издънка човека.

Много бре!

В Торекс не работише ли Тонев??

Дай на лични, че оспамихме пейзажа...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2018  
Стар 21st June 2011, 09:53
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Момичета, благодаря ви за отговорите за болничния! Вече нямам търпение да си запиша час, въпреки че, знам че между него и операцията ще мине доооста време, съм готова! Заявих на майка ми, че ще се оперирам, която се опита да ме убеди, естествено, че нямам нужда и т.н., НО проблем май ще се окаже мъжа ми Изобщо не иска да чуе, да говорим, камо ли да види фотошоп-а! Аз му казах само да го погледне и да види AFTER-а после ще ме моли да се оперирам, ама НЕ! Заявих му, че, с или без него аз ЩЕ се оперирам....
Кажете, моля ви, как преодоляхте нежеланието на близките си за операция?
Сю - можеш ли, ако имаш време да ме спретнеш и с прав нос да се видя? Благодаря ти, предварително!
Отговори с цитат
  #2019  
Стар 21st June 2011, 11:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
Кажете, моля ви, как преодоляхте нежеланието на близките си за операция?
Майка ми е много против пластичните операции, но знаеше какъв комплекс ми е носа, за това винаги ме е подкрепяла.
Последния път не искаше да чуе, но наша роднина си направи рино, всичко при нея мина много леко, и майка миряса малко. Даже сега ме гледа и ми повтаря: "Не знам как съм те гледала толкова време с онзи грозен нос.."
Истината е, че нашите близки са щастливи, когато ни виждат щастливи. Покажи колко много се вълнуваш, разкажи в каква позитивна насока тази операция ще те промени! Покажи, че не те е страх, че си сигурна, и те ще се успокоят.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2020  
Стар 21st June 2011, 12:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

На Асенов името доколкото си спомням доста пъти се споменавало в темата за пострадалите и то все за сериозни и очевидни проблеми, непризнаване на грешките му и съответно нагло и безобразно държание към пациенти, когато намекнат, че грешката е била негова.
Определено не бих го избрала.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:40.