IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th June 2006, 15:40
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

е за банана се лъжеш и то жестоко как реши че запича?
иначе за от време на време чая може да се препоръчва, ако го пиеш веднъж на 10 дни. ама нали знам каква мания беше преди години, а то си е пълна зарибявка. защото то тогава дай да пием рециново масло
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th June 2006, 17:53
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
е за банана се лъжеш и то жестоко как реши че запича?
това е факт
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th August 2006, 14:45
pepi_82 pepi_82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Stara Zagora
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, аз години наред имах същият проблем, какво ли не съм пробвала, от 2-3 години вече имам режим:
Зимата сутрин закусвам една средно голяма ябълка с горещо кафе.
Сега лятото закусвам някакъв плод какъвто и да е, и след около половин час отново кафе докато още е топло, но задължително с чаша вода.
При мен поне действа безотказно, много рядко да не подейства.
Добре е ако ядеш сладък плод да изчакаш, на стомаха му трябва около половин час, за да го смели и тогава да пиеш кафето с вода.
Опитай, ако не помогне няма и вреда.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th August 2006, 20:33
Ronin89 Ronin89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 51
По подразбиране

пробвай с Cappy круша ! а нямам проблем със стомаха но като пия 1 4аша и немога да изляза от тоалетната
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th August 2006, 22:56
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

запек и единственото решение фибри яж храни богати на фибри и хляб е хубаво да ядеш черен(ръжен) тои е богат на 2 -та вида фибри и има 30-40 процента скорбяла която не е проблем бавно се разтваря и на порции ти идва гликозата а не наведнъж като щоколада и медът и надебеляваш. в хляба пшеницата-30 процента разтворими фибри и 70 неразтворими-идеално за теб ще ти прочисти червата нерзтворимата фибра(целулоза). също и топла вода сутрин да ти пречисти чревата и свие стомаха ето ти една примерна програма за 1 седмица я ползвай ако има ефект я ползвай докогато сметниш за необходимо ако не те задоволява резултата я заеби

7 лъжици овесени ядки и 6 лъжици кисело мляко и 2 лъжици мед се разбъркват и се остава да престои 1 ден

Понеделник
Преди 10 часа чаша топла вода
Сутрин след 11 часа
Една лъжица от тази смес
Обяд след 14 часа
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th September 2006, 23:28
Sofie Sofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Sofie
По подразбиране

здравей Инна,проблемът ти мога да кажа ми е до болка познат ,тъй като и аз доста отдавна страдам от нередовен стомах и се боря с 5 излишни килограма,които въпреки спорта и ограничаването,не искат и не искат да изчезват.Затова реших да се консултирам със специалист.
основният проблем е в това кога ядеш и колко вода пиеш на ден.трябва да си изградиш система на хранене и да не приемаш хараната безразборно,колкото и нискокалорична да е тя.храни се през 4-5 часа,заложи най-вече на плодовете и зеленчуците ,както и черния хляб(тонус,бонус,грахам),за ължително препечен.водата не трябва да е по-малко от 2-2,5 литра дневно!вечерята не трябва да е по-късно от 19 часа!аз откакто си вкарах в ред храненията всяка сутрин като програмирана вися по едно и също време в тоалетната,особено след като изпия чаша топло кафе и хапна един банан за закуска...
мога да ти препоръчам и да пробваш Фибрите HUSK-изцяло натурална добавка към храната, съчетание от растителни фибри и чистите бели обвивки от семената на растението Plantago Ovata Forsk - бял живовляк. Приемат се на гладно, с достатъчно количество течности и действат стимулиращо на стомашно-чревния тракт.Мисля,че могат да се намерят във всички аптеки.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th September 2006, 00:04
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

уффф на мен нищо от тва не ми помага (
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th September 2006, 07:55
svetla_88 svetla_88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 17
По подразбиране

не знам дали мога да отговоря точно на въпроса ти инна ,защото и аз също свалям но проблема със тоалетната случайно го оправих и той е чай инхуана! гарантирам! просто постоянно дремя в тоалетната през 1 час но след първата голяма кутиика /защото те са 2 кутиики вътре по 16 пакетчета / струва си просто вместо захар слагай захарин . мисълта ми беше че след първата голяма кутиика намалям дозата на 1 2 пъти на ден. а по принцип се пие преди ядене.
аз имам 4 5 кг да сваля тежа 56-58 ходя на фитнес не ям хляб ,месо ,мазнотии, захар безалкохолно, чипс, и така свикнах много ми е лесно дори. но за чая пробваи !
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th September 2006, 18:16
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

svetla_88, съвсем чистосърдечно ти препоръчвам да замениш захарина с лъжичка мед.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th October 2006, 13:40
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Мен бананите ме запичат, много зле ми действат, особено на гладно. Най-добре на нередовния стомах действат сливите и гроздето, за съжаление сезонът им е само 1-2 месеца в годината. Но и ябълките помагат, стига да се ядат на гладно. Аз всяка сутрин пия билков чай с мед, ям плодове на гладно, някой път и ядки и рядко имам проблеми. Само да попитам, коремните преси помагат ли или пречат?
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамкгзасвалянено
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:49.