IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th January 2005, 10:58
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране малки гърди!!!!

помогнете!на 16 а нямам нищо!как да порастнат?имали някаква рецепта?съученичките ми надарени..... момчетата не ме харесват.много ме е срам.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th January 2005, 13:25
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Не се притеснявай не всички харесват големи гърди

Не се притеснявай не всички харесват големи гърди
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th January 2005, 14:17
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.да все пак има хора които харесват и жени като теб....... спокойно все още си млада и зелена като пораснеш........ може да качиш малко (видях и другия ти пост) от само се бе си и да изглеждаш идеално.......

ПП : САМО ДА ПОСЪВЕТВАМ ЖЕНИТЕ КОИТО ОЩЕ НЕ СА ГО УСТАНОВИЛИ : ИСТИНКИТЕ МЪЖЕ (мисля че и аз мога да се причисля към тях) ХАРЕСВАТ ЖЕНИ КОИТО СЕ ГРИЖАТ ЗА СЕБЕ СИ (за външния си вид и поддържат формата си) . Това е на пръв план, а на втори вече ги избираме по това какъв интелектуален багаж имат
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th January 2005, 12:23
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Абсолютно аз харесвам слаби спортни жени. Едно от момичетата, които най-много харесвах имаше много малки гърдички. Но това не само че не беше лошо, а напротив. Допринасяше фигурата и да изглежда крехка и момичешка ( уточнявам че тя не беше дете).

Това което е проблем при теб и наистина би спряло момчетата да те харесват не е липсата на гърди. Липсата на самочуствие и увереност е това, което ти тежи. И което наистина има значение.

Ако ти си спокойна, уверена, силна личност- момчетата подсъзнателно ще се стремят към теб и ще те търсят.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th January 2005, 23:36
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

мъдър отговор liophy
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st January 2005, 00:09
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Това за самочувствието е абсолютно вярно, знам го от собсвен опит. Когато се чувствам хубава и другите го забелязват и дори ми правят комплименти, но когато се чувствам зле (ако например ми е излязла пъпка) и ми е криво, не получавам вниманието, от което всяка жена се нуждае. Но все пак трябва да се направи нещо по въпроса. Като ми излезе пъпка си слагам подходяща пудра и готово. Направи нещо подобно - купи си подходящ сутиен с по-големи подплънки (някои правят истински чудеса) и върви изправена, а не се свивай, като човек с комплекси! Всеки си има хубави качества, само трябва да ги подчертава.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st January 2005, 02:53
Гостенка
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ами... Рецепта няма. И аз бях като теб На мен нещо започна да ми се забелязва като станах на към 20 години. Но си беше почти нищо, никакъв сутиен не ми ставаше, дори най-малките ми "хлопаха" ))

Сега съм на 37 и познай! - имам гърди като на девойка Сериозно ти казвам, никога преди не съм се гордяла с гърдите си, все са ми били комплекс. Но сега нищо подобно! Онези надарените ми съученички знаеш ли на какво приличат?

Много добре разбирам как се чувстваш, аз все още си имам малки гърди, а като бях на твоите години нямах нищо, ама нищичко. И наистина не е приятно. Когато станеш на към 30 години, ще започнеш да се чувстваш по-комфортно в кожата си и ще спре да ти пука кой какво мисли. Настоявам да споделя, че нещастна любов никога не съм имала и въпреки, че като тийнейджър се е случвало да ме бъзикат, че съм "плоска", ела сега да ги видиш как ме зяпат и изобщо не вярват, че съм на 37, взимат ме за 26-27 годишна. Може да не вярваш, но е така, и особено се гордея с външността си

Единственото, което ще ти кажа, е да се опиташ психологически да узрееш по-бързо, за да не се тормозиш - тоест, да приемеш, че си такава, каквато си. И спортувай, за да запазиш останалите части на тялото си пропорционални. Това е много важно - няма да е добре, ако някой ден качиш на дупе, а на цици не.

Успех! Наистина има мъже, които харесват слаби жени
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st January 2005, 17:37
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

хихихихи
Цитирай:
Когато станеш на към 30 години, ще започнеш да се чувстваш по-комфортно в кожата си и ще спре да ти пука кой какво мисли..........
добре я успокои
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st January 2005, 18:04
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Sigurna sum,che edva li predstavliava niakakvo uspokoenie misulta,che che eventualno na 30 god. shte imash dobre izglejdashti gurdi.Napulno te razbiram.Ti iskash da gi imash sega,a ne sled 10-20 god.Edva li izglejdash ujasno i ne si zaslujava da se tormozish ot prenebrejenieto na momcheta,koito se interesuvat nai-veche ot grudnata ti obikolka.Oburni vnimanie na tova,koeto imash!Griji se za kojata si,za liceto si,za kosata,podurjai tialoto kato cialo sus sport.Koito triabva,shte te zabeleji!Ami pomisli za manekenkite!Povecheto izglejdat kato skeleti.Ami Naomi Campbel naprimer niama pochti nikakuv biust (daje kazano pod sekret poglednata ot blizo vuobshte ne e nishto osobeno,ima losha koja na liceto,kazvam go ,shtoto sum ia vijdala),a mujete ia haresvat.Ili Jenifer Lopez,sushto mnogo malki cici,osven tova goliam zadnik!A i neia ia haresvat!Mnogo e vajna pohodkata,nachina na oblichane i nai-veche tova da se nauchish sama da se haresvash!Koito ne te zabeliazva,prosto ne te zaslujava!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th February 2005, 01:36
Ник
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Don`t wory, be happy

Това не би трябвало въобще да е проблем. Нямаш представа /дори и бегла/ колко момчета харесват малки гърди . Но се срамуват да си го признаят на тази /твоята/ възраст. ТОВА Е ПРЕДИМСТВО, А НЕ НЕДОСТАТЪК - ще го разбереш след 4-5 години. Бъди самоуверена, покажи че се приемаш такава каквато си - може например да пускаш бъзици за гърдите си от типа на "Моите са малки" , "Не нося сутиени" - такива думи се забиват като пирон в мъжкото съзнание Хайде чао и горе главата!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: малкигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:39.