IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th November 2006, 20:05
kozmo kozmo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 42
По подразбиране

Извинявам се на всички че непоясних че зада прочетат статия е нобходима регистрация,но тъй като е безплатна не много голяма грешката.Които иска да я прочете тя се намира в категория тренировки.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th November 2006, 21:11
Djindjer Djindjer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DeSIKOS
Не разбирам как с 40-50 мин. в залата си постигнала такива резултати Джинджър, аз тренирам почти всеки ден без събота и неделя и тренировката ми е почти два часа особено във фитнеса, освен ако не тренираш само за преса, да тогава 40 мин. са достатъчни
Както и другите споменаха пресата се постига с правилно хранене. Онази от аватара е след няколкомесечно стриктно НВХ. А да тренирам 40 мин само корем wow - май истината е, че рядко тренирам и корем! Е, след "мразя кардио", "мразя да тренирам корем" трябва да има нещо, което да ми харесва Падам си по тежестите (лежанка, тяга, набирания, кофички... все тъй наречените мъжки упражнения).
Така... това за 40-50 мин. в залата малко се изсилих. Истина е, че в там ми харесва и стоя доста повечко от 50 мин., но са за сметка на почивките. Правя повечко серии с по-голяма почивка помежду им, но последните дни си смених програмата и приключвам по-бързо.
А днешната тренировка беше наистина разбиваща и трая 35 мин.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th November 2006, 21:52
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kozmo
Извинявам се на всички че непоясних че зада прочетат статия е нобходима регистрация,но тъй като е безплатна не много голяма грешката.Които иска да я прочете тя се намира в категория тренировки.
Регистрирах се ,но ми дава че потребителското ми име е блокирано
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th November 2006, 22:34
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Djindjer, ти в коя зала ходиш ? И аз искам да тренирам, но не съм си избрала фитнес....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th November 2006, 22:36
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
Aз знам, че в началото 8-10 минути загряваш с кардио, после силова тренировка и накрая 30-40мин кардио.
Ако обаче БЕНДЖИ чете искам да я питам нещо. Ходя в зала 3 пъти в седмицата като тренирам по горната схема. Но вкъщи имам крос тренажор и се чудя дали мога в дните когато не съм на фитнес да го въртя 30-60 минути или задължително трябва да се почива
БЕНДЖИ, мерси предварително за отговора. Задавам ти го тук а не на лични, защото ми се струва, че ще е полезно и за останалите
Забравих да кажа, че целта ми е отслабване и стягане.
Точно по този начин трябва да ти протича тренировката във фитнеса. И да- спокойно можеш да си тренираш в къщи на тренажора (ако тренираш, за да топиш мазнини), но 1 ден поне трябва да почиваш (примерно Неделя).
Надявам се и Бенджи да си каже тежката дума
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th November 2006, 22:50
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kozmo
Извинявам се на всички че непоясних че зада прочетат статия е нобходима регистрация,но тъй като е безплатна не много голяма грешката.Които иска да я прочете тя се намира в категория тренировки.
Аз не успях да се регистрирам. Не получих мейл за активиране...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th November 2006, 05:40
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gin100nic
Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
Aз знам, че в началото 8-10 минути загряваш с кардио, после силова тренировка и накрая 30-40мин кардио.
Ако обаче БЕНДЖИ чете искам да я питам нещо. Ходя в зала 3 пъти в седмицата като тренирам по горната схема. Но вкъщи имам крос тренажор и се чудя дали мога в дните когато не съм на фитнес да го въртя 30-60 минути или задължително трябва да се почива
Забравих да кажа, че целта ми е отслабване и стягане.
Точно по този начин трябва да ти протича тренировката във фитнеса. И да- спокойно можеш да си тренираш в къщи на тренажора (ако тренираш, за да топиш мазнини), но 1 ден поне трябва да почиваш (примерно Неделя).
Надявам се и Бенджи да си каже тежката дума
Напълно съм съгласна, аз съм "за" два дни почивка, тоест добавяш само два дни кростренажора. Сутрин преди закуска, само на кафенце(без захар). Не е грешно и с един ден почивка, но гледай да не претренираш! Прецени по това как се чувстваш!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 16th November 2006, 05:51
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране Re: Кардио-преди или след силовата?

Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
Здравейте,
Според вас кога е по-добре да се прави кардио?
Аз тренирам три пъти седмично по един час, първия половин аеробно, но ми казаха, че това било тотално грешно и трябвало първо да си правя силовите.
Въпроса е много спорен... Моето мнение:
ако сваляш килограми в началото 8-10 минути загряваш с кардио, после силова тренировка и накрая 30-40мин кардио, по схемата на Nikolette.
ако трнираш за маса, но искаш да гориш мазнини, обратно, първо кардио после силова.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 16th November 2006, 08:57
Djindjer Djindjer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Djindjer, ти в коя зала ходиш ? И аз искам да тренирам, но не съм си избрала фитнес....
Най-често съм в REFLEX-а. Делничните дни ~17.30-19.00 ч., а събота и неделя сутрин от ~7-8 ч. По-рядко събота и неделя сутрин в Масъл Арт или делничните дни след работа Лаута.
Но тренирам с партньор, така че отхвърлям всякакви предложения

ПП Всичко това за Пловдив :P
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th November 2006, 10:02
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Djindjer
Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Djindjer, ти в коя зала ходиш ? И аз искам да тренирам, но не съм си избрала фитнес....
Най-често съм в REFLEX-а. Делничните дни ~17.30-19.00 ч., а събота и неделя сутрин от ~7-8 ч. По-рядко събота и неделя сутрин в или делничните дни след работа Лаута.
Но тренирам с партньор, така че отхвърлям всякакви предложения

ПП Всичко това за Пловдив :P
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кардиопредиилиследсиловата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:28.