IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th November 2006, 16:33
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Bendji, не са ли прекалено малко калориите?
на прима виста - около 1000 кк, което ми се струва прекалено малко.
освен това тези въглехидрати следобяда (овесени ядки и мед) не идват ли малко кофти? не е ли по-добре следобяд примерно 1 варено яйце с малко зелен4ук? хем ще се вдигнат малко калориите.
не съм специалист, само идейки
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th November 2006, 18:29
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Очаквах забележки, дори много семпло само ти... За диети има хиляди варианти... по строги, по приемливи и какви ли не, а също така и за тренировки! Обърни внимание на това, че Nikolette може да тренира и на обяд в някои от дните, също така иска да сваля кила, което за мен означава, че преди тренировка не са желателни въглехидрати. А съвсем без тях не е добре! Освен това тя си ляга в 23ч, така че от 14 до 23 има 9 часа които са напълно достатъчни за да се усвоят тези въглехидрати. Ще е грешка ако ги хапва в 19 например. Аз съм чела твои постове с приблизително 0 въглехидрати в дневното меню и не мога да повярвам, че е истина! Аз съм имала такива дни, но ден-два, не повече. Мозъка се храни с въглехидрати, като няма умират мозъчни клетки! И това не е пресилено, виждала съм културисти преди състезание на 7-8 дена само белтъчини, те си губят мисълта, говорят несвързано... това е опасно и да се прави в реалния живот е безмислено!
Можеш да напишеш твой вариант за диета и ще го обсъдим...
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th November 2006, 18:44
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Бенджи, имам лаишки въпрос...
Мъжа ми тича с тежести... искам и аааааз и той утре ще ми купи
Та впроса ми е: тежестите са по 1.300 всяка, ще си ги слагам на краката при 7 км. много бързо ходене.....
...какъв ще е ефекта от тях ....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th November 2006, 19:39
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Очаквах забележки, дори много семпло само ти... За диети има хиляди варианти... по строги, по приемливи и какви ли не, а също така и за тренировки! Обърни внимание на това, че Nikolette може да тренира и на обяд в някои от дните, също така иска да сваля кила, което за мен означава, че преди тренировка не са желателни въглехидрати. А съвсем без тях не е добре! Освен това тя си ляга в 23ч, така че от 14 до 23 има 9 часа които са напълно достатъчни за да се усвоят тези въглехидрати. Ще е грешка ако ги хапва в 19 например. Аз съм чела твои постове с приблизително 0 въглехидрати в дневното меню и не мога да повярвам, че е истина! Аз съм имала такива дни, но ден-два, не повече. Мозъка се храни с въглехидрати, като няма умират мозъчни клетки! И това не е пресилено, виждала съм културисти преди състезание на 7-8 дена само белтъчини, те си губят мисълта, говорят несвързано... това е опасно и да се прави в реалния живот е безмислено!
Можеш да напишеш твой вариант за диета и ще го обсъдим...
Моите менюта са едно на ръка, тогава си правех експерименти, не ми липсваха въгл, в сми, мн добре се 4увствах, но тогава за сметка на въгл ядях доста, бих казала твърде много, белтъ4ини на фона на ниското ми активно тегло, така 4е сега по4нах да хапвам малко пове4е въгл, ям даже и плодове. както и да е де. ама тва с тренировката съм го пропуснала, сори. от тренировки мн не разбирам, за тва си слушам треньора
успех
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th November 2006, 20:59
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Mъжа ми тича с тежести... искам и аааааз и той утре ще ми купи Та впроса ми е: тежестите са по 1.300 всяка, ще си ги слагам на краката при 7 км. много бързо ходене.....
...какъв ще е ефекта от тях ....
Едва те познах с този нов аватар:P , мнооо си готена, вееее....
А ти без тежести тичаш/ходиш ли сега? Целта на тежестите е повишаване на натоварването, но ако не си го правила до сега, по добре започни без тях, иначе ще ти е пряко сили вероятно. Иначе бързото ходене е супер за стягане на дупето и краката. Но не достатъчно за който има нужда от сериозно стягане. Комбинацията с упражнения в зала е перфектна.
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th November 2006, 22:37
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Да, ходя без тежести, вече 2 месеца -всеки ден без неделя
И ме боли дупИ , което значи, че се стяга нали ,а сега като почна и в залата....малиииии някой ако ме ритне ще си счупи крака

Благодаря за комплимента
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th November 2006, 22:47
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

По-лошо ще е ако ти ритнеш някой
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st December 2006, 10:22
Elika Elika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 11
По подразбиране

Benji, тъй като тренирам вечер към 19.00ч 2-3 седмично кога е добре да се приемат въглехидратите за деня. И след тренировка какво да хапвам и какво не? (с цел отслабване и стягане)
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st December 2006, 10:48
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Кога ти е последното хранене, преди или след тренировката?
Иначе въглехидратите най добре на закуска, зареждат те за целия ден, овесени ядки е супер примерно. Или пък на обяд ориз или картофки... (варени)
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st December 2006, 10:57
Marvel Marvel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Евала !!! Много добра програма.....
Мерси
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПрограматанаLady1357
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:31.