IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 31st October 2007, 09:15
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране .

Бях го преглеждала, но предпочитам, като тренирам да ми е забавно, а с Pump it up! определено ми е по-интересно и не ми писва след петата минута... Пък си има танци
Накрая задължително си правя коремните преси и разтягането, иначе получавам мускулна треска
Отговори с цитат
  #52  
Стар 17th November 2007, 21:45
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DD
beach body- slim$6pack! само 11мин, но трябва упоритост.
а относно бритни- на мен ми харесва много повече на втората снимка, а това на първата е непостижимо за всички от нас (е, освен за 14-18 годишните) това си е просто детско коремче, а всички мъже които харесват такова тяло за мен са си чиста проба педофили.
Това за педофилите беше добро!
Иначе забравих да ти благодаря за поста ти, защото след като го прочетох, свалих видеото и съм много доволна от него, въпреки че не е минало кой знае колко време и не са зашеметяващи резултатите, но ги има и много добре ме натоварва тренировката.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 11th December 2007, 15:21
sound_mafia sound_mafia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от locvs
Коремните преси изобщо не са начина да получите желания малък стегнат корем!

Като стана въпрос за корема мисля да пусна нещичко относно коремните преси.

Цитирай:
Първоначално написано от Chad Waterbury в превод

Синдромът „Бритни Спиърс”

http://images17.snimka.bg/002987429-big.jpg
http://images17.snimka.bg/002987430-big.jpg

Не тук не става дума за поп-музика, нито за спадналите й продажби и алкохолни изцепки. Помислете си как изглеждаше Бритни, когато я видяхте за пръв път (1999 някъде). Беше слабичка, в тесни дънки и пееше невинно „baby one more time“. Стегнат бюст, готино дупе и невероятен корем .



Обърнете внимание на горните снимки. Има мнооооооого тънка талия нали? (Всяка трета тема във форума е „как да си стегна коремчето”). Това ли искате? Четете по-надолу. И Бритни стана суперзвезда. Започна чести тежки тренировки. Към 2003 имаше вече значителна промяна във физиката й. Около 2003 в интервю сестра й спомена, че Бритни правела по 1000 коремни преси на ден. Дали е истина, не знам. И какво толкова? Работата е там, че много о директни упражнения за коремните мускули е много кофти идея. Една фотография:



http://images17.snimka.bg/002987426-big.jpg


!!!!!!!!!!

Има две неща, които лесно се забелязват.
Първо: Тя няма повече мазнини, отколкото на предишните снимки. Всъщност коремните мускули й се очертават по-добре.
Второ: Няма и помен от тънката талия и момичешката фигура на първите снимки. Все още има малко подкожни мазнини, но много по-голяма талия, отколкото на първите снимки. Опитвайки се да направи корема си по-стегнат, но го е направила по-голям.

Жените правят твърде много упражнения за корем и облици (страничните коремни мускули). Станали са жертва на теорията за точковата редукция – теория, че повече упражнения за дадена част от тялото ще доведе до по-малко мазнини там.

Коремчето на Бритни от горната снимка не е от най-лошите. Но това е с перфектна диета. А ако качи малко мазнини?
http://images17.snimka.bg/002987428-big.jpg

Яко, а?
Е сега стана мазало. Направихме си яки мускули от милиони коремни преси. Ако все още си мислите, че коремните преси и навежданията встрани са перфектния начин да имате стегнат корем и малка талия хвърлете един поглед на сравнението:


http://images17.snimka.bg/002987429-big.jpg
http://images17.snimka.bg/002987428-big.jpg
разгеле едно умно нещо да прочета в интернет за корема.това се опитвам да обясня на всичките си приятелки и немогат да ме разберат.казвам им че да има6 мускули не осначава непременно да имаш хубаво слабо и женско тяло никои не ме слуша и ще съжалява скоро време.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 11th December 2007, 19:01
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Според мен изобщи не е вярно това. За да имаш хубаво тяло не е важно само да си слаба, трябва да си и добре оформена. Т.е. диетка плс фитнесче и така. Според мен е добре да си правиш коремни преси, много по стегната си изобщо много по-различно ти изглежда корема(поне по себе си съдя), ни кой както реши
Отговори с цитат
  #55  
Стар 12th December 2007, 09:57
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Не разбирам защо мускулите да са пречка, за да бъде тялото ви женствено?! Все пак точно те го подържат стегнато и с красиви форми според мен. Пък и нали важното е да се чувстваш добре в тялото си, а не виждам как може да стане това, ако си отпуснат и без мускули, които да поддържат тонуса му.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 12th December 2007, 10:12
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Така си е! Аз не виждам какво им е красивото на някой много кльощави момичета... Освен ако не са на 15 години де. Според мен, за да излъчва една жена енергия и да има тонус трябва да е със здраво, стегнато тяло, а не болнаво слабо. А и както бяха казали по-нагоре в темата- мъжете, които харесват толкова слаби и беззащитни момиченца са си чиста проба педофили.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 12th December 2007, 22:31
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
мъжете, които харесват толкова слаби и беззащитни момиченца са си чиста проба педофили.
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмамнекоремчеКОРЕМИЩЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:30.