IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th June 2008, 18:54
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Ако целиш цялостно отслабване програмата ти е супер и ще има ефект, предполагам. Не всеки отслабва равномерно и явно при теб трябва повече време, докато започнат и те да отслабват.. Аз помислих, че не искаш да отслабваш, а само да регулираш пропорциите. Защото наистина е неприятно, когато мускулатурата на кракатае в повече от необхдимото. А при мен от повечето тренировки се получава точно това.. дупето ми отслабва, а краката се разширявават. Но поне човек се стяга и се чувства добре
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th June 2008, 19:00
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Писах ти и в другата тема.
Ами с толкова много белтъчини нищо чудно да направиш релеф и да качиш на мускулна маса Ти реално се храниш като билдър, който в момента изчиства мазнините. Това си е основния принцип, но ако съвсем изключиш въглехидратите не е на добре. Маслините са полезни мазнини, не се плаши от тях, както и фъстъците например. Когато тичаш ако можеш не спирай на 10-тата, а на 15-тата минута веднъж, цели да запазиш натоварването и да не забавяш горенето. Ако хрупаш толкова много белтък, особено за жена, няма да можеш да свалиш мускула, ако си го натрупала в бедрата. До колкото разбирам това ти е проблема, а не толкова мазнините в бедрата. А за да свалиш мускула трябва да постигнеш атрофия, да не го храниш и да го тренираш, като по този начин той ще се гори сам
Яж повече влакнести зеленчуци.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th June 2008, 19:00
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dadano
Ако целиш цялостно отслабване програмата ти е супер и ще има ефект, предполагам. Не всеки отслабва равномерно и явно при теб трябва повече време, докато започнат и те да отслабват.. Аз помислих, че не искаш да отслабваш, а само да регулираш пропорциите. Защото наистина е неприятно, когато мускулатурата на кракатае в повече от необхдимото. А при мен от повечето тренировки се получава точно това.. дупето ми отслабва, а краката се разширявават. Но поне човек се стяга и се чувства добре
Всъщност имам да свалям 10 кг и не ми се мисли как ще стане това нещо...на см.свалям, но на цифри не мърдам
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th June 2008, 19:03
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Писах ти и в другата тема.
Ами с толкова много белтъчини нищо чудно да направиш релеф и да качиш на мускулна маса Ти реално се храниш като билдър, който в момента изчиства мазнините. Това си е основния принцип, но ако съвсем изключиш въглехидратите не е на добре. Маслините са полезни мазнини, не се плаши от тях, както и фъстъците например. Когато тичаш ако можеш не спирай на 10-тата, а на 15-тата минута веднъж, цели да запазиш натоварването и да не забавяш горенето. Ако хрупаш толкова много белтък, особено за жена, няма да можеш да свалиш мускула, ако си го натрупала в бедрата. До колкото разбирам това ти е проблема, а не толкова мазнините в бедрата. А за да свалиш мускула трябва да постигнеш атрофия, да не го храниш и да го тренираш, като по този начин той ще се гори сам
Яж повече влакнести зеленчуци.
Днес се олях от писане
% мазнини ми е 26.2, така че не съм само мускули
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th June 2008, 19:07
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Значи от бедрата има още какво да сваляш като мазнини, продължавай в същия дух, като се съсредоточиш на кардио тренировките ; )
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th June 2008, 19:23
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

А за да не се напомпват толкова мускулите, доста помага и леко разтягане след тренировка. Докато тренирах класически балет забелязвах, че от упражнения като нападите и разни такива доста мускули се оформят, а пък от бързите подскоци и разтяжките поотслабват краката... А за отслабването ти сама си избираш режим, но според мен от някой и друг плод няма да има проблем На мен най-добре ми действа един ден седмично да ям по-лека храна(кисело мляко и някои плод), а иначе просто ям каквото ми се яде, но по-малко. Според мен иначе се затормозваш излишно Аз поне повече от една пържолка на ден не мога да изям.. и не си представям как бих издържала на този режим. Но при толкова тренировки според мен трябва да постигнеш доста добър ефект
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th June 2008, 04:51
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Такааа...след като обсъдихме програмата ми, дали някое добро дете ще благоволи да хжърли едно око на хранителния режим дето го мъдрих цял ден днес
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th June 2008, 08:03
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Давай да го видим ; )
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th June 2008, 08:23
krissivas krissivas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Хей, аз мисля, че има решение твоя проблем
Прочети в темата за Хипокси терапията или посети сайта им
www.hypoxi.net/bg
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th June 2008, 09:04
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Алегричка , признай пред специалистите, че твоята т.н. закуска след тренировка е в 13ч. чак!
Трябва да хапва нещо преди тренировка, нали... ? Много й е дълга тренировката и прекалено късно става 13ч. за първо хранене, нъл' тъй?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветизанамаляванеобиколкатанабедрата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:28.