IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th June 2008, 09:22
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Бягай поне 45 мин., сутрин на гладно е най-ефективно,
организмът започва да разгражда мазнините след 30 мин
също следи пулса си /oт 220 изваждаш годините си,
оптималния за горене на мазнините пулс е 65 до 75 % от горната стойност.
т.е. темпото трябва да е нормално и спокоино,
не бързо, трябва да можеш по време на натоварването да провеждаш talk test,
т.е. да разговаряш спокойно с партньор,
бягай поне 4 пъти седмично + 2 пъти съчетано с базови упр. с тежести за крака, не ти препоръчвам уредите,
а свободните тежести, като дъмбели и щанга.
И все пак най-важна си остава храната.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th June 2008, 16:35
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Ето ме пак ме
Изабо е права, че закуската ми се явява към 12-13 часа. Ама това защотокато стана към 8:30-9 пия кафе ипосле на фитнес 1.5/2 часа и душ и след това хапване Та ето го режима..още не съм го почнала защото исках някой да го провери (и мн не го харесвам честно казано..за първи път съставям такова чудо )

закуска:
кафе с мляко
кисело мляко + 3 с.л. Трици + 1 с.л. Ленено семе
варено яйце
1/2 грейпрут
6 бр. Кашу/бадеми

обяд:
салата зеленчуци
печено месо/ омлет
3 бр.маслини

междинно:
200 гр. Нискомаслена извара/ кисело мляко
зеленчук
6 бадема/ фъстъци/ кашу

вечеря:
месо/ омлет
салата
3 бр. Маслини

междинно:
крем с 250 мл.мляко 0.01% / желиран крем
варено яйце

С Изабо изчислихме (по-точно тя сама изчисляваше ) че на ден ми трябват 14 блока протеини...
М/у другото мноооого благодаря за всичките ви съвети!!!!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th June 2008, 17:03
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Трябва да ядеш по-рано. Също така закуската можеш да я разделиш на 2 части. И това кафе би ли се отказала от него ) Ако ядеш кисело мляко с 3 лъжици трици, защо ядеш и варено яйце. Яж само едното в различните дни, не и 2-те. Това може да ти е първата закуска, когато станеш - 8:30 примерно. 2-рата закуска да ти е 10:30 и там ще си изядеш грейпфрута (въпреки че той не се препоръчва за честа употреба при жените, редовно използван вреди на организма главно при жените). Така че вместо грейпфрут в 10:30 можеш да хапнеш и ябълка + тези бадеми. На обяд този омлет как го правиш, има ли мазнини в него ? Междинното мисля, че е добре, въпреки че тея 6 ядки може и да ги пропускаш. За вечеря пак ще те попитам как правиш омлета И след вечерята НЕ яж крем, даже и млякото може да не ядеш, най-добре е 2 часа преди лягане ако си гладна да изядеш само един белтък от яйце. И за това щях да те питам - как ги ядеш тея яйца, цели или само белтъците? Ако ги ядеш цели, едно, че жълтъка съдържа въглехидрати и мазнини, 2-ро, че повече от 2 жълтъка не е добре да се ядат, а омлета предполагам също го правиш с яйца и то цели.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th June 2008, 17:15
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Ivanin, you blow me away
Мисля да ти досаждам на лична, щото ако пусна още нещо ту оф топик и ще ме изгонят
Даже лична незнам, ама скайп ако имаш ( и разбира се ако ти се занимава ) ще е най- добре! Аз сега отивам да тренирам с да видим докъде ще я докарам
Ариведерчи децата до по-късно
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th June 2008, 17:20
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

и в крайна сметка колело 50 минути ще свърши ли работа когато нямам сили да тичам?
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29th June 2008, 19:34
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
и в крайна сметка колело 50 минути ще свърши ли работа когато нямам сили да тичам?
рококо, аз да ти кажа от няколко дни кардиото ми е колело! Не съм се теглила, или мерила с метър, но определено има положителен ефект! Аз го карам по 40-50 мин. и билийв ми предпочитам го пред пътеката
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 29th June 2008, 19:49
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Тренирам много и смея да твърдя, че си харесвам фигурата (по-скоро спортна, отколкото манекенска :P ). Наскоро се замислих да сваля малко от краката и се зачетох по форумите и спец.сайтове. От прочетеното стигнах до извода, че тичането и упражнения за крака с малки тежести и много повторения би трябвало да ми "помогнат". В къщи имам вело, нямам пътека, но сега гледам да тичам в гората, когато мога. Намалих и тежестите за крака за сметка на повторенията. Храненето ми е НВД от няколко години.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 29th June 2008, 23:02
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
и в крайна сметка колело 50 минути ще свърши ли работа когато нямам сили да тичам?
рококо, аз да ти кажа от няколко дни кардиото ми е колело! Не съм се теглила, или мерила с метър, но определено има положителен ефект! Аз го карам по 40-50 мин. и билийв ми предпочитам го пред пътеката
МИ опитвам се да правя пътека но ще пробвам от новата зала пътеката с тв за да успея да се задържа 30 минути поне
Но реших че за да ми е ефективна тренировката с кардио за горене на мазнини 50 минути колело
добре че изкрънках списание на 20тата минута от служителите и изкарах още 30 четейки
щом е кардио, трябва да намалява обиколката И не сме видяли колоездач да е с къси едри мускулести бедра, все са им слаби
значи ефект трябва да има
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd July 2008, 12:01
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

и аз имам същия проблем с бедрата и сега започнах LPG - след като видях полззотворния ефект върху корема си, реших да видя какво ще стане и с бедрата. За момента съм направила смо 2 процедури така, че не мога да споделя резултат. Иначе тренирам пилатес 2 пъти седмично, Power plate пак 2 пъти и 2 пъти тичам по 40-45 мин. Смея да твърдя, че се храня правилно. Въглехидратите ги ям до обед, имам мин 5 хранения на ден... обаче тези бедра ще ме уморят...
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd July 2008, 13:26
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

рококо, как по-точно четеш списание докато правиш кардио? С каква скорост го въртиш това вело, че можеш да четеш?...
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветизанамаляванеобиколкатанабедрата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:15.