IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 20th March 2008, 13:41
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Аз не съм го чувала това за зеленият чай Пия по една чаша 5 дни в седмицата - и без друго трябва да си намирам занимание в работата
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #402  
Стар 20th March 2008, 13:44
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Ясно.. Надявам се да не си увредя червата много с тези клизми, щото на последък си правя поне по 2-3 пъти в седмицата... А от 3 седмици пия Colon C... Вие употребявали ли сте го?
Отговори с цитат
  #403  
Стар 20th March 2008, 13:50
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Ами не искам да те плаша, но те съветвам да спреш клизмите. иде ми да напиша нещо цинично от сорта да пробваш с анален секс ама няма да го напиша
Кажи ми как се храниш и с какво, по колко пъти на ден? Целият проблем идва от там.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #404  
Стар 20th March 2008, 13:59
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tory_
Ами не искам да те плаша, но те съветвам да спреш клизмите. иде ми да напиша нещо цинично от сорта да пробваш с анален секс ама няма да го напиша
съглaснa нaпълно, a относно aнaлния секс, недей, че сещaм за еднa достa брутaлнa история
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #405  
Стар 20th March 2008, 14:01
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Отговори с цитат
  #406  
Стар 20th March 2008, 15:37
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Някой по-назад в темата беше написал, че с клизмата, наред с токсините се измивали и вещества, които са нужни на организма, затова не се правела повече от веднъж ГОДИШНО ?!? Някъде към 4-5 страница беше,ама сега не ми се тръси...
(м/удругото аналният секс доста помага )
Отговори с цитат
  #407  
Стар 20th March 2008, 15:58
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Някой по-назад в темата беше написал, че с клизмата, наред с токсините се измивали и вещества, които са нужни на организма, затова не се правела повече от веднъж ГОДИШНО ?!? Някъде към 4-5 страница беше,ама сега не ми се тръси...
(м/удругото аналният секс доста помага )
Дрън дрън, на мен не ми е помогнал да ходя по-редовно... виж да сядам по-трудно много ми помага
Има едни специални по-дълбоки клизми, поне двойно и тройно по-дълбоки от обикновените - те не се правят повече от веднъж годишно. Те са си специална козметична процедура, от една такава се свалят до 10 кг. (само от говна представете си!!!) и струва доста скъпо. Преди 2-3 години само един салон или мед. център не знам как да го нарека предлагаше услугата. Една моя колежка се подложи, с отстъпка й беше 200-300 лв. Кожата й после беше опъната като бебешка, а гонеше четирсетака... И смъкна 7 кила, а беше слаба по принцип...
Лайната са си гадни! Това е заключението.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #408  
Стар 20th March 2008, 16:35
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tory_
....Разхлабващи храни са мъхестите плодове, но те дразнят и язвите ако имате такива. Лютото разхлабва, туршиики разни, крушите, сливите, марулите и другите видове салатки, зелето, киселото мляко и т.н.
Ориз, картофи, шипки, нар и други.
Някъде четох, че оризът всъщност запича..?
Отговори с цитат
  #409  
Стар 20th March 2008, 16:37
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ауу, щом и подмладява, вземи питай къде се намира тази клиника, да взема да я пробвам Отслабването много не ми трябва, ама хайде...

И сигурно сте си го говорили тук, но е много важно и да се пие достатъчно вода през деня. Не всякакви течности, а именно вода.
Отговори с цитат
  #410  
Стар 20th March 2008, 16:43
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo

Някъде четох, че оризът всъщност запича..?
Ами то си е така Забравила съм да напиша, че това са запичащите храни на този ред. Мноу съм куха начи
Относно клиниката няма как да питам, щото отдавна не работя с тази жена. Ще питам чичко Гугъл...
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:32.