IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 23rd March 2010, 09:36
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Преди време,админа Лофи ми изтри тема ,която по никакъв начин не засягаше правила ,дори и морални.Сега са баннати хора ,които са едва ли не сраснали с форума.Мисля ,че си е превишил правата в пъти .И поради неспособност да се бори с мнението на съфорумците реши да заключи тема която бе единствената за мнението на хората спрямо администратори.Не ви ли се вижда доста авторитарно.Скоро ще си пише само с единици.Предлагам да се сезират собствениците на сайта,а ако и това не помогне много от нас си имаме скайпове и фейс така ,че ....
Крайно време е някой хора да разберат ,че свободното изразяване на мнение не е престъпление.
Сещам се за много хора тук ,които с радост биха се събрали и биха направили друг форум .ако се наложи,изтегляйки десетки потребители ,а това е много вероятно ,защото повечето тук са интелигентни ,умни емоционални ,с богато чуство за хумор.
Предполагам ,че пак поради слабост ще ми се затрие мнението и вероятно правото ми да пиша.Не може само защото на някой нещо не му отърва да се банне.Тук няма обида към админа ,а изразяване на мнение.Къде му е достойнството .Май ако се направи форумна стачка,изразяваща се в писане само в една тема и само по този въпрос ,на админа ще му светне крушка,че така не може.Та нали именно потребителите правят форума,ако ги няма няма и форум.
Извинявам се за грешките и мерси за отделеното време да прочетете
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #32  
Стар 23rd March 2010, 10:09
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз също смятам, че потребителите правят форума, а не обратното!!!
Харесвам Льофи, но в този случай не мога да се съглася с неговото становище, най-малкото с действията, които предприе.
Споделих мнението си и със собствениците на сайта.
Не мисля, че при създалото се положение бих искала да съм част от този форум
Отговори с цитат
  #33  
Стар 23rd March 2010, 10:11
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

не бе то цялата работа май се оказа изсмукана от пръстите, аз не видях реално някакъв конфликт на интереси, тия банове май е така превантивно излезнаха, за назидание пред другите ...

според мен отстраняване от форума е мното тежка предупредителна мярка, предназначена за потребители, които с присъствието си застрашават останалите потребители.. такъв потребител ли е марулка... а другите?
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #34  
Стар 23rd March 2010, 10:14
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Имало е много други случй в които действително са се налагали банове за далеч по грубо отношение от страна на потребители ,но тогава си затваряха очите админите .Оказва се ,че те са привилигировани а други са неудобни,ами айде стига де
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #35  
Стар 23rd March 2010, 10:20
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Аз няма да пиша повече, защото съм недоволна и ядосана от админското решение. Дори разочарована, защото смятах Льофи за справедлив, но май гледа на форума като на място, където може да показва надмощие, което не удобрявам. Писах до info@tialoto.bg и изказах мнението си по въпроса. Сега и аз си чакам бан-а.
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23rd March 2010, 10:22
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

мии според мен това с неписането не е реакцията, която трябва да имаме
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #37  
Стар 23rd March 2010, 10:24
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Аз пък да ви кажа,не харесвам офиспланктона да се вихри и всеки ден го стягам.
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
Отговори с цитат
  #38  
Стар 23rd March 2010, 10:41
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
Противно на всеобщото разбиране - там хората не се контролират. Там ги контролира единствено тяхната съвест и желание да се изгради едно по-добро място за комуникация.
Защото там хората са се събрали след като вече са си станали близки, след като вече се е видяло, че не могат да стоят тук и са си намерили своето място. Но не е начина с метлата и с бановете, поне за мен.


Цитирай:
Първоначално написано от HATE
Но ако тук потребителите осъзнаят, че с тяхна помощ може да се превърне в едно по-добро място и поработят това да се случи - то наистина ще се случи.
Ами темата за съобщения за админа не беше ли за сигнали, предложения, съвети от потребителите към администраторите. Или е само за сигнали за нередности, а ако имаме нещо друго да кажем не може, така ли?
Ако приемем, че потребителите правят форума, то значи тук форума се руши бавно и постепенно, защото потребителите си отиват, кой с бан, кой сам. Да, можеш да кажеш, че имам лични пристрастия към някои стари потребители, които са писали тук, но ако сам се върнеш малко назад във форумното време, ще видиш, че тогава тук беше едно доста хубаво и приятно място.

И не си мисли, че роптая против властта изобщо, нито пък е лично. Това, което правя е да защитавам правото на всеки потребител да има право да изкаже мнението си за даден проблем, въпрос или каквото и да било друго, без да бъде наказван за това. Защото не мисля, че Стрейнджник е застрашила или обидила с нещо, не мисля, че Марулка, Лимони Джони и Суит Шарк също са направили нещо против форума, против хората тук. И четирите са интересни и различни, допринасяха с разнообразието в тоя форум. Месили се в работата на админа .. пак се връщам - ако потребителите правят форума ще се месят, а ако не може да се месят, значи управлението е повече от авторитарно. Накъде отиваме тогава? Риторичен въпрос.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd March 2010, 10:44
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Пифчо, много добре си го казал. Подкрепям и двете си ръце.
Все пак се водим свободна страна и форумът е свободна зона: за отмора, разтоварване, да научиш нещо, да попиташ нещо, да поискаш съвет, да се посмееш с някого - какво лошо в това?
Много други хора са се държали по направо кретенски начин, но не са получили бан
Аз лично научавам много неща от Стрейндж, въпреки че сме на различно мнение по почти всички въпроси. Това не ми пречи да извличам полезното, да ме кара да се замислям за неща, за които не съм се сетила.
Давам гласа си в нейна подкрепа, както и на Марулка, Лимони-Джони - като не виждам в това нищо, с което нарушавам някое правило.
Това си е мое мнение.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #40  
Стар 23rd March 2010, 10:50
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

предлагам ,ако до утре потребителките изгонени без причина не се върнат да замълчим в този форум до момента в който или се върнат и/или се смени админа.
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:08.