IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th March 2010, 19:11
ico_88 ico_88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
и си направи регистрация специално, за да пишеш в тази тема ???

Не е въпроса дали ти харесва една миризма или не. И аз имам парфюми имитации на тези марковите - наливни от рефан (които излизат по евтино от тези между другото). Въпроса е, че в заглавието на темата пише продавам МАРКОВИ парфюми .. да напише, че е имитация, не е истински, какво заблуждава хората .......................... Аман от философи !!
Това, че мнението ми изглежда философско не означава, че няма смисъл нали ?
На рефан има един много приятен аромат имитираше мисля Versace Crystal Noir ( мирише на магданоз , и най лошото е че е много траен )
Пък за заглавието може да се напише Маркови Неоригинални парфюми ( все пак на шишенцето има марка нали , нищо че пада след няколко дена )
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th March 2010, 19:13
ico_88 ico_88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
и си направи регистрация специално, за да пишеш в тази тема ???

Не е въпроса дали ти харесва една миризма или не. И аз имам парфюми имитации на тези марковите - наливни от рефан (които излизат по евтино от тези между другото). Въпроса е, че в заглавието на темата пише продавам МАРКОВИ парфюми .. да напише, че е имитация, не е истински, какво заблуждава хората .......................... Аман от философи !!
Това, че мнението ми изглежда философско не означава, че няма смисъл нали ?
На рефан има един много приятен аромат имитираше мисля Versace Crystal Noir ( мирише на магданоз може и да е полезен , и най лошото е че е много траен )
Пък за заглавието може да се напише Маркови Неоригинални парфюми ( все пак на шишенцето има марка нали , нищо че пада след няколко дена )
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th March 2010, 19:14
ico_88 ico_88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Съжелявам че изглежда като спам но не знам как се получи а и не виждам бутон да изтрия предните 2 мнения ще помоля админ да го направи, без последното преди това .
Благодаря и лека вечер.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th March 2010, 19:16
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

И аз мога да ти продавам вода в шише от мляко

Приликата с никовете едва ли е случайна, по-добре си спрести оправданията. И без това интереса към темата умра веднага след спора защо заблуждавате хората с неверни заглавия
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd April 2010, 06:40
stancho_88_ stancho_88_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 3
По подразбиране Отговор на повечето от мненията дотук по темата.

Дорук много приказки и нищо съществено в крайна сметка. Нека които са пробвали да пишат мнение. Имам чувството, че половината писали по темата даже не са виждали такъв парфюм или не са разбрали, ако е било така. Парфюмите са МАРКОВИ, но не са оригинални и трябва да се прави разлика между двете думи. Тези които имат малко повече опит или разсъждават малко по-добре би трябвало да знаят, че оригинални парфюми в България не се продават. Никой производител измежду известните марки не прави количества за нашата страна и те да се продават на достъпни цени. Ако съм заблудил с заглавието, то с описанието мисля, че еднозначно се разбира какви парфюми предлагам. Относно качеството и дали си заслужават само тези, които са ги пробвали могат да кажат. Аз ползвам Paco Rabanne Black XS. Мириса е хубав и държи над един ден. Който иска да си купува от магазините и да си мисли, парфюм от Франция или Италия примерно. Аз се занимавам с такива парфюми точно защото се продават повече. Иначе знам 2 склада на така наричените оригинални парфюми, но в тези времена мисля, че клиентите им доста намаляха.
Моля тези, които не са ги пробвали да не пишат критични мнения без да имат опит.
Да се критикува винаги е най-лесно, но лошото, е че на някои хора им доставя удоволствие.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Продаваммарковипарфюми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:53.