IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th November 2018, 02:26
klaris klaris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Благоевград
Мнения: 7
Thumbs up Консултация-мечта!!!

Здравейте, момичета!
Въпреки, че не пиша тук, чета всичко в "Мамопластика" от 2007-ма След години колебания, разколебавания, отказвания и т.н., това лято най-накрая се реших окончателно.
(тук следва малко предистория.... )
Отидох на консултация при един от "форумните" хирурзи (писах за това във "Въпроси..") и въпреки , че не бях очарована, реших, че ще се оперирам. Когато се обадих да уговоря дата със секретарката и тя започна с "КАПАРОТО!" някакво неприятно чувство започна да ме гложди...Както и да е, разбираемо искат някаква гаранция хората.....Обаче с изследванията ми се видя вече твърде много! Да не би да кандидатствам за космонавт?!?
Тъй като живея в чужбина, започнах да се чудя как да вместя в 7-10 дни изследвания, ЕКГ, снимка, мамография + време за възстановяване + не дай Боже цикълът да се появи по никое време!
Звънях по разни лаборатории да питам дали мога да направя всичко накуп, всички ми отговориха, че едно от тях -"високоспециализирано" се прави само във вирусологична лаборатория=още загубено време...
Много ми стана сложно планирането, и така с едно неприятно, притеснено чувство си чакам аз датата(след месец е!) и решавам миналата седмица да поразгледам онлайн за "следоперативни" сутиени...Гледайки, попаднах на статия от местен пластичен хирург, който си изписва пациентките след увеличаване на бюст на следващия ден само със сутиен! Няма стягащи ленти, бинтове, дренажи... Прегледах му сайта и за първи път видях, че имало нещо наречено "24h Recovery"! След всички ваши истории, които съм чела тук, винаги най-ме е плашело възстановяването! Много бях заинтригувана, обадих се, и днес бях на консултация (край на предисторията)
Консултацията продължи час и половина! Първо си поговорихме какво ме води при него и му обясних, че достатъчно години съм била с натурален вид и искам видим резултат, показах му няколко снимки на гърди , които харесвам.Той първо каза, че е консервативен и винаги предпочита анатомични импланти, но след като се съблякох, се оказа, че кръглите са по-подходящи( което аз си знаех, от всичко прочетено тук, благодаря ви ) Направихме 3D и 4D симулация (от 3D имам снимки, видеото нещо не мога да го сваля). Говорихме надълго и нашироко .... На консултацията ми в Бг доктора предложи 450сс кръгли.Този започна от 500 и стигна до 600 на симулацията! Честно казано 550 (13,5 x 5,6) ми харесаха най-много, въпреки че разликата с 500 е минимална в цифри. Съвсем друго е да ги видиш разположени на тялото ти, а не само сутиен наблъскан с импланти. Вярно, не се знае как ще изглеждат наистина, но, все пак беше по-добре . Сега ще падне умуване ...
За операцията, когато се спрем на дата ще трябва да платя 300 евро капаро. Изследванията са - кръвна картина и ЕКГ, които ми ги правят те. Няма цикъл, няма микъл... Ако искам ехография на жлезата(АЗ ако искам!) пак те я правят. . Имплантите са Ментор-няма значение дали анатомични или кръгли-цената е еднаква. Работи с -не запомних какъв нож- , с който се избягва всякакво кървене(следва 14-точков протокол за сигурност, пета точка е - нулево кървене). Правят ми застраховка за една година в случай на някакъв проблем. Ако се появи проблем след това си плащам само болничен престой. Цената е 5500 евро, със сутиена , обезболяващи след изписването, кремове против белези и т.н.

Най-важното е, че излязох с усмивка от там!

Последно редактирано от klaris : 8th November 2018 на 15:57
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th November 2018, 02:29
klaris klaris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Благоевград
Мнения: 7
По подразбиране

I

Последно редактирано от klaris : 8th November 2018 на 15:56
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th November 2018, 09:09
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Оперирай се и пиши след най-малко 6 месеца как се чувстваш и доволна ли си. Консултацията не е гаранция за успешна операция. Изследванията, които са те шокирали в БГ според мен са напълно нормално и задължително нещо, което да се изисква. Все пак според това всичко да ти е в норма зависи операцията да е безпроблемна. Втрещява ме най-вече, че Ехография на гърди може да си направиш само ако ти искаш и не е задължително. Това за мен е лудост. Това е абсолютно задължително. Нали трябва да се види, че една гърда е абсолютно здрава и няма притеснителни образования, за да е сполучлива и безпроблемна една операция. Лично аз съм скептично настроена, но дано не съм права. Пожелавам ти успех.

Последно редактирано от Шоки : 10th November 2018 на 09:14
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th November 2018, 13:28
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

здравейте Кларис, направихте ли операцията вече? За коя държава става въпрос?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th November 2018, 14:44
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Zdravei, Klaris, moje li da obqsnish za kakva klinika stava duma i kude e tochno? Ime, doktor?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th December 2018, 19:25
klaris klaris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Благоевград
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте момичета
Първо към Шоки - смятам ,че всяка уважаваща себе си жена се преглежда редовно, дори и да не се подлага на операция..На консултацията лекарят ме попита кога е бил последният ми преглед и след това ми каза, че АКО искам може да направя още един за тяхна сметка...та така
Вчера ми беше операцията, вече съм горда собственичка на 590сс Ще разкажа в някоя от другите теми.
Оперирах се в Мадрид, докторът се казва Густаво Сордо (gustavosordo.com). Той няма "собствена" клиника, консултациите се извършват в офис, а операциите в Университетска болница Монклоа.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th December 2018, 12:40
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klaris Виж мнението
Здравейте момичета
Първо към Шоки - смятам ,че всяка уважаваща себе си жена се преглежда редовно, дори и да не се подлага на операция..На консултацията лекарят ме попита кога е бил последният ми преглед и след това ми каза, че АКО искам може да направя още един за тяхна сметка...та така
Вчера ми беше операцията, вече съм горда собственичка на 590сс Ще разкажа в някоя от другите теми.
Оперирах се в Мадрид, докторът се казва Густаво Сордо (gustavosordo.com). Той няма "собствена" клиника, консултациите се извършват в офис, а операциите в Университетска болница Монклоа.
Здравей Кларис,
Радвам се че всичко е минало добре и ти пожелавам със здраве да си ги носиш колко излезе всичко? Също така има ли опция да се провеждат консултациите на ангийски ако не знам испански?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st December 2018, 17:52
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

честити придобивки подмускулно ли са поставени?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th January 2019, 04:06
klaris klaris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Благоевград
Мнения: 7
По подразбиране

Докторът говори перфектен английски, правил е специализация в UK, аз като направих първото запитване за консултация през сайта, изрично питах затова, понеже испанския ми е мнооого слаб. Едната от асистентките му също говори английски. Големият смях беше с анестезиолога, който е французин и говори само френски и испански , но и с него се разбрахме..
Всичко ми струваше 5500 евро , имплантите са подмускулно. Вече съм на 3 седмици и резултатът ми харесва, даже май взеха да ми малеят..
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th January 2019, 11:24
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Super, mnogo se radvam (izvinqvam se za latinicata). Kolko burzo se vuzstanovi (kolko dni sled operaciqta mojeshe da izvurshvash nqkakvi basic deinosti)? i sushto taka ako e udobno razbira se, shte moje li snimki predi i sled? emaila mi e anna.t.todorova@gmail.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Консултациямечта
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:09.