IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th May 2009, 08:56
Аватара на VIPshine
VIPshine VIPshine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Мда и аз ги гледах цените им в сайта, но какво да направя като за толкова я взех. Междодругото с този разразен спор ме отказахте някога пак да си пазарувам от Гърция баси

Марулка има право. Може би трябва да сваля още. Аз не, че не ми харесва, щом от всички там тзи си избрах ми харсва, просто до сега не бях я носила 4 месеца от както я купих и си мислех докато е нова да я продам

Последна промяна на цената

ЦЕНА: 850 лв

Но под това не мога да смъкна, то по добре да си я задържа
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th May 2009, 08:57
Аватара на VIPshine
VIPshine VIPshine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Ами в AUKRO-то има калпави реплики по 40 лв, може да си вземете
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th May 2009, 09:00
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Хайде да не ни даваш съвети , какво и от къде да си купуваме
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th May 2009, 09:09
Аватара на VIPshine
VIPshine VIPshine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Ами предлагам Ви такава чанта, на Вашите изисквания за цена около 100 лв, за какво се засягате Нещо да съм Ви обидила

Ами и Вие не ми давайте повече съвети за цената в такъв случай и колко бихте дали, като толкова бихте дали Ви казах от къде да си купите и колко струва. Бях съвсем любезна.Който не го удовлетворява цената и вида да не коментира, за да не се засяга после.

Който иска TOUS за 100 лв., съвсем не злонамерено го опътих от къде може да си закупи реплика.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th May 2009, 09:15
Аватара на VIPshine
VIPshine VIPshine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 28
По подразбиране

http://aukro.bg/item630855384-damska...a-replika.html

Ето заповядайте и линк към вашата желана TOUS за 60 лв
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th May 2009, 09:24
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Ти нещо не можеш да ни разбереш.........
Ние ти казваме , че чантата не ни харесва..... , а ти и линк за менте ни даваш ...
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th May 2009, 09:25
Аватара на VIPshine
VIPshine VIPshine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Ще използвам темата за да изразя съжалението си как в България всеки гледа да мине по-евтино и за това пазара ни е залят с подобни реплики и магазините с дънки D&G и Cavalli за по 100 лв.
Или пък чанти GUCCI със син етикет за по 250 лв.

Или не се излагаш да носиш имитации, които всеки нормален човек, който си купува тази марка от километри ще ти каже, че е менте и ще ти се смее или си купуваш марки, които можеш да си позволиш, вместо да се перчиш с ментета. Смешно е просто И не разбирам всички онези наточени мацки с наставени коси, награбили менте чантите и дънки и перчещи се. За това си купуваш дизайнерски чанти и обувки, за да покажеш класа и стил. Незнам Кари Брадшоу да си купува менте обувки и да се мисли за fashion икона.

Just my 2 cents here.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th May 2009, 09:52
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

VIPshine .............подценяваш ни.........
Повечето момичета тук уверявам те,че имат възможността и носят такива марки който посочваш........
Идеята ни беше..........не че някоя от нас е по-навита за менте.........а че самият модел не ни допада за посочената цена........Въпрос на вкус
И не винаги това че е за 1000 лв и е маркова ще ни накара да се избием за нея......... Някой хора държат на добрият си вкус просто.
Иначе нищо лошо......... Ти предлагаш-на нас не ни харесва.....всичко си е ок..........
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th May 2009, 09:59
Аватара на VIPshine
VIPshine VIPshine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Марулка, не конкретизирах никого, споделях наблюдение, не съм искала да засегна никого.

инак както ти каза:

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Иначе нищо лошо......... Ти предлагаш-на нас не ни харесва.....всичко си е ок..........
Вкус другар няма нали знаете
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th May 2009, 11:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ти май не схвана- там е работата, че никой не иска такава чанта, дори и за 100 лева, тъй че упътванията ти са излишни
Поради неприятния й за мен вид дори не си направих труда да видя наистина колко струва, ама след това ми стана много смешно. Момичета, на използвана чанта цената не се гледа в магазина, а в ибей например.
След като там най- скъпата е 250 долара, а средната им цена е 30 долара, не мисля, че въобще бих се двуомила от къде да я купя, ако ми хареваше.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: TOUSОРИГИНАЛчантапортмоне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:27.