IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1321  
Стар 6th March 2012, 16:20
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Ели, аз съм една от " двайсет годишните " , по - точно на 23 направих мамопластиката и наистина съм го премислила. За себе си знам, че със сигурност след 10-тина години ще ги сменя, защото при консултациите ми и с Георгиев и Стоянов, който е моят лекар, и двамата изразиха мнение, че е препоръчително да се сменят имплантите след определен период, а и дотогава може би ще са измислили нови ,които даже няма да са със силиконов гел. Наскоро даже четох за някакви Био импланти, не разбрах точно какъв им е състават, но били максимално естествени на допир, като живи. А отделно и есттическият вид на гърдите най-верочтно ще наложи смяна. Далеч съм от идеята, че силиконовите гърди са "доживотни".
Отговори с цитат
  #1322  
Стар 6th March 2012, 17:48
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Сигурна ли си, че гарантират за подмяна при КК ? Това е реакция на организма, няма отношение към качеството на имплантите !
И какво означава "проблем с импланта" ?
Така казаха и двамата при които бях.Замяна на имплант спукан ,скъсан и с КК безплатна!!!Нямам намериение да се възползвам.Аз съм се спряла на Макган.И затова ми сравняваше и обясняваше,че ако нещо стане с импланта на Макган,т.е се наложи операция заради самия имплант(спукване кк и разкъсване) не ми ги осигуряват безплатно и на ново си плащам всичко за смяната им.......
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #1323  
Стар 6th March 2012, 18:13
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
Така казаха и двамата при които бях.Замяна на имплант спукан ,скъсан и с КК безплатна!!!Нямам намериение да се възползвам.Аз съм се спряла на Макган.И затова ми сравняваше и обясняваше,че ако нещо стане с импланта на Макган,т.е се наложи операция заради самия имплант(спукване кк и разкъсване) не ми ги осигуряват безплатно и на ново си плащам всичко за смяната им.......
това кой д-р ти го обясни?
Отговори с цитат
  #1324  
Стар 6th March 2012, 20:10
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

доцент Анастасов.....
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #1325  
Стар 6th March 2012, 21:07
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

той слагал ли е масово ПИП?Като Георгиев?
Отговори с цитат
  #1326  
Стар 6th March 2012, 23:47
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

А колко години бяха ПИП на пазара? От колко време съществуваха?
Отговори с цитат
  #1327  
Стар 7th March 2012, 09:49
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Аз имам по-различен въпрос към оперираните:

Пречат ли ви сутиените?

На мен - винаги ((...Айде, преди 2005 (преди операцията), когато нямах цици, ясно, то няма и какво да сложиш в сутиена, обаче при мен преченето и сега го има...непрекъснато го усещам проклетия сутиен и едвам дочаквам да се примера вкъщи след работа и го махам...усещам и долната обиколка, и купичките, всичко ми пречи (и ме разсейва). Вече си купувам и по-голям размер - 36, че и 38 D, хем съм 34С (!!!) и големите и тях ги усещам.

Направо не разбирам как спите (след първите 2 месеца след операцията) със сутиени.
Отговори с цитат
  #1328  
Стар 7th March 2012, 10:13
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

и аз така.и изобщо не нося сутиен.За 4 години с ПИП гърдите ми не са мръднали.А да не казвам на колко години съм-то е друга тема
Отговори с цитат
  #1329  
Стар 7th March 2012, 10:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз съм на 2 месеца, не може да се сравнява, но на мен някои сутиени са ми нудобни, други не ги усещам.

А що се касае до спането със сутиен - човек е пригоден да свиква със всичко! Зависи каква ти е мотивацията!

На мен всички ми се чудят как спя с тресите си, защото моите са перманентни. Верно е, че първите 2 седмици беше някакъв кошмар, тогава всички се отказват! Но аз съм упорито магаре до безобразие, и вече 4-та година съм екстеншъни и вече нищо не усещам на главата си. Буквално. Все едно нямам нищо на главата си. Тялото свиква със всичко!
Какво остава за един удобен, еластичен сутиен..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1330  
Стар 7th March 2012, 11:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

При Сладката акулка може проблемът да е и на психическа основа. Имам приятелка, която не може да търпи сутиен, а не е с импланти. Стягат я, стискат я, задушават я. Аз проблеми със сютените нямам... ако размерът е точен дори не го усещам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:28.