IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 12th November 2006, 11:08
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

В такъв случаи не си ме разбрала правилно,аз просто питах,но не за доктор..
Отговори с цитат
  #72  
Стар 12th November 2006, 11:20
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

И АЗ ТИ ОБЯСНИХ КАКВО Е ТВЪРД И МЕК ИМПЛАНТАНТ.
От некомпенентия ви разговор всеки нов потребител на форума ще си помисли така за д-р Тепавичарова . Това беше констатация от разговора ви .

П.П. Извинявам се към новите потребители , влизащи и интересуващи се от темите във форума , че съм изтрила всички свои изказвания , с които бих им била полезна преди и в следоперативния период , споделила съм лични преживявания и дала интересна и ценна информация . От тази тема си личи , че не е имало нужда да споделям . Не съм била контрирана за първи път , давайки информация по темата , да бъда подхващана другаде . Щом информацията , която е полезна , не се чете , няма смисъл да пълни темите . Оставила съм редките поздравления , отправяни към момичетата , май на това се обръща повече внимание .
Отговори с цитат
  #73  
Стар 12th November 2006, 11:46
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Ок,хаиде стига,макар че всеки,на които му предстои такова нещо има право да пита,тези които са минали по този път
Отговори с цитат
  #74  
Стар 20th November 2006, 20:14
timi timi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crony
Декември имам операция при доц.Тепавичарова за повдигане на гърди. Ужасно съм притеснена, защото 1-та консултация беше 15 мин. набързо ми обясни някои неща, аз нищо не попитах и си тръгнах. След 10-15 дни се обадих по тел. и си записах час за операция, доцентката ми обясни, че трябва да отида отново, за да ми каже за изследванията и т.н. Когато отидох отново вече подготвена и с въпроси консултацията протече около 5 минути с изключително остър тон ми обясни, че неможе да повтаря по няколко пъти вече обяснени неща ,а тя дори не ме помнеше, камо ли да помни какво ми е казвала. Толкова се шашардисах, че забравих какво исках да я питам, даже не попитах за точната сметка и сега ще отида да ме приемат без да знам колко пари да приготвя. Толкова съм загубена, в такива ситуации направо започвам да заеквам, но все пак това ли е правилния подход към пациента, не трябва ли да има малко уважение и разбиране все пак съм готова да дам толкова пари, колкото ми кажат и очаквах нещо повече
сигурна ли си, че искаш да се оставиш в ръцете на подобен специалист? такова отношение е недопустимо! в крайна сметка за какво си плащаш?
може много хора да ти я хвалят, но щом към тебе се е отнесла по такъв начин, не е ли по-добре да се замислиш за друг специалист, на който да имаш по-голямо доверие?
и въобще не се мисли за загубена, нормално е да се притесняваш от операцията, а лекаря би следвало да те предразположи, не да те стресира повече
аз на пролет тръгвам по консултации и ако някой се отнесе така с мен, ставам и си заминавам
Отговори с цитат
  #75  
Стар 20th November 2006, 20:26
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Крони, аз не мога да разбера, как се стига до там да си плащащ консултацията,а да не я получиш, това е все едно да си платиш хляба и да не си го вземеш Колкото и добър да е лекаря той не трябва да се самозабравя, да помни, че задължението му е да ти бъде в услуга и да се опитва да ти помогне, а не да те пресича и да те кара да се чувстваш глупаво.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 20th November 2006, 20:58
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #77  
Стар 20th November 2006, 21:04
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

На нея по-грубото поведение й е стил. А е добър оператор, с много опит и добри резултати, и нейните колеги го признават. Дълго е работила във време, когато доброто поведение спрямо пациента не се е ценяло, и това е останало навик.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #78  
Стар 20th November 2006, 23:38
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Аз също съм чувала за дръпнатото и грубо отношение на доц.Тепавичарова ,но също и съм чувала ,че е много добър хирург особено за гърди.
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #79  
Стар 21st November 2006, 08:18
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

тая пък за ква се мисли аз не бих се оперирала при нея ако има такова отношение. все пак си плащам, и то не малко!!!
Отговори с цитат
  #80  
Стар 21st November 2006, 08:47
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Моята консултация,ако може така да се нарече,протече по абсолютно същия начин.Спокойно мога да кажа,че това не е само грубо поведение,а безочие,което граничи с комичност.Излязох от кабинета заливайки се от смях,защото на това отношение човек дори не може да се обиди...?!
След 5-те мин.,които прекарах в кабинета й ми беше казано,че ще ми се препоръча обем на имплантите само ако донеса парите за тях...Не се учудвам,че жените,които се оперират при нея не знаят нито марката,нито профила,да не говорим за други "подробности" на имплантите си.
Това е отношението й преди да си е получила парите,какво ли ще е след???
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:52.