IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 21st November 2006, 09:22
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

звучи доста кофти
Отговори с цитат
  #82  
Стар 21st November 2006, 09:41
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Моята консултация,ако може така да се нарече,протече по абсолютно същия начин.Спокойно мога да кажа,че това не е само грубо поведение,а безочие,което граничи с комичност.Излязох от кабинета заливайки се от смях,защото на това отношение човек дори не може да се обиди...?!
След 5-те мин.,които прекарах в кабинета й ми беше казано,че ще ми се препоръча обем на имплантите само ако донеса парите за тях...Не се учудвам,че жените,които се оперират при нея не знаят нито марката,нито профила,да не говорим за други "подробности" на имплантите си.
Това е отношението й преди да си е получила парите,какво ли ще е след???
Явно има доооооооста голямо самочувствие ,и е под нивото й да се обяснява със някакви си там невежи женки,като нас ,които искат да си правят цици
Отговори с цитат
  #83  
Стар 21st November 2006, 11:18
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Момичета, наистина е груба, но е мн. добър специалист! Гаранция, а що се отнася до очебийно грубия й подход: Хе,хе! Аз ходих при нея на консултация и естествено си я знаех от преди това че е адски серт.Обаче, Като влязох започнах аз разговора със иронично прям тон и с усмивка.казах :Добър ден, идвам за консултация, за която искрено се надявам, че парите които ще платя за нея независимо колко са няма да е от порядъка на 5-10 мин. Нали все пак консултацията е тази от която ще реша дали вие ще сте Моя хирург нищо че отзвите за Вас като специалист са скромно казано отлични! усмивка. Последва мълчание придружено с втренчен поглед, след което беше направо неествено любезна за природата си и ми разясни подробно всичко което я питах!
Така че май трябва ако попаднем сред вълци да вием по вълчи иначе няма да се получи.
Успех на всички!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 21st November 2006, 11:23
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Хихи-ти си я разбила
Отговори с цитат
  #85  
Стар 21st November 2006, 12:40
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Е Shadow, наистина си се справила чудесно, понякога е добре с такива хора с голямо самочувствие ти да демонстрираш още по-голямо иначе няма да ти обърнат внимание. Тя и моята докторка е много наперена и не и липсва самочувствие, то май всички доктори страдат от мания за величие, обаче аз бях толкова стресната от операцията на която бях решила да се подложа, та тя все пак се отнесе със разбиране и подхода и беше подбран така, че да ме убеди, че няма страшно, ако легна под нейния нож, не знам какво бих направила, ако бях случила на такава като Тепавичарова, сигурно щях да избягам и още да си седя без цицонки!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 21st November 2006, 21:22
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
След 5-те мин.,които прекарах в кабинета й ми беше казано,че ще ми се препоръча обем на имплантите само ако донеса парите за тях...
Това от още един неин колега съм го чувала - д-р Емил Георгиев.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 22nd November 2006, 12:59
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Не, не съм си правила все още никакъв тунинг, но все пак ако се престраша за цицунки ще е при нея, нищо че е дзвер, ама е професионалист дзвер Иначе наистина май има нещо в отношението й към такива с връзки и такива без.......което не е хубаво Е аз отидох ей така без никакви там препоръки, въпреки че можех, но все пак ходих на консултация
Общо взето характера й е гадничък, но пък е наистина голям специалист!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 23rd November 2006, 23:45
VanVel VanVel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте, аз съм нова и искам да споделя моите впечетления по темата .Изчетох всичко най-обстойно. Това което споделяте за д-р Тепавичарова е точно така. По рождение съм с малък бюст, а след раждането съвсем изчезна, затова реших, че заради моето самочувствие задължително ще си направя уголемяване. Бях чувала за д-р Тепавичарова и отидох в приемния и ден. Говоря ви за преди 3 години. Но явно тя не се е променила , а напротив. Не искам да ви опиша какво изживях през тези 5 минути, които тя благоволи да ми отдели и които се водят за консултация, за което разбира се накрая не забрави да си поиска хонорара. Още като ме погледна/бюста ми/ ми каза погледни на какво приличаш и ред други унизителни реплики. Подхвърли ми на бюрото си два модела импланти и ми каза : Това е избирай. Ама това да ти обясни , кое какво и ,да прецени колко грама ще са подходящи за теб ..не , всичко се преценяваше на око. Само каза цената и да я донеса ако искам веднага да се оперирам и готово. Толкова груба и арогантна жена. По-унизена не съм се чувствала никога. Излязох от кабинета и не можех да повярвам, че това е лекар. Дълго врреме не ми минаваше мисъл да продължа да търся други възможности. Докато в началото на тази година, моя позната не ми препоръча д-р Ефремов. Записах си час по телефона за консултация. Не мога да Ви опиша какъв невероятен човек и лекар профисионалист е той. Прегледа беше спокоен и достатъчно дълъг за да можем да уточним всички подробности. Той дълго време преценява, обмисля кой вариант е най-добър за моя бюст от всяка гледна точка. накрая се спряхме на най-хубавите импланти, които съществуват в момента/ разбира се и най-скъпи/, но с това компромис не може да се прави. Марката е Макган 375 гр. Това е "Мерцедеса" при инплантите. Не съм си и помисляла да ходя при друг лекар. Той за мен е най-добрия пластичен хирург в България. Клиника "Малинов" е прекрасна. Условията са прекрасни, като в 5 звезден хотел. Упойките с които работи д-р Ефремов са изключително добри. Всичко мина перфектно. Възстанових се много бързо и да чукам на дърво без никакви усложнение, за които с ужас чета тук във форума, че са се случили с много момичета. Това е от мен.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 24th November 2006, 00:24
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VanVel
......
Е, като изчете всичко не разбра ли, че "най- добър хирург" няма....
...А сега и с "Мерцедес"-а на имплантите направо онемях
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #90  
Стар 24th November 2006, 00:59
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Аз "не" съм изненадана от сравнението, все пак става въпрос за тунинг коли ,импланти все тая
мойте са ламборджини диабло
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:39.