IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th September 2012, 09:53
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране повдигане без имплант

здравейте,искам да попитам има ли моми4ета с надмускулно поставени импланти,които след време да са ги извадили и да са си направили само повдигане на бюста без имплант?
аз имам импланти,поставени над мускула преди 4 години,но ми създават проблеми и се замислям дали да не си направя само повдигане на бюста,вмвсто да рискувам с нови импланти и разбира се с друг метод.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th September 2012, 08:41
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

момичета,никоя от вас ли не е махнала имплантите си?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th September 2012, 15:14
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Весела Топузакова си ги е махнала.Не,че това ще ти помогне някак ,но има такива случай явно..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th September 2012, 15:40
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Весела Топузакова си ги е махнала.Не,че това ще ти помогне някак ,но има такива случай явно..
Така пише по вестниците...,но дали е истина!?
На мен лично ми е любопитно защо го е направила.Дали са и създавали здравословни проблеми?И се опитвам да си представя след имплантите как ли биха изглеждали гърдите...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th September 2012, 17:56
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

и аз така,чудно ми е какъв вид имат и какво следва после.А иначе е истина,сравни и снимки от свадбата и и преди(там вече е без цици)А нейните си бяха и големжки....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th September 2012, 07:26
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Да,Ели.Едва сега ми направи впечатление,но на сватбените снимки,определено е без цици,в сравнение с преди.Прочетох още,че и създавали здравословни проблеми.На една снимка ми изглежда,че е с КК.Струва ми се с надмускулни,анатомични е била
Мислела съм си,ако и на мен ми създават ядове,или просто на "по-улегнала" възраст реша да ги махна...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th September 2012, 18:30
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Да,Ели.Едва сега ми направи впечатление,но на сватбените снимки,определено е без цици,в сравнение с преди.Прочетох още,че и създавали здравословни проблеми.На една снимка ми изглежда,че е с КК.Струва ми се с надмускулни,анатомични е била
Мислела съм си,ако и на мен ми създават ядове,или просто на "по-улегнала" възраст реша да ги махна...
и аз съм си мислила.И мисля,че медицината и за това си има решение.Виктория Бекъм и тя си ги намали.И за още една манекенка бях,чела но не запомних името й...Макар,че кой иска да бъде без цици?!?Весела най-вероятно ще си сложи пак....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st September 2012, 16:13
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

То е възможно, предполагам и ще ги моделират така, че и без имплант да стоят добре. Но ако си тръгнал от нулата или малко над нея? Ъм? Като се махне импланта и се изчисти срасналата тъкан, кво остава реално? Слизане под морското равнище.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st September 2012, 16:28
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

и все пак има.Векъм едва ли се е оставила да изглежда зле.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th November 2012, 14:48
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

здравейте аз от известно време разпитвам за този вариант да махна пипките и да направя повдигане.в момента съм писала на имейла на д-р Тонев от Пловдив и чакам отговор. не мога да си позволя финансово а и не искам да рискувам повече затова моля те ако намериш хирург д а се съгласи да направи такава операция пиши ми.моля те аз съм от Пловдив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: повдиганебезимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:34.