IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th January 2005, 13:56
мишето мишето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 7
По подразбиране Какви жени харесват мъжете ?

.Този въпрос е отправен към мъжката част от форума, като разбирам строго индивидуалните предпочитания на всеки от тях, но ще ми бъде интересно да ги споделят.
като задавам този въпрос имам предвид по отношение на тялото.
а именно искам да питам според тях какво трябва да тялото на една жена.
и разбира се че отговори като с големи цици и малко дупе няма да бъдат интересни. моля бъдете по конкретни.
а ако има интерес към тая тема може да поставим и обратния въпрос.
ХАЙДЕ МЪЖЕ БЪДЕТЕ ПО АКТИВНИ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th January 2005, 14:10
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Az sum jena,no neka da si kaja mnenieto.Moite vpechatlenia sa,che vseki muj ima vuv fantaziite si edin izgraden obraz na idealnata jena,forma na biust (da ne e maluk ),stegnato dupe i t.n.Taka e i pri jenite,i nie si imame ideali za mujko tialo.Obache chovek izvednuj si pada po niakoi,koito po nishto ne otgovaria na tezi ideali,i vupreki tova go privlicha mnogo silno.Taka che vsichko e himichna reakcia mejdu dvama dushi :P
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th January 2005, 10:47
мишето мишето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 7
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Bella
Az sum jena,no neka da si kaja mnenieto.Moite vpechatlenia sa,che vseki muj ima vuv fantaziite si edin izgraden obraz na idealnata jena,forma na biust (da ne e maluk ),stegnato dupe i t.n.Taka e i pri jenite,i nie si imame ideali za mujko tialo.Obache chovek izvednuj si pada po niakoi,koito po nishto ne otgovaria na tezi ideali,i vupreki tova go privlicha mnogo silno.Taka che vsichko e himichna reakcia mejdu dvama dushi :P
тук си напълно права. а аз имам в предвид може би тази жена от фантазият им. пък защо да не опишат и жената с която са в момента и какво точно ги кефи в нея.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th January 2005, 14:07
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.КВО СТАВА БЕ ХОРА В ТОЗИ ФОРУМ НЯМА ЛИ МЪЖЕ ИЛИ ТЕМАТА Е ДОСТА БАНАЛНА
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th January 2005, 20:33
DKolarov DKolarov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 13
По подразбиране

Ами естествено че дебелите не са подчертавам харесвани

Аз не знам някой да ги предпочита като изключвам перверзниците
Но пък това е за харесване на тялото
ако има други плюсове що пък не
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th January 2005, 18:04
zli
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Debelani :-)

Забравил см кирилицата вече бееее...

Ще ти кажа моето брилянтно мнение: НЕ харесвам тъпи жени, за дебели и тънки незнам. А тези, които по цял ден повтарят дебела см, не см дебела са тъпи!!!

Поздрави
Pe6
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th January 2005, 21:56
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.eemm kvo da vi kaja. Visoka-175, tejashta-50-60kg, rusa, svetli ochi normalno golemi cici, malko stegnato dupe, sportna figura, da obi4a sporta, zabavna.... emii mai tva e. Davam vi primer za idealnata jena tva e Zizu ot BigBrother neznam dali ste ia vijdali na jivo ama mackata e neveroiatna
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st January 2005, 09:44
krasi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Da,Vip,jiveia v sushtia blok(s Zizu) v Burgas.Malki ochi,koito ne se vijdat bez ton grim,za tova puk dosta "naprashtial"nos.Yvisnala prava kosa,ne dobre izrysena.Bez pydra ne izliza nikude i po-dobre.No si prav ,che e zlato momiche-dobrodyshna,dobronamerena,lubezna i ne dotam inteligentna,che da te pritesniava s niakakvi si tam interesi...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th January 2005, 16:02
^^palavata^^ ^^palavata^^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 14
По подразбиране

ne vie dobre hora 4estno zizu e supper grozen 4ovek i nai vajnoto NEMA HUBAVO TQLOTO otvrat (prili4a na muj) a majete kakvi jeni haresvat seki ima razli4no vijdane edni haresvat debeli drugi slabi.Spored men nema zna4enie tegloto na jenata a ima zna4enie kolko i e stegnato tqloto tq moje da e 160 i da e 70 kg ama kato e sus stgnato tqlo shte e supper macka
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th January 2005, 00:37
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Аз немога да участвам в анкетата защото няма отговор "НЕ", просто не са ми привлекателни.......... за обикновенни приятелки може да са супер..... но просто не са мой тип..... да може да харесвам жени които да имат сравнително добри гърди и хубаво дупе, но ако нямат нищо в главата и са кухи лейки ще ги подмина без да се замислям!

А колкото до мнението ми за ЗИЗУ : ХАХАХХХХАХАХАХАХА
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквиженихаресватмъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:47.