IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 31st May 2008, 18:23
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

borti, аз 25 искам да ги докарам още, такава цел съм си поставила, а ако се харесам преди това числото може да ми се промени. В никакъв случай не е най-важното да стигна точно определена цифра, просто искам да отслабна и това е. Аз доста се взех в ръце, преди 2 месеца казах край и вече съм над 10 кг по-лека (е, естествено, че съм имала леки прегрешения, хора сме) и съм адски щастлива, но се надявам до края на годината да постигна целта си
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #462  
Стар 31st May 2008, 18:49
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

ДУшКО И АЗ ИСКАМ ТОЛКО ДО СЕГА САМО 12 АМА АКО СВАЛЯ 0щЕ 15.. ...........УТРЕ щЕ ВИКАМ ОТ ТЕРАСАТА ЗАГУБИХ БАСА
Отговори с цитат
  #463  
Стар 31st May 2008, 19:47
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Momi4eta, kajete s moite ostava6ti 4 kila kvo da pravq.???????????????? V 3ta faza slabee li se, kajete????????????????
Отговори с цитат
  #464  
Стар 31st May 2008, 20:24
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

а на мен някой ще ми отоговори лиииииииии
Отговори с цитат
  #465  
Стар 31st May 2008, 20:33
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

allstars, радвай се, че сваляш на сантиметри, това е по-важното, кантарът често лъже. Никой не знае колко тежиш, но всички виждат как изглеждаш, важното е обиколките да намаляват, килата няма къде да идат - ще се топят
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #466  
Стар 31st May 2008, 20:35
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

това е нормално , защото и Дюкан пише, че диетата не топи толкова кг, колкото см, а и е важно да изглеждаш добре, а не колко кг си.
Отговори с цитат
  #467  
Стар 31st May 2008, 21:15
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

благодаря момичета! и аз съм го чела това, ама просто исках да знам дали и при вас това се случва, тъй като всички тук говорят за свалени кг, а не см
Отговори с цитат
  #468  
Стар 1st June 2008, 06:32
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

allstars, не се замисляй толкова защо не мърдаш на кг, не е ли по-важно, че топиш см? А и доколкото аз знам сланините са лекички и затова може кантара ти да не отчита разлика, но в см....

borti, аз още 25 кг искам да сваля. Всъщност ако по-рано се харесам...още по-добре

azdani, мен не ме притеснява, че съм пухкава, а че имам странно тяло

Nyssa, реших и аз да правя 7 дни, само дето вчера леко прегреших, защото мъжа ми го скъсаха на един изпит и се разстроих Иначе ще направя още 2 дни (че вчера не го броя).
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #469  
Стар 1st June 2008, 09:03
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Да се включа и аз

Здравейте, всички!
Позволявам си да се включа, въпреки че съм едва 4- ти ден на Дюкан. Заради статистиката ще си кажа. Започнах точно 88 кг, за 3 дни слязох до 86,6. Това е доста добре, не знам за 10 ударни дни колко сланинка ще уморя. Искрено се надявам до 06.05 да съм станала 84.4 (това се явяват за 8 дни 3,6 кг). Ако се случи, с гордост ще обявя, че за една година (от 05.06.2007 г) съм свалила 60 кг. Не с Дюкан, естествено, но като най- дългосваляща, свалила най- много килограми, позволете ми да споделя моите наблюдения.
Поне това, което ми се случва по отношение на задръжката на вода. Килограмите се топят във времето от няколко дни след началото на цикъла до овулацията. По време на овулация се качва килограм- два, до цикъла се борим с тях и ефективно сваляме от началото на цикъла до следващата овулация.
Не се радвайте на бързо свалените килограми, ритъм от 3- 4 кг месечно е повече от добре. Нали не искаме от 80 да станем 60 и догодина по това време да сме 85! Защото аз точно от такива зверски режими се докарах дотам, че преди година бях 144.4.
Не знам какво да кажа за волята на всички, които налитат на кремчета, че и на домати в П режим... Аз не мога да устоя на изкушенията със силата на волята си, ползвам ината си. Яде ли ви се нещо, не се тъпчете с други неща, за да подтиснете желанието си към него. Просто, не яжте нищо. Поставете си цел, колкото и недостижима да е и я гонете. Естествено, няма да я достигнем (в желанието си да сме идеални сме повече оптимисти от необходимото), но едно забавено сваляне, вместо да ни отчайва и отказва, трябва да ни амбицира. Не си правете планове по първоначалния старт. Аз за 6 месеца бях свалила 40 кг, ама в следващите 6 не свалих 40, ами... 10- тина. И аз имах гадни моменти- през февруари за 6 дни качих 7 кг (а бях ги свалила за 3 месеца), напълно необяснимо за мен и до днес. До сега се борих с тях и циклих +/- 1, 2. Гадно, нали
Затова посегнах на Дюкан. И за мое удовлетворение действа. Много рано ми е да давам квалификации на това, което се случва. Но е факт, че след 57 свалени кг, Дюкан има сили за още.
Благодаря на всички, които изчетоха поста ми:–) Кураж и успех на всички, които се борят най- вече с образа в огледалото! А, през цялото това време си купувах дрешки с по един номер (поне) по- малки и учудващо ми ставаха по- скоро, отколкото се надявах...
Отговори с цитат
  #470  
Стар 1st June 2008, 09:07
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

maryana, заслужаваш аплодисменти за това, което си постигнала, едно голямо БРАВО от мен Я сподели малко повече как ги пребори тея килограми, ако ти се обяснява, разбира се
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:40.