IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 3rd June 2008, 12:17
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

marry, как да не ти обръщаме внимание ... лично аз ти казах и преди, че ще ти бъдем безкрайно благодарни за съветите Какво обикновено сирене ядеш ти, тези кремата вече ги изяснихме? Аз искам да ти кажа, че спазвам режима доста строго, но въпреки това отслабвам бавничко .. при всеки е различно.. И забелязах, че като поспра месото /щото не ми е от любимите храни/ и си правя разни манджи с извара, мляко и яйца, веднага задържам..

Eleonora_81, пушената скумрия не е добре, скъпа .. прекалено е солена .. За телешкото - правих си комбинация от телешки шол и пилешко бяло месо 1:1, смелих го на кайма. Ако нямаш в къщи такъв кухненски уред, си вземи месото от някой специализиран магазин, където мелят на място.. Та каймичката я омесвам с подправки, разделям на порции, слагам в камерата .. и след това си вадя едно пакетче, омесвам пак с 1 яйце, овалвам в трици и в тефлоновия тиган или в тавичка във фурната! Великолепни шницели стават
Отговори с цитат
  #522  
Стар 3rd June 2008, 12:56
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

MERRY MERRY!!!!! недей така! не само че те забелязвам ами и чакам с нетърпение срещата ни в пловдив - ако си там през това време! съветите си много важни за нас. мерси за информацията и за сиренето - дали наистина можеш да кажеш някакво име на това сирене или просто се води нискомаслено?
Eleonora_81 усещам ведрото ти настроение. това е страхотно - спомням си че като писа в началото беше малко разстроена и ... хубаво е като правиш режима да се чувставаш добре - така резултатите ще са по-добри! ТЕЛЕШКО - аз си взимам телешко за готвене - на кубчета е нарязано и няма сланинки по него . приготвям си го по елементарен начин - в иенаглаз тенджера слагам месото , много подправки - каквито обичаш и водичка. пече се във фурната. малко е сухо и жилаво, но мисля че ще ти хареса - ако неможеш да ядеш само него - си го приготви когато си на ПЗ и с една салатка ще ти дойде много вкусно.
другия вариант е на скара.
за тоалетната какво да ти кажа. ползвала ли си течен парафин / парафиново олио/. ако не си - продават го в аптеката, най-много левче струва. аз лично си го слагам в изварата която бъркам с подправки - червен черен пипер чубрица ... и слагам мъничко от това олио. мисля че помага. дори самият Дюкан го препоръчва за подобряване на .. за да не се запечем ...
azdani това ме успокоява малко ... пожелавам ти скорошни успехи и да почнат да валят едни минуси ...

да взема и аз да престана с това всекидневно теглене ли?
Отговори с цитат
  #523  
Стар 3rd June 2008, 14:34
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Здравейте,
искам да благодаря на НПП за изчерпателния отговор, и да се похваля за още един кг, макар че тези дни не бях много стриктна, но реих да правя 3 2 дни протеини и 5 ПЗ, и да ви кажа явно пак си има ефект!
Искам само да попитам къде да го намеря този калкулатор на Дюкан, явно нещо не съм запозната. А за кг, които искам да постигна аз сама съм си ги решила и нищо не съм смятала с каквото и да било. Кажете моля, то всъщност може да съм достигнала необходимите кг.
Мерси!
Отговори с цитат
  #524  
Стар 3rd June 2008, 14:45
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравей Лили
Калкулатора е тук :
http://www.livredemonpoids.com/

Сега копирам обясненията от един сайт за това как да се справиш с него:

След като отворите сайта, трябва да натиснете бутона Votre poids d’avenir.
Следват 12 въпроса:
1. Метрична система
2. Сегашно тегло
3. Желано тегло
4. Максимално достигано тегло
5. Минимално достигано тегло
6. Най-продължително запазено тегло без особени усилия
7. Прилагани режими: никакви; няколко; многобройни
8. Ръст (см)
9. Възраст
10. Наследственост (съществува ли в семейството ви тенденция към напълняване): никаква; средна; силно изразена
11. Костна система (обхванете лявата китка с палеца и показалеца на дясната ръка). Пръстите ви се: застъпват; докосват; не се докосват
12. Пол
13. Брой бременности: 0 - 7
След това натискате бутона Calculer и се появява цифрата на вашето бъдещо тегло. Това е теглото, което според Дюкан е реалистично да бъде запазено.

С други думи, не е казано, че трябва точно тези килограми да постигнеш, не е казано, че това ти е идеалното тегло, просто е реалистично да го достигнеш и запазаиш; ако искаш да си по-малко кг, ще е наистина много трудно да успееш. Аз например още преди да си направя този тест си бях поставила за цел 57, точно колкото и този калкулатор ми показа. Или е голямо съвпадение, или имам много реална представа за себе си и за това на какво (най-вече на колко) съм способна
__________________
...
Отговори с цитат
  #525  
Стар 3rd June 2008, 17:20
frani frani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 77
По подразбиране

аз не мърдам- как е възможно 20 дни на диетата и само 4 кг да съм свалила! гадно е!!!!
Отговори с цитат
  #526  
Стар 3rd June 2008, 17:30
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Спокойно, frani, аз за почти 2 месеца съм свалила само 6. Но когато килцата не се дават лесно, особено, ако си ги имаме от повече време. Тялото си е свкинало така и не иска да се раздели с тях. Но имай малко търпение и прояви воля, вярвам че и ние ще мръднем, все някога
__________________
...
Отговори с цитат
  #527  
Стар 3rd June 2008, 20:34
frani frani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 77
По подразбиране

kraske, мерси за подкрепата! няма да се отказвам, но просто ми се струва много бавно свалянето! истина е това, че всичко си е организъм, но ми се искаше за месец поне 5-6 кг да смъкна, а като гледам това няма да се случи. аз свалях единствено през ударния период и мисля да направя дните на протеини -7, а дните на ПЗ- 3. явно пре мен 5/5 не действа офф, незнам, но на мен ме се струва логично- ще опитам и така, няма да изгубя нищо!
Отговори с цитат
  #528  
Стар 3rd June 2008, 21:02
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Здравеййтеее!!Аз днес съм доволна, защото постигнах резултат с 00 И веднага като се сприбрах кантара отчете -1 ...ужас Засъжаление, все още нямам цикъл предполагам че след него също ще сваля, но няма как да не почакам Иначе см, явно са видими зашото колегите ми на работа постоянно ми повтарят как съм се била вталила ... ама аз си искам кантар44ето да стигне до 53 и тва е! Наближавам вотрия ммесец, т.е. краят и ми се искаше да съм го постигнала, ама като гледам така с моите настоящи 57кг ( тази ве4ер ) май няма да се случи!! КАкто и да е, нема да се откажа докато не се случи - в момента ханша ми е 95 см - тва горе долу означава да стане поне 92 лелелле, тва ако го постигна простоооо!! Мъже, пазете сеее!!!
Отговори с цитат
  #529  
Стар 3rd June 2008, 21:11
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от frani
аз не мърдам- как е възможно 20 дни на диетата и само 4 кг да съм свалила! гадно е!!!!
Франи мила, ако си прочела поста ми по-рано през деня, ще видиш, че резултата ти е страхотен спряма моя - за 20дни само 2кг надолу.. не се ядосвай. мисля че няма от какво да се безпокоши. 4-5кг на месец е добър резултат. чувала съм, че като не се сваля рязко е по-лесно после да задържиш постигнатия резултат.
ИМАЙ ВЯРА! според мен няма място за тревога.

успех и гушки!
Отговори с цитат
  #530  
Стар 3rd June 2008, 21:27
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране калкулатор

Момичета, някой опитвал ли е да падне под килограмите, които показва калкулатора? Гадът ми изписва 75, което означава само 13 кг от началото. За 6 ударни дни свалих 4 кг, продължавам до 10 дни, но се каня да въртя 5/ 5, докато успея да стопя 26. Толкова много ли искам? На 5.06.2007 г. бях 144,4 кг, днес съм 84 кг., а калкулаторът иска да ми каже, че не мога да стана 62 Засега смятам да оборя наблюденията, че след 6- тия ударен ден не се сваля. Аз смятам да свалям до 10- тия. Включително!
Хайде пак ината в действие и се надявам още есента да ви се похваля, че и Дюкан ще се съгласи с резултатите.
Успех на всички в борбата със себе си!
Франи, според мен не трябва да минаваш на 7/3. Цикълът 5/ 5 е изпробван и обявен за оптимален. Не забравяй, че най- добрата редукция е да свалиш за една година толкова килограма, колкото си качила. Едва ли за 20 дни си качила повече от 4 кг.
Момичета, изследвайте се! Всички, които са повече от 2 месеца на Дюкан да си пуснат чрез Джипито по един АЛАТ и АСАТ. Този дроб първи започва да се отърва от мазнините, нека му помогнем при нужда. А няма как да му разберем нуждите, ако не ни пуснат малко кръвчица.
Пак се извинявам, че съм многословна и назидателна!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:02.