IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 4th June 2008, 19:12
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Здрасти момичета! МНого се радвам да ви "видя" отново...нямах Интернет тези дни и нямах и време да го платя и отдавна не съм се появявала.
Тея дни нещо се скъъъсвам от работа и по цяяяяял ден нямам време да ям освен трици с кисело мляко сутрин. И вечер като се прибера помитам след себе си всичко позволено Ето сега например си направих салата от домати и краставици и реших да си метна яица в тефлоновия тиган обаче станаха много сухи и се изнервих и ги метнах в купата със салатата интересна салатко-манджа се получи
Мацки нямам време сега да чета всичките изписани страници защото трябва да уча имам изпит в събота по Корпоративни Финанси и уча вечер след работа, почти не спя и не знам докъде ще я докарам тъй ....само минах набързо да кажа здрасти и да се похваля че тея дни прегреших с 1 чаша бира и 0,5мл бяло винце... обаче след тва предприех мерки да изгоря калориите....

Айде чао и много вкусни и диетични манджички ви пожелавам ! Целувки

P.S. Забравих да се похваля, че наскоро се мерих със шивашкия метър на мама и навяскъде бях с 0,5 см надолу, на места дори и с 1!!!!!!!! сигурно е добре тва....
Отговори с цитат
  #572  
Стар 4th June 2008, 20:34
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

endilana
като отвориш сайта наистина се появява лице. под него има едни червени триъгълничета. това са бутони. натисни VOTRE POIDS D'AVENIR <
и отваряш калкулатора. следвай описанието на бг от предишния ми пост.
Отговори с цитат
  #573  
Стар 4th June 2008, 21:52
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

здравейте отново, Тира мерси за помощта. Според този калкулатор, аз би трябвало да съм 64 кг.... а аз съм 61 в момента... сори да го оборя.

Както и да е хапнах си един омлет и сега си свиркам. Лека на всички.
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #574  
Стар 4th June 2008, 22:00
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Отговори с цитат
  #575  
Стар 4th June 2008, 22:26
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borti79
БОРТИ ! стига бе, мила, недей рева!
я живни малко ! поразвесели се... след малко /бг време/ мъжът ти има рожден ден .. иди го нагушкай и се "повеселете". хи хи - а и това е спорт все пак .имаш полза от него в режима... целувки и лека нощ! да нацелуваш и щерката. и утре те искам с по-ведро настроение. и да се похвалиш с голям минус!
Отговори с цитат
  #576  
Стар 4th June 2008, 23:04
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Еличка, какъв е този яйчен крем за сладоледа
Иначе днес последния изпит мина супер И тренировката сутринта беше на ниво...абе мн съм вдъхновена отново
Ей момичета задава се едно прекрасно и горещо лято
Мъжете в Бг да му мислят...с мацки като вас ще падат задръствания и ще пищят клаксони
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #577  
Стар 5th June 2008, 01:06
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Момичета здравейте ....
ПОЗДРАВЛЕНИЯ на всички пак са ми се стоварили на главата всичките проблеми лавина от работа иииии ....абе не ми се говори ..
сега в телеграфен стил да кажа .... чувствам се супер днес като трябваше да изляза на среща и установих че всички налични панталовни ...ми стоят грозно широки ..ама много грозно, а отивах все пак за делова среща ..и се зарових из гардероба където намерих една партида 4-5 панталона които купувах преди 4 години когато за една година направих 4 сеанса по 15-18 дни на чай и плодове ..и тогава след четвъртия сенс бях станала 76кг ....и тогава си купих тези панталони .... днес като ги намерих в първия момент чак се ядосах защото аз сега съм 84-85кг и си дадох сметка че тези панталони ще са ми всеоще тесни ... наличните са широки а аз днес нямах време да ходя да купувам нов панталон ...и заради това реших все пак да опитам дали няма д амога да се напъхам в някой от тези малките панталони.................иииииии иииииииииииииииии познайте ...... СТАНАХА МИ ВСИЧКИТЕ СТОЯТ МИ ПЕРФЕКТНО ...... после след деловата срещя се видях с една дружка ...която дирекно ми зави че в момента изглеждам по слаба отколкото тогава когато бях станала 76кг .... ( а аз бях обула светло кафчв панталон... не черен както обикновенно) ........... та освен че ми беше много кеф ...си дадох сметка че с този режим наистина ..."свиването' е по силния ефект отколкото 'падането" на срелката на кантара ..... супер е !!!!!!!!! действайте момичета фект имаааааааа .....леле дали като стана сега 75кг ...няма да изглеждам като 65кг ....АУУУУУУУУУУ каква ще съм мадама .... дръжте се мъжеееееееееее ...
другата ми повод за домашна радост е ...щерка ми си взе и последния изпит от една тоста тежка за нея сесия ( тя горката тотално е скаран с математическите дисциплини а сега имаше два предмета статистика и един счетоводство ) ......... така че щерка ми вече е ВТОРИ КУРС ...
По този повод ... специални поздрави на АЛЕГРИЧКА ...за успешно взетите изпити ...БРАВО МИЛА .... ГОРДЕЯ СЕ С ТЕБ !!!!!!!!!!!
момичета исвинете че няма да спомена в поста си останалите ...но незначи че не съм прочела какви ги вършите ...и ми прави вчечатление че вече много по рядко виждам някоя да прави признания че е "кривнала от правата вяра " .......... БРАВО МОМИЧЕТА .... аааааа и големи сте сладири ..на снимките !!!!!!!
Отговори с цитат
  #578  
Стар 5th June 2008, 01:51
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

нпп поклон направо си супер!!!!!! Браво за панталоните...супер се радвам като чуя че някой има такъв сериозен успех!!!!!!
Аз да се оплача...единствения ми бял панталон ми е широк и ми пада дори и колана да е на последната дупка...не искам да го хвърлям защото е бранд нейм и мн си го обичам..пък ще ме е жал да го ползвам за парцал в банята
Ох, така се радвам че някой се гордее с мен
нпп напълни ми душата
М/у другото..от днес почнах да пия бирена мая...хапчетата са по 500 мл. и пише да се пият 2-3 пъти на ден по 4 хапчета ...чудя се това нормално ли е...а също преди или след ядене...преди или след тренировка?
Ох, дано само помогне таз мая че вече незнам
Айде гушкам много
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #579  
Стар 5th June 2008, 04:34
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране бирена мая

Ами то...., май, не съм чула някой да не е качил килограми, когато пие бирена мая. Ти по какъв повод и налетя?
Отговори с цитат
  #580  
Стар 5th June 2008, 05:16
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Аз днес първи ден я пия..ама такова ядене не е било отдавна...
нпп специално на теб искам да ти чуя компетентното мнение
и на останалите момичета разбира се...
просто нпп си я чувствам като моята онлайн мама ...да не се чудите защо е това специално отношение
мариана започнах я, защото имам нужда от витамините и минералите в нея..пък и чух че е добре за косата, ноктите и кожата..и нали знаеш суета
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:12.