IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 20th May 2009, 09:27
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Ами и аз да кажа,че Гвен е доста изчерпателна в отговора си. Просто трябва да бъдеш готова за това,че резултата може да е доста далечен от мечтаната ти визия. Моите гърди в момента са тотално различни от това,което си представях,но за щастие пак си ги харесвам
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #542  
Стар 20th May 2009, 18:28
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
4. чуй първо мнение на хирург и тогава избирай кубика - крайното решение ще е твое, но все пак чуй и неговото
Съгласна съм с gwendoline. Аз също си планирам операцията от чужбина и знам какво искам да постигна като визия но до като не се срещна с докторката няма да знам нито какви импланти (като профил, кохезия, за марката съм решила) ще слагам нито нищо.

R,
Хубаво е че имаш на идея какво искаш да постигнеш като резултат, избрала ли си хирург и кога ще ти е операцията?
Отговори с цитат
  #543  
Стар 20th May 2009, 18:49
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

мамма миа, избрала съм хирург, да . Д-р Даниел Янков , близък ни е и ще му се доверя . Живот и здраве, връщам се края на юни, ще направим консултацията , изследванията и когато му е удобно, лягам да ме разкрасява
Аз точно в обратния ред съм се ориентирала - искам да съм с висок профил, твърд гел , кръгли .. но все пак ще изчакам да видя и пипна всички варианти
Искам да попитам още нещо тунингованите мацки - с какъв имплант се постига очертания отстрани на гърдата, а не толкова горе ..
Отговори с цитат
  #544  
Стар 21st May 2009, 04:19
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от R
Здравейте, красавици
От доста време ви чета и се опитвам да се ориентирам и да си дам отговор на въпросите.. но сега имам нужда от вас, с повече опит, понеже още не съм направила консултацията ( в чужбина съм) , иска ми се да съм добре подготвена, когато се видя с Док.
Имам следния въпрос - как да се ориентирам в параметрите на имплантите, ако искам подобен на този бюст : http://www.loveyourlook.com/before-a...page=7&id=5356
или :
http://www.loveyourlook.com/before-a...page=4&id=9531
това, което искам е :
1. да са събрани, с разтояние 1 пръст примерно
2. да са с кръгла форма
3.да са добре оформени отстрани , а отгоре плавно да се сливат с деколтето, но и да са "пълни" отгоре . Нещо като красиво ръкописно "х" ..
4. спряла съм се на 375 кубика, не знам защо
за мен - на 21 съм , 174 см. подргъдна- 80 , разтояние от средата на бюста до ребрата - 15см . Искам да е подмускулно.. Цицка - нямам хич е, може би 30-40 куб.
Очаквам съвети и ви благодаря предварително
МИЛА ,и на двете снимки като цяло са много хубави гърдите,но и на двете има разминаване в височината на ореолите...или на мен ми се привижда.. в тази височина на ореолите взех много да се вгеждам маи...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #545  
Стар 21st May 2009, 07:39
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от R
избрала съм хирург, да . Д-р Даниел Янков , близък ни е и ще му се доверя
Поздравления за избора !
...Преди известно време ми прати ЛС на което не отговорих , защото във въпроса , се съдържаше и отговора ... Да , Янков е моя док и засега съм много доволна !
Ако си слаба , с кубиците на които си се спряла (375сс ) ,според мен определено ще постигнеш "сочен" бюст .....Моите са анатомични и стоят супер естествено ! А що се отнася до разстоянието между двете гърди , док се е справил перфектно ! Сега при мен е едно пръстче
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #546  
Стар 21st May 2009, 08:05
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Борянка, то и преди операцията са имали резминаване във височината на ареолите.
Отговори с цитат
  #547  
Стар 21st May 2009, 08:12
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Борянка рядкост са тези с перфектни ареоли на точното място...........в повечето случаи има разлика.
Отговори с цитат
  #548  
Стар 21st May 2009, 08:23
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Ако се загледаш по улиците внимателно в лицата на хората ще забележиш, че на всички дясната половна не е абсолютно еднаква с лявата. Това е стествено ще го откриеш при повечето хора само при внимателно наблюдение . Така е и с краката , и с ръцете , и с гърдите.
Отговори с цитат
  #549  
Стар 21st May 2009, 08:32
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Отговори с цитат
  #550  
Стар 21st May 2009, 12:19
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Ако се загледаш по улиците внимателно в лицата на хората ще забележиш, че на всички дясната половна не е абсолютно еднаква с лявата. Това е стествено ще го откриеш при повечето хора само при внимателно наблюдение . Така е и с краката , и с ръцете , и с гърдите.
Съгласна съм мила,но нали говорим за ''перфектните'' цици... а по тези имаше малки забелешки ,но многооооо малки
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятденнаближавамомичетамолязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:27.