IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1261  
Стар 13th May 2010, 11:12
desig desig не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Знам, че тук не става въпрос за мнението на Ильо Стоянов за имплантите PIP, но въпросът е принципен. Не може да казва, че не е работил с тях, при положение, че е работил. Иначе не мога да изкажа мнение за работата му, не съм го посещавала.
Отговори с цитат
  #1262  
Стар 13th May 2010, 11:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desig
Знам, че тук не става въпрос за мнението на Ильо Стоянов за имплантите PIP, но въпросът е принципен. Не може да казва, че не е работил с тях, при положение, че е работил. Иначе не мога да изкажа мнение за работата му, не съм го посещавала.

не е важно кво мисли за някви си френски импланти хирурга Ильо,които вече дори не съществуват!
темата е за николай георгиев
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1263  
Стар 14th May 2010, 06:32
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

хич не си му фенка?
Отговори с цитат
  #1264  
Стар 15th May 2010, 08:44
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Момичета можете ли да ми кажете колко време след операция за увеличаване на гърди мога да нося сутиен. По препоръка на Николай Георгиев първия месец носих лента, а за втория каза да НЕ нося сутиен, защото сме се борили да ги смъкнем с лентата, а сутиена повдига. Забравих да питам до кога
Отговори с цитат
  #1265  
Стар 15th May 2010, 15:24
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Случайно влизам в тази тема, прочетих постовете на Mаrisabela, много съжалявам за лошите резултати при теб.
Н.Георгиев не е моят лекар и не искам да го коментирам, но искам да те посъветвам да не се впечалтляваш на 100% от никой лекар, каквото и да говори за колегите си и за това той колко е добър.
Все си мисля, че е най-добре човек винаги да има едно наум при който и лекар да отиде.
В този форум съм вече 4 години и да ти кажа помня доста кофти снимки и оплаквания и от операции на Стоянов, така че безгрешен доктор няма.
Отговори с цитат
  #1266  
Стар 15th May 2010, 15:31
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Напълно съм съгласна!! Аз мога да кажа , че и Тонев има кусури...
Отговори с цитат
  #1267  
Стар 15th May 2010, 18:32
Detelinanan Detelinanan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Предстои ми абдоминопластика при д-р Николай Георгиев. Ако някоя то вас дами си е правила при него, моля да сподели? Благодаря!
Отговори с цитат
  #1268  
Стар 16th May 2010, 05:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Случайно влизам в тази тема, прочетих постовете на Mаrisabela, много съжалявам за лошите резултати при теб.
Н.Георгиев не е моят лекар и не искам да го коментирам, но искам да те посъветвам да не се впечалтляваш на 100% от никой лекар, каквото и да говори за колегите си и за това той колко е добър.
Все си мисля, че е най-добре човек винаги да има едно наум при който и лекар да отиде.
В този форум съм вече 4 години и да ти кажа помня доста кофти снимки и оплаквания и от операции на Стоянов, така че безгрешен доктор няма.
Впечатлява ме някой,който заслужава впечатленията ми,иначе на никой не вярвам освен са себе си!!!!!

Изобщо не ме интересуваа кой какво казва за някой друг,важна е работата!
Ако ще и 100 на ум да имаш,където и да идеш се намираш в бг
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1269  
Стар 23rd August 2010, 11:33
Alannah Alannah не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране

А цените, които са обявени в сайта му включват цена на импланти + операция, нали така ?
Отговори с цитат
  #1270  
Стар 6th October 2010, 16:21
silvyM silvyM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 8
По подразбиране

НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТОЗИ ЛЕКАР НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ , ЗАРАДИ НЕГО СЪМ ЗАВИНАГИ ОБЕЗОБРАЗЕНА.След 4 повтарям 4 реоперации, гърдите ми имат вид на пълни с вода торби, а бяха страхотни преди просто ги исках малко по-големи.Момичета време е да спрем да се доверяваме на рекламните кампании.Кога българките ще разберат, че като някой лекар го покажат по "телевизора" не означава , че е най-добрия, а че просто си е платил да участва в предаването.....

Просто за информация дала съм 15000 лева досега, това са три кредита, който не знам как ще изплатя, всичките ми пари отидоха на вятъра, защото се доверих от коментарите тук на определени хора , които явно са един и то самия лекар НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ.

В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ЩЕ ПОДАМ СЪДЕБЕН ИСК СРЕЩУ НЕГО, ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО МЕ СПИРА Е ТОВА ЧЕ ДАДОХ ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ , НО ЗНАЕТЕ ЛИ НЕ ТОЙ Е ВИНОВЕН А АЗ ЗАЩОТО МУ СЕ ДОВЕРИХ.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:20.