IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 11th February 2012, 17:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Черна булчинска рокля?

Не че има изгледи да се омъжвам скоро, но съм размишлявала каква рокля искам.. (който не е, пръв да хвърли камък.. )
Никога не съм харесвала класическите булченски рокли, още повече в "чаршафено" бяло.. Имам голема страст към черни булчински рокли - имат някакво величество, лек готизъм и откровен непукизъм. Имам чувството, че ако се реша да съм обечена в черно на сватбата си, ще съм се превърнала в човека, който искам да бъда - смел, провокиращ, отстояващ, неподвластен, непокорен, знаещ, искащ, можещ, непрекланящ се пред авторитети, защото сам си е авторитет. Но освен типичното българско семейство, което винаги се интересува повече от това, което ще кажат хората.. съм обзаведена и с извесна доза суеверие.. Да си облечен в черно на най-светлия ден в живота си? (е, мъжете си имат техните причини...)

Какво ще кажете?:










__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чернабулчинскарокля
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:29.