IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 27th June 2013, 21:09
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Никога не съм съжалявала дори и за секунда. Съжалявам единствено, че не го направих по-рано, а го отлагах и се чудих толкова години ...
Чувствам се по-уверена и по-добре в кожата си сега.
Дрехите ми стоят по-добре и аз самата се харесвам.
А относно това, как ме възприемат околните, ми както преди ! Около мен хората които знаят за операцията ми се броят на пръстите на едната ми ръка. Т.е почти никой не знае. Възприемат ме както и преди.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th June 2013, 21:20
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Никога не съм съжалявала дори и за секунда. Съжалявам единствено, че не го направих по-рано, а го отлагах и се чудих толкова години ...
Чувствам се по-уверена и по-добре в кожата си сега.
Дрехите ми стоят по-добре и аз самата се харесвам.
А относно това, как ме възприемат околните, ми както преди ! Около мен хората които знаят за операцията ми се броят на пръстите на едната ми ръка. Т.е почти никой не знае. Възприемат ме както и преди.

Пожелавам си един слънчев скорошен ден така да кажа и аз на някой, който ме попита ... )
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th June 2013, 21:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от R Виж мнението
Пожелавам си един слънчев скорошен ден така да кажа и аз на някой, който ме попита ... )
Надявам се да си получила задоволителен отговор на въпроса си и ако решиш да се оперираш ти пожелавам да се почувстваш също толкова страхотно както всяка една от нас.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th June 2013, 21:56
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Е да разбирам ли разни изказвания че Ние без комплексите не сме за тоя форум поради липсата от такива? Или май тук са хора главно с комплекси? И ако е така ок оттеглям се както и преди време го бях направила! Щом се формирате хора с комплекси които се изявяат с разни пластични подобрения и в очакване да чуете само хвалебствия за да подхраните Аза си ок!
Самовлюбена ли? Чух прочетох нещо мимоходом..... Мда! Но пак не сте разбрали. Не е самовлюбване, а просто самоуважение което го разбрах след сумати години. Ама не ми се обяснява подробно, поради странното недоумение на потребители, които не разбират елементарни думи и фрази и се засягат от директни изказвания които обаче са чисто и просто изказвания без никаква насока. Просто хора сме в интернет. Не е нормално да се впечатлявате на ниво Его от нет постранството. И да пак ще се изтъкна като Самовлюбена: Ами пораснете, прочетете, и не подскачайте на всяко изречение в което както обичайно по форумите се прехласвате една на друга и си правите разни глупави пожелания без дори да се познавате. Снимки никога не пускам в нета, но при среща на форума ще дойда и тогава може да си поговорим лице в лице за влюбеността и комплексите! Хубаво лято на всички и дай Боже да достигнете щастието да живеете без комплекси и с новите придобивки, психологически внушаващи си че придобитото Ви изкарва от предишния АЗ и сте чисто нови! АМИН!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 27th June 2013 на 22:01
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th June 2013, 22:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

The Shadow изненадам съм от реакцията ти и внимателно "анализирах", ако мога да се изразя така тази дискусията, за да разбера, защо така възприемаш останалите хора, като самата ти отбелязваш, че ние ти приемаме лично твоите коментари и се засягаме, а това въобще не е така.

По скоро е точно обратното, ние говорим в общо число, както съм убеден, че и Тунинг го е казала, но ти веднага го приемаш, че е насочено към теб.

При теб, като че ли различното мнение от твоето ти го възприемаш, като един вид обида. Аз лично и подчертавам, нито от едно твое изказване не съм се засегнал и съм сигурен, че и за другите е така и наистина на фона на тази толкова нормална и приятелска дискусия, твоята реакция е много странна.

За какво напускане на форума говориш, заради тази дискусия, това са несериозно неща, стегни се малко. В тоя форум е такова спокойствие, че си е направо скука и ти за няма и нищо и веднага се фръцваш.

Това е най нормалното нещо на света в който и да е форум, различни хора да имат различно мнение по дадена тема и всеки да си го изкаже !

Ако спреш да пишеш във форума заради тази тема, това ще е пълна глупост !
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th June 2013, 22:55
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Е за какво да пиша? Аз чета между редовете. Не съм от вчера в този форум. но да изпадам в глупавина дето да си говорим за комплекси липсващи или съществуващи поради които разбираш ли нещата се случили, или поради такива би трябвало да се случат айде нема нужда. То това е приоритет на всеки да си направи собствена преценка на състоянието си. Дали физически или психически. Просто наистина ми е писнало от разни захаросани : ох мила успех, ах колко си готина, супер си, честито, уникално, а в същност като ги видя хората на живо и са...не това което пишат тук. Аз поне съм това което както пиша и съм на живо без захаросвания. Звуча доста серт но не съм. Напротив много адаптивен човек съм и винаги съм съм за нещата, комуникативна съм, веселба, но винаги в прав текст. Който го понася ок който не в негово право си е да е на въпреки. ТУК ПИША ВИНАГИ НЕЩАТА ОТ ПЪРВА РЪКА И НЕ СПЕСТЯВАМ. За това е форум за да си помагаме, а не да си траем или в някои случай да се прави пиар /който е разбрал де. който не е да се пробва и тогава след това ще пише да се оплаче пак тук/ Как се научава това да се чете между редовете? .....? Как? Да привърженик съм на пл. хирургия, на козм. дерматология и козметиката, но това съвсем не значи, че съм пристрастена или по правилно казано заблудена.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 27th June 2013 на 23:07
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th June 2013, 23:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Доста си ми интересна личност, като психология и мироглед. Всеки ден виждам колко уникални са хората, всички са толкова различни, но пък и за това светът е толкова интересен и пъстър. Усещам, че си много емоционален човек, разбирам го това от писането ти.

Опитвам се да разбера, коя е причината да се дразниш, когато виждаш някои хора да си правят комплименти, да си казват хубави неща, да си пожелават успех и т.н.
Има някаква причина, дали специфика на характера или в комбинация с фактори от житейско естество. Искам да вникна в дълбочина и да разбера, коя е причината да се дразниш от подобни "захаросани" приказки, както се изрази !
Точно това ти изказване за "захаросаните" коментари доста ме впечатли и ми интересно да знам, на какво се дължи това !
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th June 2013, 23:40
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Доста си ми интересна личност, като психология и мироглед. Всеки ден виждам колко уникални са хората, всички са толкова различни, но пък и за това светът е толкова интересен и пъстър. Усещам, че си много емоционален човек, разбирам го това от писането ти.

Опитвам се да разбера, коя е причината да се дразниш, когато виждаш някои хора да си правят комплименти, да си казват хубави неща, да си пожелават успех и т.н.
Има някаква причина, дали специфика на характера или в комбинация с фактори от житейско естество. Искам да вникна в дълбочина и да разбера, коя е причината да се дразниш от подобни "захаросани" приказки, както се изрази !
Точно това ти изказване за "захаросаните" коментари доста ме впечатли и ми интересно да знам, на какво се дължи това !
Защото на риал срещи нещата съвсем не са това което се драска в нета. Защото хората в нета не показват същината си и са прикрити зад монитори и клавиатури. \защото съм виждала тези хорра на живо/ не в момента действатище но предишни потрбители\ Защото съм се убедила не от веднъж как нещата в нета се изкривяват със захаросани думички и изречения. Че тези неща си остават само в нет пространството. Това са факти. |как завистта величае и наистина комплексите вземат превенс. Колко е тъжно.... Аз винаги съм писала тук с една единствена цел: взаимопомощ, без излишни захаросвания. И без излишен НАТРАПЧИВ ПИАР. Е как толкова хора не го видяха? Щом не са значи човека си върши работата превъзходно, но не и за хора с опит и в до някъде в сферата. Всеки да си носи кръста. Всеки сам си избира и сам преценява къде какво и как да прави. Но да изпадам в безмислени дебати или да влизам в подробни такива в които след еннтия пост ще се разбере за кво иде реч. а не че няма отговор на нечие запитване в даден казус който е тотално защитаван и рекамиран и в последствие явно изпускане на грешни думи...отиде по дяволите. Ама дали са го разбрали питащите? Нееее сигурна съм. И за това да се научат да четат между редовете. Да не ме хулят. След време ще са ми благодарни.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th June 2013, 09:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Аз не знам защo The Shadow казва, че съм втренчен в носа си, естествено, че тези неща са в главата на човек, но по тази логика, всеки трябва да си се приема такъв какъвто е и всичко ще е наред, но това няма как да стане ей така суетата е фактор във този свят в който живеем в момента.
Shadow не може да те разбере, защото няма нос като твоя.
Пък знам ли ... тя казва че без проблем се е пекла само по прашки и почти без цици ... тя явно няма проблем със суетата. Аз обаче имам, ето различен човек съм. Аз пък си умирах от срам само гледах такива като нея. Хем им се кефех на куража, хем ... не ми харесваше гледката. Ама това си е мое мнение.

Последно редактирано от ina.ina : 28th June 2013 на 15:33
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th June 2013, 10:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Точно ето за това говорех, получаваш увереност, самочувствие и това ти помага във много неща. Аз не знам защo The Shadow казва, че съм втренчен в носа си, естествено, че тези неща са в главата на човек, но по тази логика, всеки трябва да си се приема такъв какъвто е и всичко ще е наред, но това няма как да стане ей така суетата е фактор във този свят в който живеем в момента. Същото трябва да важи и за теб Shadow, нали и ти си правиш разни подобрения, защо ги правиш, а не се приемеш такава каквато си и да си се харесваш и така ?

Няма нужда да споменавам колко хора са си променили живота към по добро благодарения на някакви корекции по тялото и в този форум има толкова примери ! Когато човек започне да се харесва, тогава нещата в живота му се получават ! Аз за това тренирам с тежести, едно за здравословният ефект и отделно за по хубаво тяло с която ще имам и по голямо самочувствие !
АМИ ТАКА СИ Е ДЕ,КВО СИ ТРЪГНАЛ ДА СЕ ОБЯСНЯВАШ
Ина,всеки човек е суетен,всекиии
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: крайнасметкасъсилибезнестелисъщите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:44.