IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1391  
Стар 3rd February 2014, 09:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
На твое място бих се амбицирала и докато не си получа това , което си е мое няма да мирясам , щях да и скъся животеца на всяка цена със или без адвокат ....
Лошото е, че и тя ще си скъси живота (с ядосване), разбирам я щото и аз съм така - нещо като не е справедливо и направо побеснявам. Мисля, че с адвокат ще мине по-гладко и по-кротко. Оф, ужас!
Тунинг, стискаме палци и да пишеш ... когато можеш. Този път трябва да е в пъти по-леко.
Отговори с цитат
  #1392  
Стар 3rd February 2014, 14:29
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
Question

Цитирай:
Първоначално написано от vanqmihailova Виж мнението
здравейте,момичета! Дали ще ми стигне една семица отпуска след операцията? работя във фризьорски салон
Ваня, как мина реоперацията при теб? Всичко наред ли е?
Отговори с цитат
  #1393  
Стар 3rd February 2014, 14:54
Аватара на vanqmihailova
vanqmihailova vanqmihailova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 56
По подразбиране

мина много добре,само ме е страх да не направя беля като започна работа след 10-тия ден
Отговори с цитат
  #1394  
Стар 3rd February 2014, 15:27
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanqmihailova Виж мнението
мина много добре,само ме е страх да не направя беля като започна работа след 10-тия ден
Недей мила , ръцете ти ще са вдигнати нагоре , дай си поне 2 седмици , трай за беля дет се казва
Отговори с цитат
  #1395  
Стар 3rd February 2014, 15:32
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Момичрта аз съм добре , няма болки при втората мамопластика определено , и липофилинга не боли , обаче гледката е потресаваща....
През триумфа ми харесва гледката , и размера , ще видим като сваля превръзките как ще е хавата , пак ще пиша ...
Отговори с цитат
  #1396  
Стар 3rd February 2014, 16:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Айде, Тунинг, честито!
Да, би трябвало да няма болка, но тук-таме някое придърпване си е нормално. Коя гледка е потресаваща?
Отговори с цитат
  #1397  
Стар 3rd February 2014, 16:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тунинг направо ме респектираш, никаква болка не би могла да те спре теб в постигане на мечтите си ! Дано всичко да се е получило перфект и да свикнеш с тази тежест, но ако си тренираш силово във фитнеса няма да имаш проблеми. Любопитен съм колко тежат тези два импланта ? Сега обаче ще си имаш проблем с мъжете, щото и доста от тях са със слаби ангели и това въобще не е честно, че жените имате такива силни оръжия !

Егати несправедливият живот
Отговори с цитат
  #1398  
Стар 3rd February 2014, 16:43
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Дясната гърда само ме болезнена , тя беше по -млка в следствие от първото мамо , тъй като джоба беше направн малко по малък... понеже сега Стоянов го рашири повече е по - болезнена и само на нея имам дренаж...
Гледката от липофлнга е поресаваща, имам чувството , че съм налапала 2 кренвирша хаха
Пуф , желанието ми беше толкова силно , че повярвай ми претъпява всякаква сетивност за болка
Благодаря ви за поздравленията , каквото е станало това ще е вече , то с моя стремеж за перфеционизъм няма угодия ... Странно старите ми импланти са жълти , а са само на 10 месеца , дали е нормално и са доста празни , явно е кохизитета такъв
Отговори с цитат
  #1399  
Стар 3rd February 2014, 16:49
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Тунинг направо ме респектираш, никаква болка не би могла да те спре теб в постигане на мечтите си ! Дано всичко да се е получило перфект и да свикнеш с тази тежест, но ако си тренираш силово във фитнеса няма да имаш проблеми. Любопитен съм колко тежат тези два импланта ? Сега обаче ще си имаш проблем с мъжете, щото и доста от тях са със слаби ангели и това въобще не е честно, че жените имате такива силни оръжия !

Егати несправедливият живот
Няам пр. с мъжете , по скоро ги респектирам само с поглед ,,желязната лейди,, хаха , старите ми бяха 1 кг. , сега тези са 1.500 кг. за сега не намирам разлика в тежестта ... Вдигам доста тежко , последно бях стигнала до 120 кг. от легпресата и не само

Последно редактирано от tyning : 3rd February 2014 на 16:55
Отговори с цитат
  #1400  
Стар 3rd February 2014, 18:16
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

tyning, много се радвам, че всичко е минало при теб
Сега ти пожелавам бързо възстановяване и бързо да ти спаднат отоците в устните, за да можеш вече спокойно да ги показваш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:01.