IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1491  
Стар 16th February 2014, 20:13
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

По българските стандарти рано си махнала сутиена, да не кажа, че той не си маха по принцип. След като ми свалиха шевовете ми казаха че мога да свалям сутиена, но не за повече от половин час. Месец и половина след операцията бях на контролен и тогава док. ми каза, че вече мога да нося и обикновен сутиен през деня, без банели да е, но нощно време задължително да спя със спортния сутиен. И без сутиен е желателно да не ходя по много време по принцип, и задължително да си спя със сутиен, ако искам да запазя добрия резултат.
Отговори с цитат
  #1492  
Стар 16th February 2014, 20:22
tiva_ra tiva_ra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 12
По подразбиране

И аз така си помислих,че е доста рано да махам сутиена,затова и го сложих днес, не мисля и да го махам скоро,каквото и да ми кажат.
Отговори с цитат
  #1493  
Стар 16th February 2014, 23:04
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
По българските стандарти рано си махнала сутиена, да не кажа, че той не си маха по принцип. След като ми свалиха шевовете ми казаха че мога да свалям сутиена, но не за повече от половин час. Месец и половина след операцията бях на контролен и тогава док. ми каза, че вече мога да нося и обикновен сутиен през деня, без банели да е, но нощно време задължително да спя със спортния сутиен. И без сутиен е желателно да не ходя по много време по принцип, и задължително да си спя със сутиен, ако искам да запазя добрия резултат.
Първата ми операция беше по същия начин ....
Но сега е по - различно... сутиена се носи само 2 седмици след това с какъвто ти е удобно , само се спи с триумфа
Отговори с цитат
  #1494  
Стар 16th February 2014, 23:31
Jezabel Jezabel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
здравейте момичета, бихте ли ми казали всички хирурзи ли дават преди операцията за разписване бланка състояща се от 10 страници/ като пациента е длъжен да се разпише на всяка страница/ изписани с всички рискове и усложнения, които се появяват след или по време на операцията включително и смърт, с които пациента е наясно и е съгласен,и също така при наложила се реоперация всичко си е изцяло за сметка на пациента.задавам ви този въпрос за да разбера това практика на всички хирурзи ли е или само на този който ме консултира.Документа е наистина стресиращ, така е изготвен, че ако се случи нещо никоя институция и с пръст няма да може да го пипне, моля ви за отговори.
Аз съм оперирана от Заякова и подписах абсолютно същото нещо - на поне 2 места писах пълните номера на имплантите - на левия, на десния, подписвах се на всеки лист... Бях толкова притеснена за операцията, че единственото, което помня от съдържанието е, че мернах някъде това, че ако се наложи реоперация се съгласявам, че всички разходи са за моя сметка. Май точно там имаше празно място да си напиша собственоръчно името.

atina имаш ли копие от тези документи или Заякова само ти ги е показала на консултацията?
Отговори с цитат
  #1495  
Стар 17th February 2014, 09:29
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Jezabel имам екземпляр. Ти кога се оперира.Писах ти на лични.

Последно редактирано от atina : 17th February 2014 на 10:58
Отговори с цитат
  #1496  
Стар 17th February 2014, 09:57
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Какво разбирате под "ластичен сутиен"? Да не става въпрос за ластична лента?

Аз си перках без спортен сЮтен през деня след втората седмица. Така ми беше казано нощем все още си нанкам с него... вече почЕти 3 години... баси кога мина толкова време
Отговори с цитат
  #1497  
Стар 17th February 2014, 13:08
tiva_ra tiva_ra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Момичета,може ли някоя от вас да ми пусне снимка,какъв модел на триумф мога да използвам.Купила съм си от H&M но нещо не е удобен.
Отговори с цитат
  #1498  
Стар 17th February 2014, 13:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Отговори с цитат
  #1499  
Стар 17th February 2014, 13:16
tiva_ra tiva_ra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Благодаря Шоки,какви са цените в БГ на триумф?

Последно редактирано от tiva_ra : 17th February 2014 на 14:26
Отговори с цитат
  #1500  
Стар 17th February 2014, 18:25
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Имам някакъв спомен, че беше 79 лв, но може и да те излъжа.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.