IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1681  
Стар 17th March 2015, 11:46
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

lilit7979 - Може ли снимка от преди ? Моя нос е подобен и върх-а ми още е надут (47ми ден) ? Твоя как е бил преди ?
Моя връх още е твърд
Отговори с цитат
  #1682  
Стар 19th March 2015, 20:32
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Флаш, изпращала съм ти снимки преди известно време може да ги погледнеш. При мен разликата от преди не е голяма , върха ми е коригиран и е твърд все още, отекъл е и няма чувствителност (месец и половина след оп), очаквам да стане по-малък, надявам се!
Отговори с цитат
  #1683  
Стар 22nd March 2015, 12:29
nosle nosle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Здравейте на всички аз също искам да си правя ринопластика при др Асенов. Бих искала да ви питам някои неща, колко е престоя в болницата след операцията, колко струва една операция и има ли белег при отворения метод ? Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #1684  
Стар 22nd March 2015, 16:31
Skitnica Skitnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 18
По подразбиране

http://dr-asen-asenov.com/cenova-lista/ приемат те правят ти изследвания и ако всичко е наред , на следващия ден ти е операцията
Отговори с цитат
  #1685  
Стар 24th March 2015, 23:28
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране update

DanKem - какво стана с твоя нос ? Разкраси ли се ? Говори ли с доктора, че ми е интересно какво ще ти каже ?

Моя не е спадал още..но си стои твърд и се надявам да спадне още
Отговори с цитат
  #1686  
Стар 26th March 2015, 22:47
butterfly_butterfly butterfly_butterfly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Искам много да благодаря на др.Асенов,за мен е най-добрия в България...не съжалявам,че му се доверих,никога не съм си помисляла ,че ще имам нослето ,за което съм си мечтала ,въпреки ,че от операцията не е минало много и ще се променя още с всеки ден се харесвам все повече и макар да нямах фотошоп,той направи точно това,което желаех,и точно както си го представях,дори не мога да повярвам,имам огромна разлика и цялото ми лице се измени и е много приятно хората ,които знаят да ти казват,че нослето ти е страхотно ,а другите да те гледат странно и да не смеят да те питат какво ти има ..."Много добре изглеждаш," ..и те гледат и се опитват да разберат какво ти е,но не могат ,не смеят и да питат хаха,и не могат да разберат защо изведнъж изглеждаш толкова различно и си се разхубавила , а на мен ми е смешно и много хубаво разбира се... Винаги съм имала комплекси ,а сега всичко е различно..не съм си мислила ,че един нос може да има такова влияние на вътрешното ни усещане ,сякаш ти променя живота!
Може да не се хареса на всички ,че така го възхвалявам,но нали този форум е за това..всеки,който се е оперирал при него да напише своята история и своята оценка ,трябва да съм най-неблагодарния човек ако не го направя ...и разбира се снимки...ще кача и снимки,но само на нослето тези дни Хубава вечер на всички и се надявам всички да се чувстват така добре с новите нослета!
Отговори с цитат
  #1687  
Стар 27th March 2015, 09:00
nosle nosle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Butterfly_butterfly moje li snimka ot predi i sega
Отговори с цитат
  #1688  
Стар 3rd April 2015, 10:12
nosle nosle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Здравейте на всички отдавна не съм писала, но просто не е имало какво и затова не съм го правила.Искам да споделя нещо, още преди две години когато родих първото си дете бях решила да си правя ринопластика, колебаех се между др. Асенов и Джамбазов, но везните наклониха в полза на Асенов. Но за съжаление стана инцидент със съпруга ми и тази ми мечта беше "изхвърлена в коша" защото той беше толкова зле че помолих Господ ако ми го върне да забравя за тази огромна моя мечта.Мина време той се възтанови казах му за това, а той ме подкрепи и каза че ако много го желая да не се съобразявам с него.Отново се появи надежда в мен че носа ми ще придобие по красива форма. Но се случи поредната изненада за която съм безкрайно благодарна - забременях отново.Отново бях отделена от МЕЧТАТА СИ. Още в края на бременността говорих с др Асенов и той каза първо да родя и да изчакам 6 месеца.Нямате представа колко чаках този момент да дойде, и сега когато настъпи вече имам дата за операция 8.04. Много съм изплашена дори при прегледа при доктора бях като бастун толкова много го желаех а сега ме е страх.Раждала съм и двете деца без упойка и не ме е страх от това което мога да контролирам СТРАХ ме е от това което немога - ужасявам се от упойката и че няма да имам контрол над това което се прави с мен а трябва напълно да се доверя.Откакто знам датата не спя и пак НЕЩО ме накара да прочета всичко от началото на темата.Чета чета и тъкмо се навия защото има толкова много позитивни и се появи някой негативен и се откажа.Снощи си казах ще рискувам но когато прочетох какво е писала DanKem напълно се отказах. Аз не съм такава телец съм и винаги съм с рогата напред и винаги знам че това което правя е правилно и никога не се отказвам но сега съм категорична. Сега носа ми е с много лека гърбичка по скоро върха е не толкова красив- широк и увиснал НО предпочитам с него отколкото несиметричен с вдлъбнатини и най - важното да не мога да дишам нормално.Не е гаранция че така ще стане но не е гаранция че ще бъде това което искам. Пък и да ви кажа предпочитам природата да е сбъркала с мен, отколкото някой доктор. Иначе доктора ми показа снимки на момиче с нос като моя даже и малко по голям и се е справил хареса ми.Но при мен не ми хареса че каза че като махне незначителната гърбичка ще пили и от страни а аз не желая да става тънък от страни така го харесвам не харесвам върха. Много дълго знам но само още нещо аз все още кърмя доктора каза че от лекарствата преди операцията няма проблем , след операцията каза да се изцеждам и след това да кърмя пак. Но с този антибиотик това време няма да е малко а и този рутаскорбин пише на опаковката да не се приема от бременни и кърмещи ами това е очаквам да коментирате

Последно редактирано от nosle : 3rd April 2015 на 10:18
Отговори с цитат
  #1689  
Стар 3rd April 2015, 14:34
kiki85 kiki85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 27
По подразбиране

И аз съм така. Тъкмо се навия за някои доктор. Викам си този ще е...докато не се появи някой в темата, който не е доволен и почвам сама да си се разубеждавам. Голямо лутане е при мен. Вече се отчайвам. Наистина не мога да реша кой е моя доктор.
Отговори с цитат
  #1690  
Стар 4th April 2015, 23:43
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Въпреки че все още не съм се оперирала, а предстои .... Искам да кажа ,че всичко е късмет...всеки доктор има и лоши и добри операции ..ако съдите по коментари ...никога няма да си направите тази интервенция ..........защото мнения много просто .....гледайте правен от този доктор нос,който прилича на вашия .......така поне до някъде според мен ще можете да прецените дали ще се справи или не и пак не е сигурно .... но все пак ако желанието е голямо си струва да се рискува ......
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.