IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 27th September 2016, 21:41
Аватара на black_angel
black_angel black_angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 3
По подразбиране За ''модерните'' отношения...

Здравейте на всички,

Регистрирах се преди минути, само, за да пусна тази тема. Единствено по този начин бих могла да се докосна до мненията на повече хора. Не съм влязла тук с идеята да споделям лични драми, просто бих искала да разбера дали все още съществуват хора с моето мислене, защото започвам да губя надежда. Това, което виждам около мен ме кара да се съмнявам дали наистина искам да живея в такъв свят - изневерите, лъжите, хората, които смятат за нормално да имаш безброй връзки, при положение, че си семеен, сексът за една вечер като начин на живот...нежеланието за обвързване и сериозни отношения..За себе си мога да кажа, че все още вярвам в приказките с щастлив край, а именно - да срещна голямата си любов, да живеем в хармония, без изневери, да сме честни един към друг, да се уважаваме и всичко останало, което включва една щастлива връзка (разбира се съм наясно, че няма нищо перфектно и всеки има проблеми, но с постоянност и търпение се разрешават). За да не помислите, че съм някоя лелка с остаряло мислене, ви казвам, че съм на 23, не съм грозна, нито пък искам да ставам монахиня ))

Ще се радвам ако повече хора се включат и изразят мнение...все пак се надявам да си върна надеждата
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: За''модерните''отношения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:20.