IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th December 2010, 22:28
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране Имали ли сте "Squirt" преживяване?

Какво ще кажете за женската еякулация? т.нар. Squirt orgasm ,при стимулиране на G-точката на жената? Mожете ли да достигнете,достигали ли сте, до този вид оргазъм, лесно ли достигате до него, ако да защо и ако не можете да достигнете края, защо?Знам,че има жени,които не могат да го изпитат това,но е адски силно и бурно...
Давайте дами!!!
Няма да се разсърдя и ако мъжете споделят,дали са докарвали партньорките си до това изживяване и как?.....
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th December 2010, 22:41
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Уникално е! Просто трябва да се вземат някои мерки за да не паднат тапетите от стената. Няколко хавлиени кърпи например, вършат работа.

Много догма има и по тази тема. Малцина мъже можели да докарат една жена до това състояние, не всички жени го могат .... дрън, дрън ярини

но мисля си, че такава тема май имаше из форумните дебри когато форума беше точно такъв......
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th December 2010, 22:43
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Уникално е! Просто трябва да се вземат някои мерки за да не паднат тапетите от стената. Няколко хавлиени кърпи например, вършат работа.

Много догма има и по тази тема. Малцина мъже можели да докарат една жена до това състояние, не всички жени го могат .... дрън, дрън ярини

но мисля си, че такава тема май имаше из форумните дебри когато форума беше точно такъв......
Именно за това питам,защото много малко могат да докарат жената до това....
Как знам,че ти ще пишеш първи...леле....
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th December 2010, 22:55
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ако знаеш и едни 6 числа, които живо ме интересуват

Скуирта е явление от една страна физическо, от друга - психическо. Всичко е в ръцете (главата) на жената.

Мъжът е инструмента, но струните, които изпълват женската сексуалност с хармония и унисон, са нейните малки тайни и познание към собственото си тяло и усещания.

Все още много жени страдат от предразсъдъци към собствената си сексуалност. Срам, да изследват телата си. Отвращение към собствените си чувства, желания, сексуални фантазии и себепознаване. Някои се отвращават дори и от половите си органи.

Женската еякулация е плод на собствена висока сексуална самооценка на една жена!

Е, има и механични фактори, но те са следствие .....
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th December 2010, 23:02
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Жоре,сама съм достигала до това,затова пуснах и темата! Мъж не може да ме накара да го изпитам,много мъчения е имало,нищо не се получава!
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th December 2010, 23:22
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Значи имаш да ни кажеш нещо, а си мълчиш, а!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th December 2010, 23:29
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Знаеш ли, с жени с които съм разговарял по темата, казват - аз там не мога да се достигна!!! Представяш ли си

Ще кажешче не става въпрос за междукрачието им, а за оная зона на гърба между плешките, дето има едно място от няколко см., и си е голям проблем да го стигнеш!!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th December 2010, 23:45
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

E сега,просто исках да знам,дали други мацки го усещат,и как един мъж кара една жена да изпита това...
А аз какво да кажа..... сега подробно да опиша как го правя ли?
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th December 2010, 00:10
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Виж тук какво се е изписало по въпроса и как да направим тази тема по интересна от старата http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=11402

Всъщност, не се хаби да четеш. Нищо свясно няма написано, сега зачетох няколко страници. Дано тази тема се развие по добре. Жалко само дето няколко момичета които можеха да споделят доста, вече не влизат във форума.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th December 2010, 00:28
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Разгледах я Жоре,нищо интересно няма.И аз се моля тази да стане по-интересна и да споделим опит))))
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалилистеquotSquirtquotпреживяване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:51.