IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th March 2015, 16:37
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране Пилинг и процедура с ботулинов токсин - мнения и отзиви!

Нвлизам в деликатна възраст и въпреки че днес попаднах на статия, където обясняваха, че истинските жени са най - красиви след 40те, реших да подпомогна този процес. Никога досега не съм се подлагала на такива процедури и ще съм благодарна за всяко мнение и съвет.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th March 2015, 17:38
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Здравей Ивето123, аз миналата година правих пилинг и останах доволна. При мен проблема беше в цвета на кожата, но повлия и на ситните бръчици. Това е моят опит.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th March 2015, 16:39
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

То и аз имам промяна на пигментацията на кожата. На места е леко по-тъмна и зачервена, но се интересувам как влияе на мимическите бръчки, то има ли други... имам предвид около устата, очите, челото, май навсякъде
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th March 2015, 15:25
JRagina JRagina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Аз съм затова жените да се възползваме от естетическата дерматология, но при лекари дерматолози, а не в кварталното козметично студио или центрове с оператори минали краткотраен курс на обучение. Лично аз имам филъри на горна устна и си правя пилинг веднъж годишно. За възрастта ми това е достатъчно, но пак казвам обърни се към специалист, който е коректен и съвестен към пациента си и изхожда от това, кое е най - добре за теб, а не колко пари ще вземе. При моята дерматоложка основен професионален принцип е да не личи че е правена манипулация и подчертаване на красивото в собствените ни лица.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th March 2015, 15:06
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JRagina Виж мнението
Аз съм затова жените да се възползваме от естетическата дерматология, но при лекари дерматолози, а не в кварталното козметично студио или центрове с оператори минали краткотраен курс на обучение. Лично аз имам филъри на горна устна и си правя пилинг веднъж годишно. За възрастта ми това е достатъчно, но пак казвам обърни се към специалист, който е коректен и съвестен към пациента си и изхожда от това, кое е най - добре за теб, а не колко пари ще вземе. При моята дерматоложка основен професионален принцип е да не личи че е правена манипулация и подчертаване на красивото в собствените ни лица.
Това търся, след манипулациите да изглеждам естествено, не искам да заприличам на мумия. Ако не те притеснява, кажи коя е дерматоложката ти, бих се обърнала към нея за консултация. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st March 2015, 11:07
JRagina JRagina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Здравей Ивето, малко се забавих, но не съм влизала тези дни. От няколко години ходя при д-р Петрана Каляшева, бях при нея заради здравословен проблем и по - късно се възползвах от естетичните процедури. Сериозен лекар с индивидуален подход към пациентите си.
Давам ти линк към сайта и.
http://www.drkaliasheva.com/
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th March 2015, 16:15
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Много благодаря за информацията. Важно ми е наистина лекарят да е сериозен. Ще се свържа с нея за час може би
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st April 2015, 16:38
Аватара на захарен памук
захарен памук захарен памук не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 15
По подразбиране

Iveto123, ходи ли при лекарката, която JRagina е споменала...? Щеше ми се да заведа майка си при добър специалист за да освежат кожата на лицето и и да повдигна самочувствието и......
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th April 2015, 14:10
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от захарен памук Виж мнението
Iveto123, ходи ли при лекарката, която JRagina е споменала...? Щеше ми се да заведа майка си при добър специалист за да освежат кожата на лицето и и да повдигна самочувствието и......
Прегръдки и благодарности на JRagina, че ме свърза с д-р Каляшева. Изглеждам и се чувствам великолепно. Приятелите ми ме питат дали не съм влюбена, била съм като девойка, но никой не заподозря, че съм правила процедури. Сега разбрах как се поддържат звездите. Заведи майка си без да се притесняваш.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th April 2015, 17:55
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Така, както Вие си рекламирате различни продукти и процедурки във всяка нова тема, отворена от потребител Iveto123 или Sunny Girl, така и аз ще продължавам изобличавам това, което вършите.


Моля четящите форума да не обръщат внимание на суперлативи от изброените по-горе потребители!


КЪДЕ СА МОДЕРАТОРИТЕ????? Ако има някой, който наистина следи този форум би следвало такива теми и постове да се заличават!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пилингпроцедуработулиновтоксинмненияотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:25.