IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 18th February 2011, 13:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Уреда, който Гуен е показала си е баш за кавитация, просто има и някои други екстри Гуен, кви пари са процедурите?
За уреда с обикновена метална глава мога да кажа и от личен опит- при мен имаше ефект, общо заглаждане и сантиметри паднаха, но без контрол на храната много бързо си пак на старото положение. Още не ми е съвсем ясно защо при някои резултат има от първия път- имахме точно такава клиентка, с едни буци, които буквално от първия път изчезнаха, а противно на всякаква логика, жена, която е сравнително пълна се повлия чак от третия път... общо взето досега опита ми показва, че е индивидуално и работата е на късмет, дали ще има задоволителен резултат или не
Отговори с цитат
  #772  
Стар 18th February 2011, 18:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Уреда, който Гуен е показала си е баш за кавитация, просто има и някои други екстри Гуен, кви пари са процедурите?
За уреда с обикновена метална глава мога да кажа и от личен опит- при мен имаше ефект, общо заглаждане и сантиметри паднаха, но без контрол на храната много бързо си пак на старото положение. Още не ми е съвсем ясно защо при някои резултат има от първия път- имахме точно такава клиентка, с едни буци, които буквално от първия път изчезнаха, а противно на всякаква логика, жена, която е сравнително пълна се повлия чак от третия път... общо взето досега опита ми показва, че е индивидуално и работата е на късмет, дали ще има задоволителен резултат или не
Значи две зони, примерно при мен бяха външна част на бедра, са 100 лв, една зона е 70 лв на процедура. Аз бях на демонстрация на апарата; мислех да тръгна да дооправям и други проблемни зони, но в момента имам други финансови "приоритети" и не мога да стигна до тях Но самият човек, който ми прави процедурата ми обясни, че за целулит се правят около 5 процедури обикновено, може и 10 ако се налага, за да се заглади кожата. Лошото е, че интервалът между процедурите трябва да е поне две седмици, за да има време тялото да изхвърли токсините, след разбиването на мастните депа. А през това време трябва да се прави лимфен дренаж. Както и да е...така и не стигнах до това, а само разбих тия две бучки, което също си ме тормозеше, де....
Отговори с цитат
  #773  
Стар 18th February 2011, 20:08
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Права си gwendoline. Грешката е моя - видях отгоре на страницата за кавитацията и се подведох по това.
Отговори с цитат
  #774  
Стар 18th February 2011, 20:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Права си gwendoline. Грешката е моя - видях отгоре на страницата за кавитацията и се подведох по това.
Няма проблем Благодаря ти, че го каза
Отговори с цитат
  #775  
Стар 18th February 2011, 21:36
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

1

Последно редактирано от trigers : 12th April 2011 на 10:31
Отговори с цитат
  #776  
Стар 22nd August 2011, 17:27
ireto73 ireto73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka Виж мнението
Само за карбокси терапията не мога да ти потвърдя на 100 %. Принципно информацията дадена в сайта е точна.
Моят опит е с апарат, който е комбинация от карбокси и мезотерапия - Mesoflux. По-точно с едното убождане се вкарва първо СО2, след което мезо коктейл, и отново СО2. Разбиването не само на целулита, а и на мазнините, стягането на кожата и т.н. е видимо още след първата процедура, но по-голямата част от ефекта е на коктейла. Има различни коктейли и това е една от причинита и за различно доволни от подобни процедури. Но не си мислете, че с една процедура си решавате проблемите. Няма да се получи. Отново трябва серия от процедури, комбинирани задължително с вакумни масажи или ръчни дрениращи и т.н. Някъде назад в темата мисля, че бях писала, да не се повтарям.
Ще прозвучи банално, но "борбата" с целулита трябва да се води на много фронтове. Процедурите помагат и кремовете, но те не махат причината за него. Трябва първо да си намерите причините за появата, те са много и разнообразни. Повечето видях, че сте ги споделили. При всеки е идивидуално и то в различните периоди може да са различни. Знаете ли, че от холистична гледна точка съществуват много причини за целулита? Една, от които е подтискане на негативни емоции. Те са с много ниско вибрационно ниво и ако не ги изживявате, а ги подтискате те "засядат в тялото" и се получават уплътнявания в кожата. Има още много психо-емоционални причини за целулита. Хората, които познавам без целулит (не са много) освен, че правят терапии, поддръжка в къщи, движение, подбрана храна и т.н. работят много върху себе си т.е. върху психо-емоционалното си състояние и модели на поведение, които им пречат да изразяват истинските си емоции.

Извинявам се за дългия пост. Но темата ме вълнува, а и за нея може да се пише с дни. Пък както видях не съм писала от 2 години имам да наваксвам


И не на последно място без редовна детоксикация на организма, ще имате само временни резултати от усилията. Интоксикацията ни е ежеминутна, а тя е една от основните причини за целулита.
Dani_4ka къде си прави тази процедура комбинация от карбокси и мезотерапия - Mesoflux? Ако искаш пиши ми на ЛС ще съм ти много благодарна!
Отговори с цитат
  #777  
Стар 30th August 2011, 11:40
mirelan mirelan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте момичета, пиша ви за да споделя и моя опит в борбата с целулита. Пробвала съм с различни антицелитни кремове, които не ми помогнаха особено, не знам може би не съм избрала точната козметика. За кавитация съм чувала, че може да има опасни странични ефекти- като проблеми с бърбеците и т.н. и затова предпочетох Velashape. Първо си направих 10 процедури през един-два дена, резултатите бяха видими, сега се поддържам с по 1-2 процедури месечно и ефекта не е отминал. Освен, че целулита ми изчезна в по-голяма степен и си намалих обиколката на ханша и бедрата. Процедурата е съчетание от няколко компонента- радиочестота, инфрачервена светлина и вакуум. Ето линк, където е по-подробно обяснена процедурата: http://www.drpazderova.com/anticelul...proceduri.html
Отговори с цитат
  #778  
Стар 3rd September 2011, 22:09
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
Talking

Е на това му се вика рекламна стратегия - за малко и аз да се подведа, но като погледнах броя на мненията.....
Отговори с цитат
  #779  
Стар 4th September 2011, 16:14
mirelan mirelan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 4
По подразбиране

И на кое точно викаш рекламна стратегия при положение, че дори не казах къде съм си правила процедурата....просто дадох страница, от където аз доста добре се информирах за нея...както и да е - пък и не мисля, че броя мнения има някакво значение-следя отдавна форума и много ми харесва-доста са ми помагали мнения и съвети на други момичета....просто не съм можела да помогна, затова не съм писала-мисля, че човек трябва да дава мнение, когато има какво да каже, а не само, за да се заяжда (както е в случая)...ако имах опит или можех да помогна по друга тема-щях да го направя-в случая съм си правила тази процедура, харесало ми е и съм счела, че моето мнение може да помогне на други с моя проблем, така че не мисля коментара ти за уместен в този случай
Отговори с цитат
  #780  
Стар 4th September 2011, 18:28
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
Talking

Защо да казваш адрес - на сайта си го пише....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:39.