IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th October 2009, 22:37
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране Факторът удоволствие.

"Всички животни с изключение на човека знаят,че главното нещо в живота е да му се наслаждават."

Какво е нещото или нещата,които ви доставят най-голямо удоволствие?
__________________
"Истинските мъже имат бъдеще, а истинските жени - минало." Оскар Уайлд
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th October 2009, 22:49
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Храната. Както и сексът,радостта в очите на хората,милите моменти,прекарани със специални хора.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th October 2009, 22:55
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Футбол
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th October 2009, 00:17
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране Re: Факторът удоволствие.

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
"Всички животни с изключение на човека знаят,че главното нещо в живота е да му се наслаждават."
Кой е казал тази умна мисъл
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th October 2009, 00:24
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Парите,секса....изобщо енергията и тръпката от магията наречена живот!Обичам живота,обичам себе си!Радвам се на всеки един миг,в който дишам!
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th October 2009, 08:47
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране Re: Факторът удоволствие.

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
"Всички животни с изключение на човека знаят,че главното нещо в живота е да му се наслаждават."
Кой е казал тази умна мисъл
Хитлер.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th October 2009, 08:54
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране Re: Факторът удоволствие.

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
Какво е нещото или нещата,които ви доставят най-голямо удоволствие?
Ухх , ама , че тема . Сексът е море от удоволствия , само трябва да се научиш да плуваш добре.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th October 2009, 09:00
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

брей аз трябвало спасител да стана тогава
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th October 2009, 09:04
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране Re: Факторът удоволствие.

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
"Всички животни с изключение на човека знаят,че главното нещо в живота е да му се наслаждават."
Много ми допада тази мисъл. Считам, че принадлежа към графата "животни"
Какво имам предвид: насладата от живота няма нищо общо с парите, тъй че тотално не съм съгласна с Мънимъни. Мисля, че авторът има предвид следното: животът минава бързо, много бързо, когато спрем да тичаме в надпревара и да обръщаме внимание на "човешкия" свят, започваме да усещаме живота. Той може да представлява едно цвете, един залез, двама души, които се държат за ръка и се обичат по улицата. Ако започнем да обръщаме внимание на тези малки неща, изведнъж животът се превръща в удоволствие и ни изпълва. Това усещане се получава, когато се спрем и започнем да наблюдаваме. Ако един човек веднъж си даде сметка какво означава това, никога повече няма да се върне назад. Толкова много са нещата, които ми доставят удоволствие, че изобщо не мога да ги опиша в един пост.

Ще дам пример: вчера ходих в пощата, имаше невероятна опашка, чаках повече от половин час. Тъй като вече обичам чакането, си седнах спокойно с номерчето в ръка и се загледах в хората. Имаше една двойка мъже, единият имаше някакво психическо разстройство, другият му беше роднина или приятел. Та "лудият" мъж отвреме навреме ставаше и започваше да пее пред касите. Компаньонът му се опитваше да го държи мирен, но с такава нежност и внимание, че щях да се разплача от удоволствие. Говореше му, оставяше го да пее, без да го дърпа или да се намесва по друг начин, после се опитваше да му привлече вниманието, да го накара да бъде участник в чакането, като му обясняваше да следи номерата и го разпитваше "какво е положението" и кога е техният ред, оставяше го да разполага с номерчето и изобщо с голяма любов се отнасяше към него.
Това беше най-приятното чакане, което съм имала някога. Да видиш любовта, чиста и неподправена, ех...
Та така, ако искате да се наслаждавате на живота, не бързайте, спрете се, не гонете някакви ритми, ще видите изведнъж невероятни неща. Това е истинското щастие за мен и то изпълва всяка моя минута, откакто го открих. Общо взето разбрах, че времето, когато чакам нещо (дори на опашката в трафика) е МОЕТО време, отделям го за себе си, за наблюдение и мислене и го приветсвам като добре дошло. Вече не бързам никога, опитвам се да наблюдавам всичко и затова изпитвам удоволствие от всичко, което правя.
Животно съм значи
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th October 2009, 09:34
deni81 deni81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 1 243
По подразбиране

Обожавам екскурзиите секс хубави шоу програми романтични вечери СПА и такива все неща.
__________________
Пеперудено влюбена
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Факторътудоволствие
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:40.