IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1131  
Стар 7th August 2009, 15:28
Аватара на Sapfhir
Sapfhir Sapfhir не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 32
По подразбиране

е + малко прегрешения
Отговори с цитат
  #1132  
Стар 7th August 2009, 15:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
aniK, а моя напредък няма ли да го зачетеш

Между другото, много по-добре се чувствам сега с повечко храна.
Не смея нищо да ти кажа, да не се стреснеш Знам аз как съм - само да ми каже някой "ааа, сега ми харесваш, добре хапваш" и ми иде да де самоубия - следват глад и тренировки Та ако те похваля, да не си помислиш, че много ядеш!!!! При теб е рисковано :P Следи как се чувстваш и бъди последователна!
Иначе със задоволство забелязах ориза, но като започнеш да изреждаш онези лен, сусам и какво ли още не - нищо не ми говорят (а и количества не пишеш)
Отговори с цитат
  #1133  
Стар 7th August 2009, 17:10
greqna greqna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 250
По подразбиране

hatred би ли ми казала колко дълъг период от време може да се приема пчелния прашец?
Имам в къщи и ми казаха на гладно да се приема разтворено по половин чаена лъжичка във вода.Ти как го пиеш?
Отговори с цитат
  #1134  
Стар 7th August 2009, 17:19
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Saphir,bi li mi kazala kolko kilograma si sega i predi.I kolko o6te iska6 da svali6?Prosto mi e interesno...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1135  
Стар 7th August 2009, 17:26
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

A i kakvo razbira6 po pregre6eniq?
Az 6te dam i moeto menu ot v4era da videte az kak sam
Za zakuska kam 11:30-dve filiiki palnozarnest hlqb s 40 gr. pue6ko file
2 6epi borovinki
Prospusnah obqda,za6toto ne bqh gladna i qdoh kam 2-edna qbalka,polovin portokal...
ve4erq-2 6epi borovinki
par4e riba,predpolagam okolo 100-150 gr.
salata ot domata,krastavi4ki,luk i maruli
4 bonbona 6okoladovi,hah da znam ne im e mqstoto tuk
polovin varen kartof
Mislq,4e tova e ot men V4era mi be6e po4iven den ot fitnesa,no dnes sam pak tam
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1136  
Стар 7th August 2009, 17:28
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

A i orizovi biskvitki okolo 20 izqdoh,te sa savsem malki i 12ot tqh mislq,4e imat samo 80 kalorii.
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1137  
Стар 7th August 2009, 23:23
Аватара на Sapfhir
Sapfhir Sapfhir не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 32
По подразбиране

ами около 70 съм
искам да се харесвам, а не да съм клечка ... не робувам на кг, а на това как изглеждам ... целта ми е XL размер до 15 септември
прегрешенията ми са от рода на филия черен хляб с малко масло и запечена с кайма, или диня или нещо такова дето не е включено в диетата
храната ми изглежда наистина малко, но път като стана към 12-13 часа и нямам кой знае колко време за храна
Отговори с цитат
  #1138  
Стар 8th August 2009, 03:47
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Saphir,може ли само да попитам как така искаш да се напъхаш в XL.Ти сега кой размер носиш?Аз съм 61 килограма и идеално пасвам в М,мисля че на теб Л би трябвало да ти е добре?Може би,ако си по-ниска на ръст и затова да се получава така.Колко си висока?
Относно диетата ти смятам,че подходът ти е ужасно погрешен.Няма значение кога ставаш,винаги можеш да започнеш да се храниш...Още повече съм убедена,че за да ставаш по това време трябва да си лягаш не по-рано от 2-3 часа...
Вземи се в ръце,започни да се храниш както трябва,а не да гладуваш,защото после всичко ще ти се лепи като невидяло...И ти,и аз сме наясно че няма цял живот да бъдеш на по 5 краставици на ден.
Казваш до 15 септември,така че предполагам си около моите години.Аз съм на 18 и ако трябва да съм честна не се лишавам от това,което ми се яде(стига да не е някой мазен hamburger,кроасан или неща от такъв сорт),обаче за сметка на това 5 пъти в седмицата спортувам.Няма значение дали бягам,ходя на фитнес или карам колело,винаги правя нещо.И усещам разлика голяма!За няколко месеца(два и нещо) се стегнах невороятно,намалих размера на дънките си от 31/30 до 29/28.Пиша два размера,защото на различните модели дънкита,ми пасват различни размери.А съм отслабнала само 5-6 кг...
До 15-ти има малко повече от месец,мисля че с подходящ режим и спорт можеш да постигнеш страшно много и да изглеждаш 50 пъти по-здрава отколкото би изглеждала с глад!
Колко беше в началото като започна и колко още искаш да свалиш?По мое мнение не трябва да си дваш цел повече от 4-5 килограма.Даже това е пак много по мое мнение.Аз за един месец целта ми е от 61 да стана 58/59...Ако не стане не ми е проблем,защото повече от всичко искам да се стегна,а това става със спорт.Не ми пука чак толкова много колко тежа...

Много дълго стана,обаче ми е гадно като те гледам как поемаш по толкова грешен път,а пък никoй тук не ти прави забележка...Просто ми се иска да разбереш,че можеш да отслабнеш с здравословно хранене и спорт,без да гладуваш!Надявам се,че не съм те обидила или нещо подобно.Аз съм на твоята възраст и имам представа какво ти се върти в главата(вярно,мога само да предполагам,ама едва ли е по-различно от това в моята ) и затова се опитвам да ти помогна...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1139  
Стар 8th August 2009, 11:35
Аватара на Sapfhir
Sapfhir Sapfhir не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 32
По подразбиране

ами на 16 год. съм
спортувам всеки ден
някой видове и XXL не ми става
170см съм, най-много -1,2 см за да сме точни
не лягам много късно ... просто не мога да заспя доста време и затова така се получава
сама точна диета не мога да си направя ... правя такива, които знам, че са изпитани ... просто, защото ми се налага да отслабна до тогава
не не си ме обидила с нищо ... няма проблем, приемам всякаква критика : )
Отговори с цитат
  #1140  
Стар 8th August 2009, 14:02
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Храната ми за вчера:

пчелен птрашец, ябълка
20 гр овесени ядки със 100 гр сурови смокини, кисело мляко и стевия + 1/2 доза протеин
15 бадема + 3/4 доза протеин
100 гр бяла риба на тиган, малко скариди, салата от червена чушка, домат, чесън и извара, маслини, 30 гр Мастермахер
извара
омлет от едно яйце, два белтъка, извара, лук, тиквичка + зеленчукова салата с 60 гр сирене и 10 гр кашкавал
извара, кисело мляко, по една лъжица ленено и сусамово брашно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:27.