IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1151  
Стар 9th August 2009, 23:34
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

hatred: Много се радвам, че си упорита
Опитай се да напишеш в следващото си меню какви количества хапваш за да имаме представа и да те посъветваме дали са достатъчно за физическата ти активност.
Между другото реши ли, кога ще почиваш?
Успех!

Sapfhir: Едно смислено ядене не виждам Къде са плодовете, ядките, месото и зеленчуците?
Ти си малка още и ти трябва балансирано хранене, защото много от нас не са мислили, когато са били на твоята възраст и сега си носим последствията като забавен метаболизъм, стрий и изобщо нарушена обмяна на веществата!
Отговори с цитат
  #1152  
Стар 9th August 2009, 23:52
Аватара на Sapfhir
Sapfhir Sapfhir не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 32
По подразбиране

просто днеска така се случи ... майка нали не е на работа и прави манджи
Отговори с цитат
  #1153  
Стар 10th August 2009, 07:31
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sapfhir
просто днеска така се случи ... майка нали не е на работа и прави манджи
не си длъжна да ги ядеш. Решението е твое

Engel, и аз много се колебая за почивките. Но нямам идея колко чести да бъдат.

Храната за вчера:

пчелен прашец и една ябълка
20 гр овесени ядки с кайсии, кисело мляко, ленено брашно, канела, стевия + 1/2 доза протеин
20 гр кафяв ориз, сварен с гъби и малко грах, смесен с 3 маслини, 100 гр скариди на тефлонов тиган, черен пипер и лимон ( много вкусно ! ) + една червена чушка
15 бадема + 3/4 доза протеин
кремче от извара и ванилия със стевия
омлет от едно яйце, два белтъка, 100 гр извара, лук, тиквичка + зелена салата с домати, зехтин и 60 гр сирене light
извара, лъжица кисело мляко
Отговори с цитат
  #1154  
Стар 10th August 2009, 13:03
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Ох, днес ми е много странен ден.
Сутринта като се събудих ми се повръщаше, но събрах сили и се качих на кростренажора. На 30-тата минута буквално щях да падна, ако не бях слязла доброволно, пък не съм вдигала скоростта над 45 км/ч. Цял ден ми е умряло и дремливо, а имам работа ... Ужас. Може би трябва да увелича въглехидратите малко. Или не е от рестрикцията им? Съвети?
Отговори с цитат
  #1155  
Стар 10th August 2009, 13:13
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Ох, днес ми е много странен ден.
Сутринта като се събудих ми се повръщаше, но събрах сили и се качих на кростренажора. На 30-тата минута буквално щях да падна, ако не бях слязла доброволно, пък не съм вдигала скоростта над 45 км/ч. Цял ден ми е умряло и дремливо, а имам работа ... Ужас. Може би трябва да увелича въглехидратите малко. Или не е от рестрикцията им? Съвети?

hatred
какво щеше да стане ако не се беше качила на кростренажора? Това си е жив мазохизъм Хубаво е да си съзнателен, да обичаш да спортуваш и да го правиш редовно, но не и на всяка цена
А иначе ти сама си усетила, че трябва да увеличиш въглехидратите- няма какво да се коментира! Моля те дай на организма си малко енергия!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #1156  
Стар 10th August 2009, 13:21
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Съвети?
Да не се качваш на кростренажора, като ти е лошо! Пиша ти го ядейки грозде след 1 резен диня и няколко праскови
Отговори с цитат
  #1157  
Стар 10th August 2009, 15:13
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

aniK, и мен много ме изкушава това грозде по пазарите. Изглежда превъзходно и е по-евтино от всяка друга година. Но от гроздето вече наистина ме е страх.
Отговори с цитат
  #1158  
Стар 10th August 2009, 15:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
aniK, и мен много ме изкушава това грозде по пазарите. Изглежда превъзходно и е по-евтино от всяка друга година. Но от гроздето вече наистина ме е страх.
Хм, страх-не страх, аз грозде не хвърлям. Бабата ме изпрати с една торба грозде, вътре в нея открих по-малка торбичка смокини и кашон с праскови, които са супер меки и трябва да се ядат по спешност. Отделно от това малкият от плодовете уважава само динята и му купих. Той естествено не може да я изяде сам....
Ох, мислех да не ви се оплаквам, но няма кой друг да ме разбере. За всичките ми околни диетично е = на плодове и зеленчуци и ме зариват, пък аз като ги обичам, сърце не ми дава да ги изхвърля... зимата няма да ям
И два вида гадна извара имам (Пършевица и още някаква солена), но нея ще я "наогретеня"
След морето на килограми съм си същата, но не бях тренирала 2 седмици, та сега наваксвам.
Отговори с цитат
  #1159  
Стар 10th August 2009, 16:12
Аватара на Черешка
Черешка Черешка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 95
По подразбиране

мили aniK и hatred, стига сте се страхували от тея плодове! Трябва да се ядат, и грозде и диня, в умерени количества, щом са създадени от природата значи са за нас, стига вече, много ми е странно как всички толкова отричат плодовете, като на мен те ми действат най-добре за всяка диета - без тях не мога, а и не трябва. Махнете от менюто ако щете всичко пакетирано, направено и консервирано от човека но не махайте плодовете ! Освен с въглехидратим, те имат хиляди полезни вещества които забравяме във вечната ни борба с калориите :lol:
Отговори с цитат
  #1160  
Стар 10th August 2009, 16:28
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

aniK, добре те разбирам. За зеленчуците обаче наистина няма страшно. Може би и за плодовете няма, но ... промит мозък И аз като се нанесох в новото жилище роднините на мъжа ми ни донесоха една грамадна диня, 3 кг кайсии и ябълки. Ябълките ги изядох, но половината диня и част от кайсиите накрая се скапаха в хладилника и заминаха на боклука

Надявам се си изкарала хубаво морето. Със сигурност си събрала всички погледи на плажа

Черешка, проблемът на плодовете е точно с умерените количества. Например, аз грозде ако не изям поне 400 гр ( което е една средна чепка ), все едно само съм се подразнила. А 400 гр грозде са си ... доста захар
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:53.