IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 14th June 2009, 18:25
zlatica zlatica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Абе момичета, какъв хляб ще ми препоръчате? Хем диетичен, хем полезен(само да не е зеленчуков). Аз смятам да си взимам ръжен, попринцип в нас се яде бял, но...талияна не го понася
Отговори с цитат
  #112  
Стар 14th June 2009, 18:27
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zlatica
Абе момичета, какъв хляб ще ми препоръчате? Хем диетичен, хем полезен(само да не е зеленчуков). Аз смятам да си взимам ръжен, попринцип в нас се яде бял, но...талияна не го понася
Зърнена Мозайка на Нилана
Отговори с цитат
  #113  
Стар 14th June 2009, 18:44
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zlatica
Абе момичета, какъв хляб ще ми препоръчате? Хем диетичен, хем полезен(само да не е зеленчуков). Аз смятам да си взимам ръжен, попринцип в нас се яде бял, но...талияна не го понася
Мастермахер

goldish, менютата ти много ми допадат. Защото от тях лъха усещането, че самата ти се чувстваш комфортно в тях. Освен това изглеждат изключително вкусни

И според мен храната на alma е малко. А е абсолютен факт, че редовното хранене с малки, балансирани и съобразени с КБ порции, води до отслабване.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 14th June 2009, 19:05
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Щом не ми се карате за менютата, ще си постна и днешното
две купички плодова салата от една чбълка, портокал и кофияка кисело мляко
обяд- пилешка пържола и салата от домати, краставица и печени чушки
току-що две купички от плодова салата от ябълка, 5 кайсии и кофичка кисело мляко
по-късно ще излизам и една салата още ще изям
не трябваше да ям толкова плодове и то толкова късно, но не можах да издържа на изкушението.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 14th June 2009, 21:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Еееее, Goldish, ти имаш още доста движение след плодовете, не се притеснявай! Наистина менщтата ти звучат много добре
Отговори с цитат
  #116  
Стар 14th June 2009, 21:53
alma alma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Щом казвате,че е малко с чиста съвест хапвам едно кисело млекце Верея 2,9%.
И без това съм гладничка.
Нещо напоследък съм загубила реална представа кое е малко и кое много. А относно хапването на месце- ами аз преди не сядах на масата без месо.Обаче постих няколко години поред и то и на великден и на коледа и някак естествено спрях почти да ям месо.Незнам защо така. Сега просто не ме съблазнява и не мога всеки ден да ям. Гледам все пак рибка или някакви колбаси да има...ама пак не е много редовно.
Да бях спряла сладкото от тези пости,ама уви.....
Отговори с цитат
  #117  
Стар 14th June 2009, 22:03
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alma
Щом казвате,че е малко с чиста съвест хапвам едно кисело млекце Верея 2,9%.
И без това съм гладничка.
Нещо напоследък съм загубила реална представа кое е малко и кое много. А относно хапването на месце- ами аз преди не сядах на масата без месо.Обаче постих няколко години поред и то и на великден и на коледа и някак естествено спрях почти да ям месо.Незнам защо така. Сега просто не ме съблазнява и не мога всеки ден да ям. Гледам все пак рибка или някакви колбаси да има...ама пак не е много редовно.
Да бях спряла сладкото от тези пости,ама уви.....
Не се притеснявай за киселото мляко. И за процента масленост също. Колкото по - висок е, толкова по - малко нишесте съдържа млякото. Рибата е екстра, но колбасите ги елиминирай напълно ако можеш. Много скрити мазнини, консерванти, соя със съмнителен произход и твърде малко месо.

И аз съм изгубила реална представа кое е много и кое - малко.

Апропо, днес май прекалих с целулозата Хапнах доста зеле ( директно от зелката ) докато пишех разни проекти - изобщо не се усетих за количеството, толкова бях изнервена. А вечерта ядох пресен зелен фасул на пара, който беше по - грубичък. Усещам, че рибата, която хапнах с него май мина транзит
Отговори с цитат
  #118  
Стар 15th June 2009, 07:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

В къщи имаме гост - един младеж роднина ще поживее у нас 2 седмици. Много се притеснявах как ще изхранвам още един мъж, особено пък от неговия тип (мускуляга ), обаче се оказа, че човекът напоследък набляга на салатите, з'то има да сваля Много лошо ме подхваща на теми, в които ако задълбая, ставам досадна: "какво да ям, кога да го ям... " Направо се учудвам понякога, как хората не знаят някои "ОБЩОИЗВЕСТНИ" неща :P
Отговори с цитат
  #119  
Стар 15th June 2009, 09:39
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Хората не живеят за да се хранят, а се хранят за да живеят. За това не ги знаят.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 15th June 2009, 11:13
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Аз много обичам да обучавам така на здравословно хранене. Но гледам по малко да я давам информацията, че да не ме помислят за маниачка.
Искам само да споделя за един скорошен фрапантен случай. Моя приятелка ми звъни, че на приятеля и му открили висок холестерол и пита какви храни да избягва. Аз и казах за тлъсти меса, яйца. А тя ме шашна с въпроса или по-скоро твърдението- ами да и тестените сигурно, то и от тях бая се качва холестерола!!! Аз и обясних, че това са въглехидрати, но тя все си продължаваше да гледа малко съмнително на думите ми. Наистина ме шокира. И ставаше въпрос за младо момиче все пак.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:26.