IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1611  
Стар 4th September 2009, 17:49
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Искам да попитам как ви се струва: 150 мл пр.мляко разбито с 1 банан и малини с 1 лъжица мед и 1 лъжица лимов сок,дали ви се струва прегрешение
Отговори с цитат
  #1612  
Стар 4th September 2009, 19:10
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

на мен ми звучи като перфектната закуска
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #1613  
Стар 4th September 2009, 19:15
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Определено не е голямо прегрешение Daliqastro, въпреки че тук някои момичета недолюбват бананите. Зависи дали го ядеш сутринта или вечерта.
Lilith е права - страхотна закуска е.

mar1n3la, това някак не ми звучи като диета. Тука има много по-компетентни и те ще кажат. Пък и диетите от списанията са просто измишльотина на някой, които няма с какво да запълни някое каре.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1614  
Стар 4th September 2009, 19:19
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Здравейте и от мен!

След вчерашното угояване с лазаня и нищо друго през останалото време днес установих при събуждането си, че съм зверски гладна защо ли....

Вместо закуска изядох половин купичка зелен фасул с няколко лъжици кисело мляко 2% Лошото беше, че баба ми сготви фасула и въпреки изричните ми забрани е сложила малко олио....

За обяд една филия зърнена мозайка с едно парче пуешка шунка от онези на BRAVO нарязани в пакетче, които не знам нито колко калории имат на парче, нито нищо... ако някой знае и ги е ял, ще бъда много благодарна да ми каже.

Вечерята- салата от домати, чушка, карфиол и малко соеви кълнове с две-три хапки тънък сухар (за първи път си купувам кълнове и вкъсът ми е малко странен, затова е и сухарът)
плюс сос от кисело мляко, лимон и половин чаена лъжичка горчица.

Това ми е любимият сос, притеснява ме горчицата, но тя не е много и ям само по веднъж на ден от този сос... но все пак кажете си мнението, плиийс

Тъй като си лягам късно- към един два през нощта, ще хапна половин кофичка кисело мляко 2% по-късно...

Като цяло баба ми е голям проблем за мен, тъй като когато готви никога не се съобразява и никога не ме слуша. Когато и кажа да не слажа олио или сол, никога не готви така, както аз искам и напук винаги когато не гледам ми прави запръжки, слага сол и олио и разни подправки от типа на пикантина, които са ужасно вредни... жената си има свои разбирания за храната и отказва да ми помогне с отслабването, а най интересното е, че тя не яде от нещата, които приготвя за мен, така че нищо не и коства да го готви по моя вкус след като аз съм единствената, която ще изяде приготвеното.... Това ми е голям проблем, защото аз трябва да си приготвям всичко, което искам за ядене, а се готвя за изпит и това ми отнема доста време.... а не мога да го карам на кисело мляко и салата до края на живота си, понякога ми се иска да хапна някаква супа или здравословна яхния, но нито знам как да си я направя, нито имам времето да я направя и в един момент не издържам и се връщам пак при пиците и спагетите.... омагьосан кръг....
Отговори с цитат
  #1615  
Стар 4th September 2009, 19:37
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Пък и диетите от списанията са просто измишльотина на някой, които няма с какво да запълни някое каре.
Ей това много ми хареса!
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1616  
Стар 4th September 2009, 19:49
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blinblin
Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Пък и диетите от списанията са просто измишльотина на някой, които няма с какво да запълни някое каре.
Ей това много ми хареса!
и на мен!
Отговори с цитат
  #1617  
Стар 4th September 2009, 20:42
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Daliqastro
Искам да попитам как ви се струва: 150 мл пр.мляко разбито с 1 банан и малини с 1 лъжица мед и 1 лъжица лимов сок,дали ви се струва прегрешение
Звучи като зареждане за билдер, който току-що е свършил 2-часовата си силова тренировка СУПЕР МНОГО КАЛОРИИ от въглехидрати!!!!!
Sine Qua Non, готви си сама!!! Ще ти отнеме максимум час, а една манджа ще я ядеш няколко дни. Няма "здравословна яхния"! За да е яхния, трябва да е с брашно, а за да е вкусна, то трябва да е запържено.
Горчицата не е проблем, особено пък ако не съдържа захар (такава е San Marco например), обсъждали сме го, има търсачка!
Ако кълновете не ти се нравят, не ги яж, няма нужда да тушираш вкуса им със сухар

Пак звуча сторго, но имам малко време да изчета много неща, пък не се сдържам да не се изкажа
Отговори с цитат
  #1618  
Стар 4th September 2009, 20:54
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
на мен ми звучи като перфектната закуска
BTW, сладурка, ти какво търсиш в тези теми Перфектна закуска, ама за слабушки като теб
Отговори с цитат
  #1619  
Стар 4th September 2009, 20:55
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Аз днес тотално си развалих плодовия ден

Закуска - ябълка
Обяд - Ябълка, след 1 час сурова чушка пълнена с извара и филийка с пуешки пастет (приготвен от мен)
към 4 - филийка с познайте какво .. - пастет ..
Вечеря - чушка в тефлоновия тиган с лъжичка масло light (каквото и да означава това) и около 150 гр извара. И още една филийка с пастетче.

Към обяд 2 хапки от един ябълков сладкиш с канела

Изобщо днес омазах нещата. Пък и не можах много да тренирам. Утре ще се поправя и ще гледам да няма издънки с ябъков пай ........
Отговори с цитат
  #1620  
Стар 4th September 2009, 21:02
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Момичета, една друга тема ме подсети да ви попитам.
Към диетите пиете ли нещо от всиките тези неща, които заливат пазара за отслабване. Изобщо какво мислите за тях и има ли наистина такъв препарат, които да помага и стимулира отслабването?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.