IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 5th July 2009, 07:25
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
hatred, изпита? Взе ли го
aniK, резултат ще има във вторник, но трябва да съм го взела.

Беше по Бази данни, написала съм всички заявки, а теорията ... ех, там се поомазах, но голяма работа

Благодаря, че питаш
Отговори с цитат
  #612  
Стар 5th July 2009, 07:25
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

В студентския ред на мисли ... goldish много дълго празнува
Отговори с цитат
  #613  
Стар 5th July 2009, 08:12
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

hatred: Честито
goldish: Може да е заминала на море
ioni: Я ми кажи, ако обичаш, какъв е този крем на Маджаров за мазане :P
Менюто ти е добре, но не пишеш грамажите

Нека почерпя едно кафенце

Отговори с цитат
  #614  
Стар 5th July 2009, 08:28
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Немога да редактирам горното съобщение, а сега се теглих и имам -500гр.
Отговори с цитат
  #615  
Стар 5th July 2009, 09:40
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Добро утро Engel честито Ми не знам точно, защото изхвърлих опаковката, но е в малка, кръгла кутийка и отгоре пишеше "Крем за мазане, полу-маслен" (или обезмаслен или нещо такова) Light. Не знам дали добре обясних, ама си нямаше някакво конкретно име. Отдолу пишеше, че е на Маджаров. А относно грамажите - не ги меря, но определено се съобразявам.
Отговори с цитат
  #616  
Стар 5th July 2009, 12:06
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета, наистина празнувах!!! И забележете- не взех изпита! Имам шест поредни шестици на тази страница на книжката и една много хубава двойка. Уж го бях приела, но пак ми стана малко кофти. Но вече съм много щастлива, че мина и съм в лятна ваканция. На море съм от 1 август. Имам прегрешения в петък и събота и задължително щ ги отбележа в съптветната тема. Точно преди изпита се теглих и бях 56кг, което доста ме зарадва, но трябваше ли да се уливам тия дни....
ioni, мен тези мазила са ми адски подозрителни.
Engel, страхотни новини!!! Браво!
Страхотни менюта. Разнообразни и веднага имаш резултат. Винаги съм знаела, че решението при теб е непрекъсната промяна. Мисля (въпреки че не сме се виждали), че ти не си по писаните и строги диети. Явно си по-творческа натура, все пак си фризьорка, и силата ти е в това да си избираш как и по колко да ядеш.
hatred, сигурна съм, че си взела изпита. Ти си нашата умница.
aniK е написала много добре към какво се стремим. Според мен всичко, което е казано с по-малко думи е по-добре. Трябва да го сложим на първа страница на темата.
Monique, надявам се наистина да не се заяждаш, но лично на мен малко на там ми върви. И аз мисля, че е много подходяш режим- два дни повече калории и два по-малко. Само че няма ли да е прекалено малко на фреш и само кола? Мисля, че опитваме просто да помогнем и ртябва да ни дадеш повече инфо.
Miss_Murderer, имам един съвет към теб. Ти си слаба, млада. Имаш бърз метаболизъм. Имаш адската свобода да ядеш буквално, каквото видиш. Възползвай се от тази совбода. Не си слагай никакви ограничения. Когато идеш в магазин си вземи това, което искаш, без да се замисляш какво е и как е приготвенмо. Наслади се на тази свобода и ще се почувстваш щастлива.
Ох, имам толкова още неща да ви казвам...
Хубав ден!!!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #617  
Стар 5th July 2009, 15:08
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

goldish, радвам се, че отново си тук Да ти призная, мен ме е малко яд, че няма да ме скъсат на изпита. Тези Бази данни се оказаха много лесни, ако ги бях оставила за септември за три дни щях да науча за шестица. Ама сега ме беше хванал адският мързел.
Много се радвам, че си празнувала: твоите сесии са тежки, изискват научаване на доста обемен материал, правилата при вас са строги. Що си даваш книжката за двойка, бе Нищо де, ти си перфекционост, през септември от сега ти прогнозирам поредната шестица

И на мен кремчетата за мазане са ми подозрителни. Асоциирам ги с периода след "голямото ми отслабване", през който нагъвах много черен хляб и все такива "нискокалорични" мазила и за едно лято качих към 20 кг Мазилата сами по себе си не са виновни, ама какво да ги правиш като плачат за хляб.

Сега бягам към другата тема да видя прегрешенията на goldish
Отговори с цитат
  #618  
Стар 5th July 2009, 15:37
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

[quote="goldish"]
Monique, надявам се наистина да не се заяждаш, но лично на мен малко на там ми върви. И аз мисля, че е много подходяш режим- два дни повече калории и два по-малко. Само че няма ли да е прекалено малко на фреш и само кола? Мисля, че опитваме просто да помогнем и ртябва да ни дадеш повече инфо.

не разбрах къде ти се стори че се заяждам...Там където споменах че съм пила кола и fresh или някъде другаде...?



Както и да е отказах се от тази диета защото на втория ден се чувствам прекалено гладна.

менюто за днес : 450 гр ориз и половин литър fresh от боровинки
Отговори с цитат
  #619  
Стар 5th July 2009, 15:39
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Engel, goldish, честити минусчета.
Отговори с цитат
  #620  
Стар 5th July 2009, 16:30
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

goldish: Добре дошла! Честито за минуса :P
hatred: Благодаря! :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:56.